به روز شده

موشک باور نمی کند که آنها از دست رفته در روز یکشنبه به عنوان مقدار به دلیل نهایی شات Bojan Bogdanavic 29-footer at the buzzer به عنوان راه جاز روشن آنها را خاموش دریبل. که تست خواهد شد دوباره جمعه هنگامی که موشک در صورت سلتیکز.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: موشک مبارک به دشمنان دفاع از راسل وستبروک با مراکز

سلتیکز نمی one-on-one در هر نقطه در نزدیکی به عنوان اغلب به عنوان موشک تنها موشک نمره امتیاز بیشتری در اختیار داشتن در انزوا.

“هنگامی که شما بازی پنج نفر آن را می سازد آن را بسیار دشوار است به ماندن در مقابل مردم” موشک مربی Mike D’Antoni گفت. “اما ما می توانید انجام یک کار بهتر از کوچک شدن طبقه. و وجود دارد راه های ما می توانید سعی کنید برای انجام بهتر. شما در حال رفتن به تعطیل یک تیم است. اما ما تا به حال حدود 10 نمایشنامه ما داد تا در مورد 12 امتیاز ما می توانید انجام یک کار بهتر.

“ما باید به بازی بهتر مرد-در-man دفاع. ما می توانید انجام یک کار بهتر وجود دارد. سپس برخی از ورقه در انتخاب و رول ما می تواند یک کمی واضح تر در مورد آنچه ما انجام می دهیم و می توانید آن را بهتر است. ما بزرگترین چیز (یکشنبه) شب آنها فقط با قرار دادن سر خود را پایین و رفت آمریکا. و آنها ما را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de