پرستاران مربی شان Payton تست مثبت برای coronavirus

اولین مورد تایید شده از coronavirus ضربه NFL.

New Orleans Saints سر مربی شان Payton ESPN گفت: که او دارای آزمایش مثبت برای این ویروس به طور رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19.

“این نه فقط در مورد اجتماعی فاصله,” Payton ESPN گفت:. “آن تعطیل در اینجا برای یک هفته به دو هفته است. اگر مردم درک منحنی و درک انداز ما به راحتی می توانید با هم کار کنند به عنوان یک کشور به آن را کاهش دهد. یک دقیقه به درک آنچه کارشناسان می گویند. آن را پیچیده برای انجام آنچه آنها درخواست ما است. فقط آن نوع از سرمایه گذاری های کوچک توسط هر یک از ما باید یک تاثیر دراماتیک.”

Payton می شود اولین مورد شناخته شده از coronavirus در NFL پس از شده اند وجود دارد چند موارد تایید شده در NBA در MLB جزئی لیگ NHL و در چندین فوتبال اروپا لیگ. همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد 9,400 موارد گزارش شده از این ویروس در ایالات متحده با مرگ و میر رسیدن به 150.

Payton, 56, شده است این مربی از پرستاران برای 13 فصل و برنده سوپر جام XLIV در سال 2010 برابر Indianapolis Colts.

“من خوش شانس بود به در اقلیت بدون عوارض جانبی جدی است که برخی” Payton ESPN گفت:. “من خوش شانس هستم. افراد جوان احساس می کنند می تواند رسیدگی به این, اما آنها می تواند یک حامل به کسی که می تواند آن را اداره کند. بنابراین همه ما نیاز به انجام بخشی از ما. این مهم است برای هر یک از ما به انجام بخشی از ما.”

دنبال لورنزو ریس در توییتر @LorenzoGReyes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>