ساندرز حامیان محکوم اخبار رسانه های تماس SC اولیه برای بایدن ‘با 0%’ از رای

واشنگتن – عبارت “0%” روند در توییتر شنبه پس از چندین رسانه ها اعلام کرد معاون رئیس جمهور جو بایدن برنده کارولینای جنوبی اولیه صرفا بر اساس خروج نظرسنجی که به او نشان داد قریب به اتفاق ویکتور.

اوایل تماس خشم بسیاری از حامیان سناتور. برنی ساندرز که به پایان رسید دور دوم.

“هی نگاه نیویورک تایمز می گوید جو بایدن برنده کارولینای جنوبی با 0 درصد از حوزه گزارش!” توییتی بازیگر سینتیا نیکسون مترقی و موفق 2018 نیویورک فرمانداری کاندیدایی که تایید Sanders.

چند ساندرز’ حامیان ادعا کرد این تماس نشان داد که رسانه های خبری توطئه علیه خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت دلالت تماس بود و بر اساس چیزی جز افکار واهی و پوچ.

‘این کمپین گرفته’: بایدن را blowout پیروزی در کارولینای جنوبی می تواند تغییر شکل مبارزه نامزدی

دیگران ذکر تضاد بین اوایل تماس در کارولینای جنوبی با دیگر صبر کنید زیر ساندرز’ تعیین کننده برنده شدن در نوادا قفقاز.

“رسانه منتظر ساعت – و پس از راه معنی دار مقدار نوادا نتایج آمده بود در قبل از فراخوانی آن برای برنی ایم” روزنامه نگار اردن Uhl. آنها سپس denigrated او را با باطل ضد سامی اسمیر است. امشب با 0% در رسانه ها نه تنها خواستار آن برای بایدن اما gleefully اعلام او پیشتاز.”

“این است که می گویند این است که برخی عمیقا موذی طرح اما این مهم است که به اذعان این تفاوت های آشکار,” Uhl اضافه شده است.

می خواهید به صحبت بیشتر در مورد سیاست؟: Join our Facebook group: ‘در سراسر راهرو در سراسر کشور.’

ناظر انتخابات فرانک Luntz مورد مناقشه کسانی که ادعا می کند.

“نوادا بود بلافاصله خواستار @BernieSanders,” Luntz توییتی. “کارولینای جنوبی شد و بلافاصله به نام @JoeBiden چون عددی غیر ممکن است برای هر کسی که به او پیشی پس از بزرگترین حوزه شمارش شدند.”

رسانه های خبری ساخته شده تماس بر اساس نظرسنجی های خروج نشان داد که بایدن با نشدنی منجر شود. در حالی که چنین نظر سنجی را یک حاشیه خطا تفاوت بین بایدن و ساندرز’ آنقدر چشمگیر است که سازمان های خبری احساس راحتی تماس نژاد اوایل بر اساس این نتایج.

اما خروج سنجی انجام گهگاه از آن اشتباه است.

در انتخابات ریاست جمهوری 2016 خروج سنجی به نظر می رسد نشان می دهد برخی از میدان نبرد متحده بودند شکستن برای هیلاری کلینتون, اما آنها به پایان رسید تا برنده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

به طور مشابه در سال 2004 خروج نظرسنجی به نظر می رسد نشان می دهد که حزب دموکرات رقیب جان کری آماده شد برای شکست دادن رییس جمهور جورج دبلیو بوش که در ادامه به پیروزی گشتند.

و در سال 2008 نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه خروج سنجی نشان داد باراک اوباما که قرار بود به ضرب و شتم کلینتون که رفت به نفع دولت است.

خروج سنجی انجام شده توسط ملی انتخابات ، آسوشیتدپرس و فاکس نیوز که یک بار بخشی از آن کنسرسیوم دیگر شرکت در آن ،

“مهم نیست که چقدر خوب خروج نظرسنجی و تلاش های دیگر آن را غیر مسئولانه به تماس یک انتخابات با 0 ٪ از نتایج. رای دهندگان را تحمل کرده اند به اندازه کافی در انتخابات fiascos در سال های اخیر— صبر کنید برای معنی دار اطلاعات قبل از تماس یک مسابقه گفت:” کریستن کلارک عضو کمیته اجرایی از وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>