به روز شده

P. J. Walker است Roughnecks’ شروع کارفرمایی پس از برنده شدن در یک رقابت با سابق اظهارات کارفرمایی کانر طبخ.

واکر سابق Indianapolis Colts تمرین تیم ملی کارفرمایی. او با بازی collegiately در معبد و به امضا رسید کلت به عنوان عامل رایگان undrafted.

“فقط توانایی این فرصت را به شروع کارفرمایی و به این فرصت را به یک مقدار زیادی از ایمان من به عنوان یک بازیکن فوتبال و به عنوان یک فرد و همچنین هیجان انگیز بود.” واکر گفت.

این 5-11, 214-پوند نیوجرسی بومی برای Carolina Panthers مربی مت Rhule در معبد تنظیم پرونده برای برنده عبور متری عبور touchdowns, تکمیل, تلاش کل محوطه و کل touchdowns به عنوان جغدها رفت متوالی کاسه بازی.

او گذشت برای 10,688 مراقب متری 74 touchdowns با 44 interceptions عجله برای 771 متری و نه touchdowns.

واکر را هماهنگ Roughnecks مربی ژوئن جونز’ علامت تجاری اجرای N’ شلیک جرم در روز شنبه در برابر لس آنجلس Wildcats در طول بازی افتتاحیه در تاریخ حق رای دادن

“من یک کوچکتر از کارفرمایی بنابراین من همیشه رفتن به حمل یک تراشه بر روی شانه من” واکر گفت. “من همیشه از رفتن به راه رفتن در زمین مانند من بهترین بازیکن در این زمینه است. من اهمیتی نمی دهند که چه کسی دیگری است که در این زمینه با من. این فقط طرز فکر من است.

“فقط به اطراف یک کل دسته از مردم که از نرم افزار-سیستم سبک برای باز کردن Run ‘n’ شلیک سیستم بسیار متفاوت است. به خصوص با این واقعیت است که من در زیر مرکز بسیاری در زندگی حرفه ای من و در حال حاضر من در تفنگ ساچمهای زیادی است.”

واکر است که به دنبال به جلو به پرتاب به گروهی از گیرنده است که شامل سابق تگزاسی گیرنده گسترده Sammie Coates همراه با Kahlil Lewis, سام Mobley ری Boldin, Ryheem مالون و بلیک جکسون.

“این سرگرم کننده فقط به خارج شدن از اینجا پرواز در اطراف و بازی جرم و ایجاد روابط در زمینه” واکر گفت. “من فکر می کنم ادبانه ما در حال رفتن به پرتاب توپ های زیادی است. که طرز فکر ما. که ذهنیت ما قصد داریم این است که ما در حال رفتن به قرار دادن بسیاری از نقاط به خصوص با گیرنده های ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de