سناتور. برنی ساندرز همچنان به رهبری در انتخابات پیش رو از نیوهمپشایر اولیه روز شنبه در حالی که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg تا رسید به جایگاه دوم است.

نظرسنجی ها نشان می دهد Buttigieg به رشد حمایت از رای دهندگان نیوهمپشایر در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به سقوط در سال های اخیر گرانیت دولت پای صندوقهای رای است.

نتایج حاصل از آیووا قفقاز هفته گذشته هنوز رسمی نیست پس از تاخیر و ناهماهنگی با شمارش آرا اما Buttigieg قوی وجود دارد پایان به نظر می رسد با توجه به مبارزات انتخاباتی جستن از رفتن به, New Hampshire. Buttigieg و ساندرز باید هر دو اعلام پیروزی در آن بی قراری مسابقه است که تحت حوزه نقد دولت دموکرات گفت: تکمیل خواهد شد دوشنبه.

با یک نگاه به نظر سنجی

یک نظرسنجی از CNN و دانشگاه نیوهمپشایر نظرسنجی مرکز منتشر شد یکشنبه یافت که 28 درصد از احتمال اولیه رای دهندگان به نفع ساندرز در حالی که 21 درصد طرح به رای Buttigieg و 12 درصد طرح به رای بایدن. نه درصد گفتند که پشت سن. الیزابت وارن ماساچوست 6% گفت: آنها طرح به رای بهداشت ، ctq از مینه سوتا 5 درصد برای تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی 4% حمایت کارآفرین اندرو یانگ و 2 درصد برای میلیاردر تام Steyer. دیگر نامزدها در آمد در سطح 1% و یا کمتر است.

یک CBS اخبار/نظرسنجی منتشر شد یکشنبه یافت در این مسابقه حتی تنگ تر و با ساندرز انتخاب 29 درصد از احتمال رای دهندگان نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه و Buttigieg مورد علاقه 25٪. که نظرسنجی در بر داشت وارن (19 درصد) در سوم پیش از بایدن (12%) و Klobuchar (10%).

CBS اخبار و نظرسنجی سی ان ان انجام شد از Feb. 5-8. CBS اخبار نظرسنجی تا به حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.3 درصد در حالی که سی ان ان نظرسنجی حاشیه خطا بود به علاوه یا منهای 5 درصد است.

یک جفت از ردیابی نظرسنجی های انجام شده پس از جمعه شب بحث دموکراتیک در بر داشت Klobuchar تنها نامزد برای به دست آوردن یک افزایش قابل توجه از بحث عملکرد.

کالج امرسون را ردیابی نظرسنجی با اخبار 7 یافت ساندرز پیشرو در 30 ٪ در روز یکشنبه و پس از Buttigieg (20%), Klobuchar (13%) وارن (12%) و بایدن (11%). که به نمایندگی از چهار نقطه پرش برای Klobuchar و چهار نقطه قطره برای Buttigieg از نظرسنجی قبلی که انجام شد قبل از این بحث است.

یک WBZ/بوستون گلوب/بازرگانی Suffolk دانشگاه ردیابی نظرسنجی – دو-سوم از آن انجام شد در طول و پس از بحث بر داشت یک سه نقطه برای افزایش Klobuchar به 9 درصد از 6 درصد در روز گذشته در نظرسنجی. اما او هنوز هم ازمایش کرده ساندرز (24%) و پس از Buttigieg در 22 ٪ (از 25% روز قبل) وارن (13%) و بایدن (10%).

نامزدها در این حمله

با افزایش در نظر سنجی Buttigieg آمده است در زیر آتش از هر دو ساندرز و بایدن.

2020 نامزدها: که در حال اجرا برای رئيس جمهور ؟ یک راهنمای تعاملی

بایدن انتخاباتی منتشر شد آگهی در روز شنبه که رنگ Buttigieg به عنوان یک تجربه smalltown شهردار است که بی حد و حصر برای کاخ سفید است.

“این یک نمونه سیاسی حمله” Buttigieg گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” یکشنبه. “و این خیلی بد است چرا که بسیاری از جوامع, جوامع مانند معدن در جنوب خم ما می دانیم که ما ممکن است نگاه کوچک از دیدگاه واشنگتن اما برای ما آن چه را که در واشنگتن که به نظر می رسد آنقدر کوچک و کوچک فکر.”

بایدن گفت: در ABC News’ “این هفته” بود که او در دفاع از خود را از Buttigieg که او گفت: ناعادلانه سرزنش دولت اوباما برای بسیاری از کشور را از مشکلات فعلی است.

‘ریسک فوق العاده بالا’: New Hampshire رای دهندگان احساس فشار به عنوان اولیه بافندگی

“بیایید به چیزی مستقیم در اینجا می شود.” “من نمی حمله پیت. پیت شده به من حمله کردند.”

“من درک نمی کنند که آنها در مورد صحبت گذشته چرا باراک جمله شپشو جمهور. من فکر کردم که او یک لعنتی خیلی خوب رئیس جمهور می شود.” “اما این مفهوم.”

در سی ان ان Buttigieg توضیح داد که استدلال بود و نه به معنای به عنوان یک انتقاد از دولت اوباما اما یک تماس برای یک رویکرد جدید.

“این نه 2008. آن سال 2020 است. و ما در یک لحظه جدید خواستار یک نوع متفاوت از, رهبری,” او گفت:.

ساندرز رفته پس از Buttigieg برای پذیرش کمک های مبارزات انتخاباتی از ثروتمند و شرکت های بزرگ اهدا کنندگان.

“اگر شما به عنوان شهردار Buttigieg می کند, نگاهی به مقدار زیادی از کمک از مدیران عامل صنعت داروسازی از سرمایه داران در صنعت سوخت فسیلی از شرکت های بیمه از وال استریت آیا کسی به طور جدی بر این باورند که شما در حال رفتن به شوی به آن دسته از نهادهای قدرتمند و نشان دادن کار مردم؟” ساندرز پرسید “فاکس نیوز دوشنبه” میزبان کریس والاس.

“برنی بسیار غنی و من با خوشحالی قبول کمک از او” Buttigieg گفت: در سی ان ان. “این مبارزه از زندگی ما است. من یک فن از زمان مبارزات انتخاباتی, سیستم مالی, اما من نیز مصر است که ما باید برای رفتن به این با حمایت از ما می توانید دریافت کنید.”

آنچه ما می دانیم: A New Hampshire اولیه پیروزی کلیدی برای چند دموکرات

در آشکار حفاری در Sanders, Buttigieg گفت که او “در مورد یک پیام که می گوید:” اگر شما برای انقلاب شما باید برای وضعیت موجود’ از آنجا که من فکر می کنم که برگ های بسیاری از افراد است.”

2020 نامزدها در موضوعات: رای دهندگان راهنمای به جایی که آنها ایستاده در مراقبت های بهداشتی کنترل اسلحه و بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im