Roughnecks رول گذشته Wildcats برای اولین XFL برنده

به روز شده

هوستون به ثمر رساند نهایی 25 امتیاز از افتتاحیه آن XFL بازی به شکست لس آنجلس Wildcats 37-17 در مقابل 17,815 طرفداران در حضور در TDECU ورزشگاه در روز شنبه.

این Roughnecks (1-0) به ثمر رساند تنها در سه نقش خود را در باز کردن درایو وقتی کارفرمایی P. J. Walker یافت گیرنده گیری فیلیپس به صورت 50-حیاط touchdown بیش از بالا کمتر از دو دقیقه به بازی.

تحت XFL قوانین تیم های دیگر ممکن است پا زدن های اضافی امتیاز. در عوض آنها باید تبدیل به یک, دو یا سه امتیاز از دو پنج و ده متری.

زمانی که مربی ژوئن جونز انتخاب برای رفتن برای یک, یک اجرای پر شد.

در پاسخ Wildcats (0-1) به ثمر رساند 14 امتیاز بدون جواب.

سلیمان: XFL خاموش است و در حال اجرا در هوستون

کارفرمایی چارلز Kanoff درهم به سمت چپ گیر کرده و توپ را فراتر از برج به کلاه L. A. اولین رانندگی با touchdown سپس دو نقطه تبدیل به سابق اوکلاهما گیرنده اردن Smallwood.

لس آنجلس punted و Kanoff ره بود توسط linebacker Kaelin برنت در زیر دو درایوهای اما کارفرمایی در بر داشت Smallwood سمت عقب گوشه ای از endzone برای زمین نشستن کامل هواپیما که قرار هوستون توسط دو اموال.

پایین 14-6 Walker, کاهش کسری بودجه هنگامی که او ریخته توپ را به در حال اجرا بازگشت جیمز باتلر که در مسابقه گذشته دو مسدود کننده به endzone بر روی صفحه نمایش—اما هوستون موفق به تبدیل یکی دیگر از دو نقطه تبدیل.

پس نیک نواک 35-حیاط هدف زمینه برای Wildcats واکر قرار داده Roughnecks پیش زمانی که او موفق به فرار از جیب در بر داشت و سام Mobley در endzone برای 39-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما.

آن را به هوستون یک 18-17 حاصل کار دو تیم منجر شود پس از لس آنجلس موفق به ضربه محکم و ناگهانی توپ برای یک هدف زمینه تلاش از 16-خط محوطه به عنوان زمان منقضی شده است.

هوستون تحت سلطه در باز کردن درایو از نیمه دوم.

گیرنده Kahlil لوئیس به ثمر رساند و در کوتاه عبور از واکر که اضافه شده دو امتیاز پس از او خورد به endzone در متعاقب آن تبدیل.

Cornerback Deatrick نیکولز را شکست پاس به Smallwood در 4 و هشت که کمک مجموعه هوستون Sergio Castillo برای 44-حیاط زمینه هدف است.

نیکولز به پایان رسید بعد Wildcats درایو زمانی که او برداشت کارفرمایی جالان McClendon با کمتر از 13 دقیقه باقی مانده در بازی.

شش نمایشنامه بعد باتلر پشت سر هم به endzone برای چهار متری دور و لوئیس گرفتار دو نقطه تبدیل به باز کردن یک 20-نقطه منجر شود.

مرتبط با: XFL اولین برجسته چهره های آشنا, قوانین جدید

بازدید HoustonChronicle.com برای پوشش گسترده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>