واشنگتن — دادستان فدرال می خواهید راجر سنگ برای خدمت به هفت تا نه سال در زندان گفت: متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرتکب “مستقیم و بی پروایی نشان دادن حمله به حکومت قانون” با دروغ گفتن به کنگره و مانع فدرال بررسی است.

67 سال از آخرین تهمت متحد به دادگاه در موارد ناشی از سابق مشاور ویژه رابرت مولر تحقیق روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. حبس خواهد نشان دهنده خیره کننده سقوط سنگ ثابت در ایران سیاست که مشغول به کار در ریاست جمهوری مبارزات کشش و برگشت به ریچارد نیکسون.

سنگ یافت شد گناه در ماه نوامبر از دروغ گفتن به کنگره و مانع روسیه تحقیقات برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن و انتخابات ریاست جمهوری است. او برنامه ریزی شده بود محکوم Feb. 20.

او اعتقادات بنیادی از اقدامات خود را در سال 2016 زمانی که او به دنبال ایجاد کانال ارتباطی با ویکی لیکس برای پیدا کردن در مورد به سرقت رفته و ایمیل های که آسیب رساندن به آن دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون و فشار برای آزادی آنها.

سنگ بارها و بارها دروغ گفته به خانه کمیته اطلاعات در مورد تلاش های خود را به دروغ انکار است که او صحبت کردیم به تهمت کمپین در مورد آنها. او همچنین خواست احتمالی کنگره شاهد یا دروغ یا فرضا شهادت او. این کمیته در آن زمان تحقیق در روسیه انتخابات دخالت.

سنگ محکوم به: راجر سنگ را به جرم دروغ گفتن به کنگره برای حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود

“سنگ انتخاب آگاهانه بارها و بارها و وقیحانه به مانع و تداخل با جستجو برای حقیقت در مورد این مسئله از اهمیت حیاتی برای همه آمریکایی” نوشت: دادستان در صدور حکم تفاهم نامه ظ روز شنبه.

دادستان همچنین با اشاره به سنگ رفتار پس از او تحت تعقیب در ژانویه 2019.

او نوشته شده Instagram تصویر از ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون قاضی ریاست بیش از صورت خود را با آنچه در ظاهر به تیررس تفنگ در کنار سر او.

سنگ بارها و بارها نقض تهوع منظور جلوگیری از او را از صحبت کردن علنی در مورد این مورد. جکسون بعد ممنوع او را از استفاده از رسانه های اجتماعی.

“سنگ انجام بیش از دو سال گذشته نشان می دهد که کم توجه است که در آن او دارای خانه هوش کمیته تحقیق و این پرونده جنایی” دادستان نوشت. “این رفتار نشان می دهد که یک دوره حبس موجه است برای رسیدن به بازدارندگی کافی.”

دادستان ادعا سنگ پس زمینه و ویژگی های نشان می دهد او نمی ارتکاب این جنایات خارج از نومیدی.

“او یک مرد قابل توجه به معنی و او لذت می برد اندکی از شهرت از سال خود را از بودن یک مشاور سیاسی و محرم به سیاستمداران قدرتمند,” دادستان نوشت. “به جای او انجام شد انجام هدفمند توسط کسی که می دانستم که دقیقا آنچه که او انجام شده بود.”

سنگ یافت شد گناه از هفت اتهام: یک تعداد از انسداد رسمی اقدام به پنج فقره از اظهارات نادرست و یک تعداد از شاهد دستکاری. حداکثر مجازات برای همه تعداد بالغ بر 50 سال در زندان هر چند برای اولین بار مجرمین به طور کلی دریافت به طور قابل توجهی پایین تر از جملات.

سنگ یک هفته ای دادگاه در ماه نوامبر نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تلاش به دنبال پیشبرد دانش از ایمیل های که به سرقت رفته بودند از کمیته ملی حزب دموکرات و منتشر شده توسط ویکی لیکس ضد پنهان کاری ، شهادت نشان داد که سنگ ابلاغ با رهبران مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی از جمله نامزد خود را.

هیئت منصفه شنیده از پنج دولت شاهد و دیدم ده ها تن از ایمیل های و پیام های متنی است که دادستان گفت: ثابت سنگ دروغ گفته بود. بدون شهود و شهادت برای دفاع. به جای سنگ وکلای مدافع به دنبال فشار با نوک انگشت سوراخ در مورد دولت با این استدلال که ایمیل ها و پیام های متنی فاقد هر گونه جنایی زمینه.

جکسون مجاز سنگ برای رفتن به خانه او در انتظار صدور حکم است.

شیدا Credico کلیدی دولت شاهد در نامه ای درخواست قاضی برای ارسال سنگ به زندان است. Credico نیویورک کمدین و دیرین کاردانی سنگ شهادت دادند که سنگ سعی کردم به او را به دروغ به کنگره در مورد ویکی لیکس.

Credico توصیف سنگ تلاش در اوایل 2000s برای کمک به تغییر نیویورک شدیدی به مواد مخدر ،

فدرال سهولت: مشروط ‘مناسب’ حکم برای مایکل فلین فدرال می گویند در خروج از اوایل توصیه

سنگ شناخته شده به flamboyance و combativeness “قطعا پاک مردم راه اشتباه” و “بی شرمانه اختراع و ترویج عجیب و غریب و invidious توطئه قصه” Credico نوشت.

“اما خط پایین این است که آقای سنگ در هسته خود است نا کسی که اشتیاق و بی پروا به دنبال توجه است. … زندان بدون درمان,” او نوشت.

پنج سایر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران و متحدان مجرم یا محکوم شد به عنوان یک نتیجه از مولر بررسی است.

سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین مجرم به اظهارات نادرست به محققان در مورد مخاطبین خود را با یک سفیر روسیه. اما فلین از خارج خود گناه متهم دادستان مجبور سابق ارتش به اعتراف به جرایمی که مرتکب نشده بوده.

دادستان خواسته اند که فلین بود محکوم به شش ماه زندان هر چند در دادگاه براده شنبه گفتند آنها نیز باز به مشروط شدن.

پل Manafort تهمت سابق انتخابات ریاست جمهوری است که در خدمت بیش از هفت سال در زندان و پس از او محکوم به چندین اتهام از جمله تقلب.

مایکل کوهن مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل محکومیت سه سال زندان برای دروغ گفتن به کنگره و جنایات دیگر.

سابق کمپین دستیار ریک دروازه محکوم شد به 45 روز در زندان که او می تواند در خدمت متناوب بیش از سه سال در حالی که او را در مشروط شدن.

سابق کمپین مشاور جورج Papadopoulous خدمت یک هفته دو جمله برای دروغ گفتن به محققان در مورد مخاطبین خود را با روس ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de