RodeoHouston یک رویا به حقیقت می پیوندند برای بی زین سوار Paden هرست

Paden هرست در خانه بود در هانتسویل, آماده شدن برای یک روز دیگر به عنوان یک مزرعه دست برای استخدام در زمانی که او در بررسی خود گوشی و دیدم متن او انتظار — Paden ما نیاز شما را در RodeoHouston.

“من می خواستم به اینجا می آیند به طوری بد, پس از آن واقعا هیجان انگیز” هرست گفت.

او موفق به دریافت خوش آمدید کلمه چهارشنبه. او روز پنجشنبه به رقابت پرداختند در بای (آرکانزاس و سپس شب جمعه او نصب شده خود را برای اولین بار زین اسب در NRG ورزشگاه و برنده — شاهکار او تکرار در دور 2. کسانی که موفقیت پرتاب او را به کلی دوم یکشنبه با 6000 $در سوپر سری دوم.

لیتون بری امن دور 3 و سری با $6,500.

“من فقط خوشحالم به” هرست گفت. “این یک برکت و رحمت چگونه به خوبی آن را رفته است برای من اما من فقط می خواستم به سوار شدن در اینجا. این است که چنین کاری را نزدیک به خانه و فقط یکی وجود دارد که ضربان آن — و این (ملی نهایی بازار مال فروشان).”

23-در سال رشد کرد تا در مرتع پرورش احشام در Anderson, 10 مایلی شمال شرقی ناواسوتا و فارغ التحصیل از Anderson-Shiro دبیرستان در سال 2015 پس از او بوده است به هوستون بازار مال فروشان از او یک بچه کوچک و خواب از رقابت در آن از او یادگیری طناب و با گوساله.

هرست گفت: او به طور خلاصه سعی bulls اما که نمی رفتن و سپس خود را ناپدری لری کوری, همجنس باز, سوار از سرو به او معرفی به زین سواری به عنوان یک مقام ارشد در دبیرستان — و او cinched.

“یکی از اولین من در, من آن را دوست داشت و گفت: “من می خواهم به آن را انجام دهد'” هرست گفت. “درست مثل بقیه از این بچه ها من یک جستوجوی آدرنالین و من می خواهم به آن لذت ببرید انجام آن.”

این واقعا سرگرم کننده آغاز شد و پس از او به دست آمده خود را حرفه ای بازار مال فروشان کابوی انجمن (daniel gennaoui) اجازه نمیدهد که او از سال اول خود را از مدرسه و او به دست آورده کامل daniel gennaoui عضویت دو سال پیش. بعد از دقیقا 100 rodeos سال گذشته او نوشته شده خود را در بهترین فصل به پایان رساندن 37 در جهان رده بندی است.

اما این کاملا به اندازه کافی خوب.

تنها 36 کابوی ها در جهان در هر رویداد به طور خودکار واجد شرایط برای یکی از 40 نقطه در هوستون.

خوشبختانه برای او — و متاسفانه برای دوست خوب — r. c. Landingham که به پایان رسید 33rd در جهان جدول رده بندی سال گذشته آمد زخمی ایجاد یک نقطه خالی در دوم فوق سری. تنها دو روز پس از دریافت تماس های هرست برنده دور 1 با 81 و 2 دور با 80.

هرست اعتبار خود را از سفر شریک بیل مدرس که همچنین خواستار هانتسویل خانه خود را برای موفقیت فوری در هوستون. معلم هوستون منظم که رقابت در سوپر سری سوم آورده هرست با او سال گذشته پس جوان گاوچران قادر به چسبیدن به در سینی را در عرصه.

“من به آن را ببینید و ببینید که همه مردم و احساس آنچه آن را مانند به پایین وجود دارد بنابراین این واقعا کمک به آرام کردن اعصاب من” هرست گفت.

و در حال حاضر که او را به نیمه نهایی, مجموعه ای برای ماه مارس 19-20 اعصاب نیست یک موضوع است.

50.000 دلار برنده شدن در هوستون می تواند همه اما تضمین افزایش سوار در سفر به NFR در ماه دسامبر در لاس وگاس. او در حال حاضر 16 در جهان جدول رده بندی با $15,309 و بالا 15 رفتن به وگاس.

“برای یک مرد جوان مثل من نیاز دارم به این بازار مال فروشان” هرست گفت. “من نیاز به انجام به خوبی در آن, چرا که آن را قطعا می تواند پرش به شروع زندگی حرفه ای من.”

Prairie View را Cory جزایر سال گذشته به تصویب $1 میلیون مارک در حرفه خود.

در حال حاضر او در حال حرکت به عنوان سوپر سری دوم قهرمان کراوات به پایین طناب زدن بعد از گرفتن او گوساله در هشت ثانیه روز شنبه, شبکههای او را از $4000. رایان جارت ($3,000) های 2015 هوستون قهرمان نیز پیشرفته است.

کانادا هدایت کشتی گیر Stephen حذف ($4,500) تبدیل در سریع ترین زمان از بازار مال فروشان تا کنون 4.5 که مهر و موم شده خود را فوق العاده سری پیروزی. آلن Boore ($4,583) پدید آمده در ونرخ برنده زین bronc سری توسط $125 و Lacinda رز (6000 دلار) بود بالا بگير در مسابقه در هر بشکه.

داستین Egusquiza و تراویس گورهای دسته تقسیم $13,000 در تیم طناب زدن و پارکر McCown تنها کابوی به هشت دوم سوت در دور 3 در زمان گاو سواری سری با دو برد و 6 ، 000 دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>