شهرستان سن جکینتو تست سایت باز می شود برای سالمندان

یک موبایل تست سایت با هدف گرفتن سالمندان چک کردن برای رمان coronavirus راه اندازی شد صبح روز دوشنبه در شهرستان سن جکینتو.

این شهرستان سن جکینتو جامعه سازی سایت باز حدود ساعت 11 صبح و خط برای تست بود و هنوز هم وجود دارد در حدود 4 بعد از ظهر گفت: الیزابت Flores, مدیر شهرستان-اداره میراث سالن ارشد مرکز. او گفت: حدود 22 نفر از اعضای میراث سالن با حضور در یک کنفرانس خبری با کنگره ایالات متحده شیلا جکسون لی در مورد سایت تلفن همراه اداره می شود از طریق ایالات یادبود مرکز پزشکی انتفاعی بیمارستان در هکتار خانه.

UMMC افسر ارشد پزشکی دکتر جوزف Varon روز دوشنبه گفت که بیش از 4400 نفر آزمایش شده است و در سه تا از درایو خود را از طریق امکانات. این نماینده کنگره بارها ساخته شده توجه داشته باشید از عدم سالمندان تبدیل به آزمایش برای COVID-19.

هوستون کرونیکل تجزیه و تحلیل نشان داد که بیشتر مردم کمتر از 60 در حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus به جای آن که مسن تر از 60 — گروه سنی بیشتر در معرض عوارض ناشی از ویروس است.

تست سایت نیز باز به اولین پاسخ دهندگان با توجه به انتشار اخبار.

فلورس گفت: او تماس 60 بیشتر سالمندان در برنامه خود را به دیدن اگر آنها را به پیوستن به او در تست سایت, اما آنها گفتند: هیچ — که جای تعجب نیست ،

“بسیاری از آنها را عصبی هستند و تنها راه رفتن به ایمیل خود را” فلورس گفت. “من فکر می کنم که چرا بسیاری از آنها را به اقامت در داخل. برخی از آنها فرزندان که آوردن آنها در مواد غذایی است.”

خط به تست شد و هنوز هم در زمانی که فلرس نگاه از پنجره به بیرون در مرکز جامعه. نه همه کسانی که او را دیدم در خط بودند سالمندان است.

هفته گذشته UMMC باز یک سوم از طریق درایو تست سایت در جنگل بروک مدرسه در Tidwell. سایت دیگری باز در هوشمند مرکز مالی در زمین قند.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>