ساندرز آگهی بایدن در کلید فوق العاده سهشنبه متحده از کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی, نظر سنجی, پیدا کردن

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به ثمر رساند تا یک پیروزی بزرگ روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه که او می گوید: “من به ارمغان آورد” در مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری پس از کشیدن او در هشت نمایندگان از ایالت برنی ساندرز.

اما بایدن را جشن می تواند ثابت کند در کوتاه مدت با توجه به نظر سنجی یکشنبه منتشر شد که نشان می دهد ساندرز با آگهی در نماینده غنی از ایالت های کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی است.

رای دهندگان در این سه کشور به همراه 11 نفر دیگر خواهد رای خود را در روز سه شنبه زمانی که حدود یک سوم از تمام نمایندگان در مقدماتی حزب دموکرات خواهد بود تا برای grabs. نمایندگان در کسانی فوق العاده سهشنبه مسابقات تقریبا 10 برابر تعداد موجود در چهار مسابقات ترکیب شده است.

روز یکشنبه بایدن در حال حاضر قرار دادن یک چرخش مثبت در آنچه که او به نظر می رسد انتظار می رود به یک روز سخت برای مبارزات انتخاباتی خود را.

“سه شنبه را پایان نیست. این تنها آغاز کار” بایدن گفت: یکشنبه در شبکه خبری ABC’ “این هفته است.”

تمام نظر سنجی انجام شد قبل از بایدن را تعیین کننده پیروزی در کارولینای جنوبی است. مبارزات انتخاباتی خود خواهد شد بانکی که برنده دادن او حرکت برای به دست آوردن زمین در میان رای دهندگان هنوز هم وزن گزینه های خود را.

‘این کمپین گرفته’: بایدن را blowout پیروزی در کارولینای جنوبی می تواند تغییر شکل مبارزه نامزدی

در اینجا نگاهی به آنچه در پای صندوق های رای در بر داشت:

کالیفرنیا

طلایی دولت است راهابی مادر اولیه متعهد نمایندگان با 415. (نمایندگان متعهد هستند کسانی که برنده در اولیه مسابقات به عنوان مخالف به superdelegates که تبدیل شدن به یک عامل در کنوانسیون اگر هیچ یک اکثریت در اولین رای گیری.)

و ساندرز به نظر می رسد روشن مورد علاقه را به نفع خود سهم شیر از این نمایندگان در روز سه شنبه.

“این خواهد بود بسیار سخت را به زمین در کالیفرنیا” بایدن اذعان کرد در روز یکشنبه.

یک همشهری نظرسنجی انجام شده توسط YouGov در بر داشت ساندرز به عنوان انتخاب 31 درصد از احتمال رای دهندگان دموکرات در کالیفرنیا با بایدن در دوم در 19٪. از نزدیک در پشت سابق معاون رئیس جمهور بود و از سوی دیگر ، الیزابت وارن ماساچوست (18%) و پس از میلیاردر مایک بلومبرگ (12%) سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg (9 درصد) و سن. ctq مینه سوتا (4%).

کمی بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گفت که آنها تا به حال قطعا تصمیم گرفت نامزد خود در حالی که 49 درصد به سمت چپ باز احتمال این که آنها هنوز هم ممکن است تغییر ذهن خود را.

نوزده درصد از پاسخ دهندگان در کالیفرنیا گفت که انتظار می رود کارولینای جنوبی نتایج می تواند یک عامل در تصمیم گیری کنند.

این نظرسنجی تا به حال یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4 درصد است.

سه شنبه: کالیفرنیا نقش مهمی در دموکراتیک اولیه اما رای جدید مراکز می تواند به معنای سردرگمی

تگزاس

تگزاس دوم بیشتر متعهد نمایندگان موجود با 228.

یک NBC News/Marist نظرسنجی در بر داشت ساندرز پیشرو بایدن در میان به احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان در تگزاس اولیه 34% -19%. بلومبرگ سوم شد و در 15% و پس از وارن (10 درصد) Buttigieg (8%) و Klobuchar (3%).

در میان کسانی که در حال حاضر گرفته شده استفاده از تگزاس اولیه رای گیری حاشیه کمی بهتر شد برای بایدن. سی و سه درصد از اوایل رای دهندگان تگزاس گفت: آنها رأی گیری برای ساندرز 25 درصد گفت: بایدن و 16% بلومبرگ.

این نظرسنجی در بر داشت ساندرز’ حامیان آنها بیشتر مشتاق با 68% گفت: آنها “به شدت حمایت” او. برای بایدن این تعداد 52 درصد بود و برای بلومبرگ 51 درصد.

که نظرسنجی حاشیه خطا به احتمال زیاد در میان رای دهندگان دموکرات بود و به علاوه یا منهای 5.3 درصد است.

یک CBS اخبار/نظرسنجی همچنین نشان داد ساندرز در رو میان به احتمال زیاد رای دهندگان در تگزاس اولیه در 30 درصد هر چند تنها چهار درصد است. انتهایی بایدن (26%) که در نظرسنجی بودند وارن (17%) و رادیو فردا (13%). Buttigieg و Klobuchar بسته بود در 6%.

نیمی از کسانی که رای دهندگان گفت: آنها هنوز هم به تغییر ذهن خود را و 21 درصد گفت: کارولینای جنوبی رای می تواند تاثیر نهایی خود را انتخاب.

یک سوم نظرسنجی از اخبار صبح دالاس و دانشگاه تگزاس در تایلر نیز یافت ساندرز در سرب. در میان ثبت نام رای دهندگان دموکرات و مستقل که تکیه دموکراتیک ساندرز بود به نام انتخاب با 29 درصد و پس از بلومبرگ در 21% بایدن در 19% وارن در 10 درصد Buttigieg در 8% و Klobuchar در 4 درصد.

که نظرسنجی حاشیه خطا بود به علاوه یا منهای 4.05 درصد است.

کارولینای شمالی

ساندرز همچنین دارای یک باریک و سرب در مسابقه برای کارولینای شمالی 110 متعهد نمایندگان با توجه به NBC News/Marist نظرسنجی با یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 5.1 درصد است.

این نظرسنجی در بر داشت 26 درصد از احتمال رای دهندگان در ایالت کارولینای شمالی اولیه به نفع ساندرز در حالی که 24 درصد گفت: آنها را برای رای دادن بایدن. بلومبرگ سوم شد و در 15% و پس از وارن در 11 درصد Buttigieg در 7% و Klobuchar در 5 درصد است.

در میان کسانی که در حال حاضر رای ساندرز led بایدن 25%-21%. یکی دیگر از 19 درصد گفت: آنها در حال حاضر رأی دهی برای مهر و 15% برای Buttigieg و 14 درصد برای Warren.

بایدن و ساندرز حامیان به حال در مورد همان سطح از شور و شوق در کارولینای شمالی با 61 درصد گفت: آنها “به شدت حمایت” ساندرز و 58 درصد گفت: همان بایدن.

“من فکر می کنم ما باید یک شات در کارولینای شمالی” ساندرز گفت: در اخبار CBS’ “چهره ملت است.”

اما بایدن پیش بینی او می تواند “برنده بسیاری از ایالت های جنوبی” از جمله کارولینای شمالی.

یک نظرسنجی از دانشگاه کارولینای شرق در بر داشت بایدن با چهار درصد نقطه سرب بیش از ساندرز به احتمال زیاد در میان رای دهندگان دموکرات 29%-25% بلومبرگ سوم شد و در 14 درصد و به دنبال آن وارن (11 درصد) Klobuchar (5%) و Buttigieg (4%).

به عنوان در کارولینای جنوبی آفریقایی-آمریکایی ها را تا درصد زیادی از رای دهندگان دموکرات در کارولینای شمالی. رای گیری پیش از کارولینای جنوبی اولیه یافت بایدن حمایت است که در آن رای گیری بلوک در 35%-40% رنجر. اما او به پایان رسید تا تامین 64 درصد از رای دهندگان در این مسابقه با توجه به نظرسنجی های خروج.

به طور مشابه در کارولینای شمالی NBC News/Marist یافت بایدن به عنوان انتخاب 36 درصد از رای دهندگان و ECU نظرسنجی در بر داشت او را در 35 درصد است. اگر رای دهندگان سیاه برای شکستن بایدن راه آنها در کارولینای جنوبی بایدن می تواند انجام به خوبی در Tarheel دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>