میله Blagojevich آزاد شده از زندان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد خود را از جمله

سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich راه می رفت خارج از زندان فدرال در اواخر سه شنبه شب و پرواز به شیکاگو پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم او.

صحبت به شیکاگو ایستگاه تلویزیون WGN-تلویزیون Blagojevich گفت که او “سپاسگزار” به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او مجبور به انجام این کار, او یک جمهوری خواه رئیس جمهور و من یک فرماندار دموکرات. من باید خیلی بیشتر به فردا می گویند.” Blagojevich گفت: WGN-تلویزیون در یک مصاحبه در فرودگاه دنور تراموا در راه خود را از کلرادو.

Blagojevich یک دموکرات و یک بار شرکت کننده در “مشهور شاگرد” بوده است خدمت به 14 سال حبس در کلرادو زندان فدرال. او به اعدام محکوم شده در سال 2011 از اتهامات فدرال با استفاده از قدرت خود را به عنوان فرماندار به عصاره کمپین پول و سیاسی دیگر نعمت را در ارز برای نامگذاری یک جانشین برای پر کردن ایلینوی در مجلس سنا صندلی سمت چپ باز زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور شد اما مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراض به طول حکم او.

“او در خدمت هشت سال در زندان – یک مدت زمان طولانی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در پایگاه مشترک اندروز در مریلند است. “بسیاری از مردم در مخالفت با این حکم است.”

میله Blagojevich: مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد 14-سال حکم سابق فرماندار ایلینویز Blagojevich میان حمله رعد اسا از رضایت

“من نمی توانم چیزهایی آنها گفت: من” فرماندار سابق گفت: به WGN-تلویزیون به عنوان او وارد شیکاگو اهار فرودگاه.

با توجه به شیکاگو تریبون Blagojevich دست تکان داد و امضا امضا با هواداران به عنوان او را ترک فرودگاه و راه می رفت به یک ون سفید.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر یک دموکرات گفت: در یک پست توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن “آزار عفو قدرت در راه های غیر قابل توضیح به پاداش دوستان خود و چشم پوشی با فساد” اضافه کردن سلف خود را عفو ارسال “پیام اشتباه در زمان اشتباه است.”

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد 14-سال حکم سابق فرماندار ایلینویز Blagojevich میان حمله رعد اسا از رضایت

Patti Blagojevich سابق بانوی اول ایالت ایلینوی اعلام کرد در توییتر شوهر او را “بازگشت به خانه” در کنفرانس مطبوعاتی در خانه خود را بعد از امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>