صحرا گرد و غبار در حال حرکت به هوستون پس از تعطیلات آخر هفته طوفان

یک ابر بزرگ از گرد و غبار صحرای خواهد پتو هوستون هفته آینده برای آب و هوای خشک و غروب زیبا.

اما قبل از ابرها’ ورود در حال حاضر میله میله برای ژوئن 23, هوستون, آب و هوا خواهد بود قابل پیش بینی گرم و مرطوب آب و هوا. این شامل امروز است که پیش بینی دمای بالا در اواسط-90s با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

نیز وجود دارد یک فرصت کوچک از دوش پراکنده و رعد و برق در سراسر هوستون این بعد از ظهر.

طوفان های نجومی: خوانندگان خود را به اشتراک بگذارید ترین نکات مفید برای هوازدگی طوفان در هوستون

تگزاس کمیسیون کیفیت محیط زیست صادر ازن روز اقدام برای هریس و گلوستون شهرستانهای امروز معنی کیفیت هوا می تواند کاهش دهد به عنوان روز می رود.

باران احتمالش کم از طریق پنج شنبه, آفتابی با آسمان و اوج در 90s. شنبه لگد کردن یک رشته از روز باران شانس طریق حداقل چهار شنبه.

همانطور که برای امریکا گرد و غبار ابر هواشناسان می گویند آن را در حال حاضر قرار است در وسط اقیانوس اطلس و ساخت راه خود را به سمت ایالات متحده – و باید سه شنبه هفته آینده. گرد و غبار را به طرز محسوسی معطل در آسمان ایجاد آب و هوای خشک برای بسیاری از این منطقه است.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>