لس آنجلس — به heartsick صحنه در اینجا در مرکز استیپلز در روز جمعه به نظر می رسید به خاطر بزرگتر شدن و غمگین تر و حقیقی تر است.

چند ساعت قبل لیکرز بازی پورتلند تریل بلیزرز یک گله کبوترها پرواز از میدان خارج است.

پایین آرام جماعت از طرفداران بسکتبال جمع آوری شده دوباره به سوگواری نوشتن پیام خود را به جان قهرمان بر روی زمین و ارائه قطعه از هنر به عنوان هدیه به عزادار.

“امشب من قصد ندارم به این بازی گفت:” نقاش امپرسیونیست رضا صفا. “من فقط رفتن به رنگ.”

او نقاشی را به عنوان مردم به تماشای اضافه کردن مراقب سکته مغزی به کار او به نام “حمل من پدر است.” آن را به تصویر کشیده Gianna برایانت بر شانه پدرش کوبه لیکرز افسانه هر دو آنها فوت یکشنبه با هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس — حادثه که فرستاده تکان از غم و اندوه سراسر جهان است.

این اولین بار بود که لیکرز بازی های برگزار شده پس از آن حادثه غم انگیز. و آن را احساس مانند یک مراسم تشییع جنازه دولتی dwarfing در عاطفی اهمیت بازی خود را.

“قهرمانان یاد اما افسانه ها هرگز نمی میرند!,” یک زن نوشت: در قرمز نشانگر بر روی زمین در خارج. “زنده باد mamba.”

هواداران بدون بلیط آمد از ساعت دور فقط به افتخار برایانت از جمله کریس Huitron همسرش زن و دختر خود را از سن 5. آنها ازدواج کردم در “8-24” سال گذشته به دلیل عشق مشترک خود را برای برایانت که عینک نیوجرسی Nos. 8 و 24 با لیکرز. کریس Huitron گفت که او احساس او بدهکار آن را به کوبه به خاطر او به او کمک کرد تا از طریق به چالش کشیدن کودکی در حال حرکت در اطراف به مدارس مختلف. پوشیدن کوبه نیوجرسی به مدرسه به او کمک کرد تا شکستن یخ با غریبه ها.

“من دوستان آنجا که گفت:” Huitron که سوار را از دولت آباد در حدود دو دقیقه شمالی. “من پسر جدید در مدرسه و تا به حال هیچ دوستی ندارد. مردم را دیدم من یک کوبه فن و لیکرز فن و این به من کمک کرد پیدا کردن دوستان جدید.”

او گفت: بلیط برای این بازی بیش از حد گران است اما جمعه بود و خود را تنها بعد خاموش. “ما ساخته شده یک سفر فقط به ما احترام,” او گفت:.

نگاه: هرگز قبل دیده می شود عکس های کوبه برایانت در دبیرستان

‘آمادگی برای مقابله’: کارملو آنتونی نمی خواهد بازی مقابل لیکرز

NBA ALL-STAR GAME: تیم افتخار کوبه و Gianna برایانت با ویژه بازی کشباف

دیگران به تن خود لیکرز کشباف خود نوشت که پیام ها در پوستر تخته و مشاهده انبوهی از خاطرات و هدیه در زمین در خارج از جمله کفش, عکس شمع و گل و بسکتبال.

این گام بعدی در پی برای لس آنجلس که با محبت پیوند با کوبه بود که بر خلاف هر گونه دیگر افراد مشهور. آن را تقریبا مانند او یک ابرقهرمان شهرستان, داشتن خود را آغاز pro حرفه ای اینجا را در سال 1996 در سن 18 سالگی و پس از آن رشد تا بالا و دور اما هرگز ترک. او تنها برای یک تیم NBA لیکرز برای یک نسل کامل — 20 سال — و برنده پنج NBA تولید تعداد بی شماری از خاطرات ماندگار برای طرفداران.

در مقابل, در بازی بیس بال فرشتگان در آناهایم و Dodgers in L. A. برنده نشده یک قهرمانی از سال 2002 و سال 1988 بود. NFL را قوچ نیست, بازگشت به L. A. تا سال 2016 — پس از 21 سال بدون هیچ گونه NFL فوتبال در لس آنجلس. پادشاهان در هاکی برنده NHL عنوان در سال 2014 اما نمی گرفتن توجه عمومی راه لیکرز انجام زمانی که آنها در حال برنده شدن است.

“او یک مرد جوان از خود راضی اما او همیشه حمایت از آن گفت: Jason Nguyen که آورده یک گل بنفش و طلا ایستاده بود و آن را در کنار رشد شمع هدیه در زمین در خارج از میدان جنگ. “ما فقط او را دیده رشد می کنند و رشد می کنند و رشد می کنند. و شما می خواهم پیشرفت و بلوغ است. او فقط منفجر شد. او فقط در زمان بیش از ما به ارمغان آورده شد.”

قبل از کوبه لیکرز افسانه Magic Johnson, 60 و Kareem Abdul-Jabbar, 72, در میان چند که ممکن است را اشغال کرده اند همان استراتوسفر از نظر موفقیت و تصرف در لس آنجلس. شاید به همین دلیل است که اخبار کوبه مرگ یادآوری برخی از جانسون اعلام تکان دهنده در سال 1991 بود که او گذاشت و بلافاصله از آنجا که او تا به حال تست مثبت HIV.

مانند کوبه جانسون پس از آن بود که در نخست از زندگی خود و متعالی ستاره در “شهر فرشتگان.” او تنها 32 در زمانی که HIV در نظر گرفته شد حکم اعدام. در آن زمان به نظر می رسید مانند یک غم هشدار که روز خود شد به خصوص شماره. اما در این مورد هیچ هشدار و همه هنوز هم در تلاش برای پردازش آن است. کوبه تنها 41. او در پشت برگ, همسر, ونسا و سه دختر دیگر.

“من آرزو می کنم من فقط می تواند دست به این شخص گفت:” لیزا جکسون یک هنرمند برگزار شد که پلاک های ساخته شده از خاک رس به تصویر می کشد برایانت و دختر خود را. جکسون گفت که او شروع به ساخت این قطعه را زمانی که او در بر داشت در مورد برایانت مرگ یکشنبه.

“من واقعا حتی نمی باید برای آن برنامه ریزی,” او گفت:. “من فقط از اینجا با آن است. هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد. شما می دانید من فقط احساس کردم که این جایی است که من قرار داده و من اشک است.”

یکی دیگر از کوبه فن از نزدیک اورنج کانتی متوقف شد برای نوشتن یک پیام در هیئت مدیره پوستر سفید خارج است. او گفت که او می خواست برای بیان چگونه کوبه به خانواده اش دلیلی برای با هم به طور منظم قبل از بازنشسته و از لیکرز در سال 2016.

“یک چیز بزرگ برای همه ما به انجام با هم به تماشای این بازی گفت:” مت Bucaro از یوربا لیندا.

در حال حاضر آنها با هم آمدند و به سرند هر تلاش برای کمک چیزی به عنوان لیکرز گرم داخل. زرد تی شرت قرار داده شد در تمام این صندلی در عرصه قبل از طرفداران اجازه داده شد در. آنها با مته سوراخ برایانت نام و شماره یک طرف با 8 و از سوی دیگر با 24.

در پلازا خارج نقاش گفت: او نیاز به زمان بیشتری برای کامل قطعه خود را: “من حمل پدر.”

“این یک شروع کردم به درست پس از حادثه” صفا گفت. “این یک راه طولانی برای رفتن. آن نیاز به چند روز.”

پیگیری خبرنگار برنت Schrotenboer @Schrotenboer. E-mail: bschrotenb@usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de