منتشر شده

کار نوسازی کامل شده در یک HomeAid هوستون پروژه برای Agape توسعه است. HomeAid 501(c)(3) موسسه خیریه بیشتر هوستون انجمن سازندگان (GHBA) همکاری با سفارشی ساز و GHBA عضو Sandcastle خانه به بهبود و پاریس خانه 950 فوت مربع خانه ای که تبدیل شد به یک دفتر و مرکز مشاوره برای Agape توسعه است. پیشرفت را به ارائه یک فضای مدرن روز-به-روز عملیات و ارائه یک محل برای قرار دادن کار کمک و مشاوره برای مردان جوان و زنان شاغل با Agape.

Sandcastle خانه های رهبری نیکول Keown و کمک استیون Speer مدیر پروژه پیشگام در کار به عنوان بخشی از تعهد خود را به بهبود زندگی زنان و مردان جوان در سومین بخش است. Keown و Speer شروع به دست زدن به بسیاری از تخریب خود را به عنوان آنها حذف بیرونی جانبداری gutted داخلی و لود زباله در آماده سازی برای آینده بهبود.

کار اضافی شامل حذف بدتر شده مواد در داخل و خارج از ساختمان به صورت کامل مرمت; تعویض ویندوز و تیغه نصب و راه اندازی از قاب جدید و تر و تمیز درب داخلی و کابینت بازپرداخت داخلی یک حمام و breakroom ارائه ثابت جایگزین و جدید کانتر. کار همچنین شامل نصب کفپوش جدید, جدید, رنگ و سخت افزار و جایگزینی شمشیربازی در اموال.

Agape شناسایی خواص موجود است که در برخی موارد رها شده اند و یا در کل خرابی و refurbishes آنها. خانه ها ارائه مسکن پایدار برای بزرگسالان جوان است که در بحران و یا همانطور که در پاریس خانه, جایی برای آموزش و پرورش و آموزش مهارت های زندگی. در همان زمان این بازسازی خانه های احیای جامعه است.

با محل سکونت خود را در هوستون تاریخی سوم Ward, ایمان مبتنی بر Agape توسعه را به دروازه خانه ها بخشی از یک مجتمع مسکونی در برنامه برای کمک به 18-25 ساله انتقال به بزرگسالی سالم با کمک به مسکن و آب و برق, مواد غذایی و حمل و نقل در حالی که ارائه مشاوره شغلی تهیه و ارشاد ادامه داد: آموزش و پرورش است.

“من واقعا لذت می برد این پروژه و در نتیجه به طور کلی از ساختمان” گفت: Keown. “این یکی از نادر فرصت های که در آن من می تواند رول تا آستین و انجام برخی از کار خودم. استیون Speer و من با الهام از بچه های ما را دیدم که در حال کمک از طریق Agape. ما افتخار می کردند که در این کار از Sandcastle خانه طرف و به نمایندگی از HomeAid و ماموریت خود را.”

پس شرکت هایی که اهدا به بازسازی: EC پیمانکاران ارائه sheetrock رنگ بیرونی جانبداری و پنجره جایگزینی; Sandcastle خانه های ارائه شده داخلی demoltion; Juan Hurtado اهدا نجاری; هوستون فرش خدمات ارائه کفپوش; اقیانوس آرام غربی اهدا مصالح ساختمانی. فروشندگان دیگر شامل کنت مور کابینت; Rolando Delgado محوطه سازی; ساحلی لوله کشی و آزتک شیشه و آینه.

HomeAid هوستون شده است ساختمان فرآیندی مسکن برای بی خانمان مراقبت از آژانس های سراسر هوستون و شهرستانهای اطراف از سال 2003. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HomeAid هوستون بازدید www.homeaidhouston.org تماس بگیرید و یا 281-970-8970.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im