Roughnecks’ داغ شروع و در ادامه با برنده بیش از BattleHawks

به روز شده

هوستون Roughnecks شد و انتظار می رود تکیه بر جرم خود را در این فصل است.

اما دو بازی به سال سه ماهه چهارم interceptions کمک کرده اند امن یک شکست نخورده شروع به زیر خود 28-24 برنده بیش سنت لوئیس BattleHawks در TDECU ورزشگاه در روز یکشنبه.

هوستون (2-0) به ثمر رساند در آن دو درایوهای.

سرجیو Castillo دربسته باز کردن درایو با 45 حیاط زمینه هدف پس از Sammie کوتز نام به صورت غیر قانونی دست بر آنچه می شده اند یک touchdown عبور از P. J. Walker سه نمایشنامه قبل از.

سنت لوئیس (1-1) پاسخ داد که سابق ردسکینز واشنگتن در حال اجرا بازگشت مت جونز در زمان اردن Ta’Amu صفحه نمایش گذر 25 متری برای touchdown به دو منجر شود.

هوستون در بر داشت منطقه پایان بر روی آن درایو دوم زمانی که واکر رشته سوزن گلوله عبور که گیرنده گیری فیلیپس از طریق یک جنگل از مدافعان 7-حیاط touchdown بیش وسط.

هوستون موفق به نمره خود را بعد از دو درایوهای اما کودی قهوه ای رهگیری کمک آدرس خشکسالی هنگامی که او بازگشت توپ 50 متری به 1-خط محوطه. در حال اجرا پشت James Butler پانچ آن را به منطقه پایان در بازی بعدی.

Roughnecks مربی ژوئن جونز بود و انتظار می رود منجر به یکی از لیگ پرکار ترین جرائم و پس از دو بازی خود را که بالاترین نمره در XFL. اما هوستون دفاع شده است به همان اندازه موثر در لحظات اولیه است.

آن را متوقف سنت لوئیس در چهارم و دو با کمتر از شش دقیقه به بازی در سه ماهه دوم, راه اندازی هفت بازی 68-حیاط درایو به پایان رسید که زمانی که واکر نورد از جیب در بر داشت و فیلیپس در منطقه پایان دیگری برای نمره.

هوستون تحت سلطه نیمه دوم فصل آن بازکن یک هفته پیش. اما BattleHawks نگاه به این روند در روز یکشنبه.

آنها به ثمر رساند در دو درایو از نیمی از.

Ta’Amu پرتاب دوم خود را touchdown تصویب به ده’Mornay پيرسون-El برای 1-حیاط نمره. او کشیده توپ را در سراسر خط پایان 4-حیاط touchdown اجرا در زیر درایو اگر چه سنت لوئیس سوار توسط سه پس از ناکامی در تبدیل متعاقب آن یک نقطه تلاش.

در سه ماهه چهارم با سنت لوئیس رانندگی برای یک پتانسیل بازی پیشرو نمره هوستون cornerback Jeremiah Johnson ره Ta’Amu و بدبختانه این زمینه با 64-حیاط بازگشت به 6-حیاط خط. سه نمایشنامه بعد فیلیپس خود را گرفتار سوم زمین نشستن کامل هواپیما از بازی.

هوستون رفت تا 10 زمانی که واکر scampered به منطقه پایان برای بازی اول موفق تبدیل از 2 متری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>