RuPaul افتتاح اولین میزبانی فرفره در “شنبه شب زنده” همان راه او را در واقعیت خود را نشان می دهد: از کشیدن اما در افسانه های روشن رنگی کت و شلوار و جسورانه ،

“نام من است Ru است ‘rupaul’s Drag Race’ و برای هر کسی که آشنا نیست با من نشان می دهد چگونه شما جرات?” او گفت: با راه مقدمه. اما او خوشحال بود برای شکستن عناصر خود را امی و برنده نشان می دهد از نظر مخاطبان می تواند درک (هر چند برخی از بینندگان ممکن است نیاز به گوگل برخی واژه نامه همكاري): “دختران ما gag ما را با خود eleganza مرگ-قطره برای کودکان در slay-به-خانه-پایین ، حس را؟”

برای آن دسته از بینندگان که شد شگفت زده برای دیدن او را از کشیدن او به آنها اطمینان داد او نبود به طور کامل از drag: “من با پوشیدن مادر بزرگ من است،”

RuPaul که به نیویورک نقل مکان کرد و در سال 1980 به یاد می آورد زمانی که این شهر بود “پر از مواد مخدر و سیگار و از کار افتاده کاباره ها. اما نبود آن همه خوب است.”

در واقع, او گفت که او می خواهم برنامه ریزی شده به مهمانی مخاطبان با قصه های خود را از روز سالاد به عنوان یک ملکه کشیدن در شرق ایجاد کرد اما تولید کنندگان به او گفت: “نه شما betta نیست” با استفاده از یکی از نامزدان به بازی گرفته. “در اینجا یک نسخه ویرایش شده از آنچه به آنها اجازه دهید به من می گویند: یانکرز. اصلاحات افسر. خانه ماکارونی. پا. شما می توانید فقط جاهای خالی را پر کنید.”

او همچنین سه مانتراها که بدست او را از طریق سه دهه ارزش از یو پی اس و فراز زندگی: “یک: دریافت پول صف مقابل. دو: اگر آنها نمی payin’ صورتحساب خود را پرداخت و آنها را بدون ذهن است. سه: آیا زندگی را بیش از حد جدی است. اگر شما به دنبال قلب خود را به جرات می توان های مختلف و استفاده از تمام مداد رنگی در رنگ آمیزی جعبه, چه کسی می داند که در آن شما را تا پایان. شما فقط ممکن است خودتان را میزبانی ‘شنبه شب زندگی می کنند.'”

هر چند آن را در زمان طولانی تر از “نژاد” طرفداران ممکن است انتظار می رود برای RuPaul به دریافت دعوت نامه به میزبان این دور از اولین بار نشان می دهد اشاره شده است در “SNL.”

در سال 2017, sketch, گروه مکانیک از جمله یکی از بازی های برگزار شده توسط میزبان کریس پاین آمد پاک خود را در مورد وسواس با “کشیدن مسابقه.” سال بعد میزبان, Steve Carell livened تا گوشی خود را به سیستم ناوبری با “GP یاس” که ویژه “مسابقه کشیدن” فارغ التحصیلان نعناع و لق Caliente.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de