سنت آرنولد سواحل خلیج فارس قرار زیرند اهدا ضد عفونی کننده دست درآمد حاصل به بیمارستان کودکان تگزاس

سنت آرنولد Brewing Co. و سواحل خلیج فارس قرار زیرند در حال پیوستن به هم به حمایت از تگزاس مرکز طبی کودکان بیمارستان.

دو هوستون-شرکت ها بر اساس اعلام روز سه شنبه که آنها در حال کمک به جمع آوری کمک مالی برای بیمارستان کودکان تگزاس از طریق درآمد حاصل از فروش C4U ضد عفونی کننده دست.

که بر اساس الکل ضد عفونی کننده, تولید شده توسط ساحل خلیج فارس قرار زیرند در صنایع روح شرکت تسهیلات برای خرید در دسترس است از سنت آرنولد باغ آبجو و رستوران. این رستوران واقع در محل در سنت آرنولد Brewing Co.

“ما قابلیت و آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال به گام و استفاده از منابع ما در این زمان گفت:” رئیس جمهور از سواحل خلیج فارس قرار زیرند Carlos de Aldecoa.

C4U ضد عفونی کننده دست, $10 در هر 32-اونس بطری می تواند سفارش آنلاین و برداشت منظقه در سنت آرنولد باغ آبجو و رستوران در سال 2000 لیون Ave. تمام وجوه به نفع بیمارستان کودکان تگزاس.

“زمانی که کارلوس به نام و پرسید: اگر ما می خواهیم کار با آنها را به فروش ضد عفونی کننده دست آنها ساخته شده در کارخانه یا محل تقطیر و تمام درآمد حاصل از رفتن به بیمارستان کودکان تگزاس بود که ساده ترین تصمیم من را ساخته اند در یک ماه” گفت: سنت آرنولد آبجو/بنیانگذار براک واگنر.

@marcydeluna

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>