منتشر شده

در 14 فصل و در بازی پنجم خود را با تیم, موشک, کهنه, Thabo Sefolosha می توانید پاسخ به یک عنوان جدید. او را تبدیل به راکت دیگر در سوئیس مرکز.

با کلینت کپلا و راکت بازی کوچک ترکیب تیم برای همه اما شش دقیقه در بازی کپلا از دست رفته در برابر جاز و ماوریکس Sefolosha بازی های برگزار شده است به عنوان یک طبقه-فاصله مرکز نقش او گفت که او خوشحال به پر کردن.

موشک قرعه کشی: برنده چهار بلیط برای راکت در مقابل سلتیکز (Feb. 11)

“این یک نام جدید برای من جدید زمان” Sefolosha گفت. “این فوق العاده است. آن را به خارج وجود دارد در برقراری ارتباط با این تیم در تلاش برای پیشرفت روزانه است.

“آن کار شده است. امیدوارم ما می تواند در حفظ و انجام آن را در حالی که کلینت می شود پاهای خود را راست.”

Sefolosha تا به حال پنج ریباند در 14 و نیم دقیقه در برابر ماوریکس. او تا به حال سه ریباند در حالی که ساخت 4 از 7 عکس های علیه موسیقی جاز. اما نقش اصلی شده است به فضای کف و دفاع از آن نیاز به او را به سرعت تنظیم به مرکز وظایف برقراری ارتباط است.

“همه ما درک می کنیم که مسئله اصلی برای ما” Sefolosha گفت. “من فکر می کنم هر کس در تلاش است به آوازی. من سعی می کنم به یک رهبر زمانی که من در خارج وجود دارد صحبت کردن با بچه ها و اینکه به عنوان یک زن پنج مرد به عقب وجود دارد به عنوان ستون فقرات دفاع.

“همه چیز ما در پایان دفاعی تیم گرا. ما تغییر زیادی است. همه در حال رفتن به در موقعیت های مختلف متفاوت نقاط مختلف یو پی اس بازی. این طول می کشد بسیاری آن را به کار.”

Sefolosha بازی های برگزار شده است در 32 بازی این فصل به طور متوسط 10.3 دقیقه در هر بازی. هنگامی که او در بازی های اخیر او خود را تقسیم دقیقه در میان نانامی به بازی با استارت و زمانی که راسل وستبروک و اریک گوردون بازگشت به زمین با بن McLemore و Danuel خانه جونیور

“آن را نگه می دارد طبقه گسترش” موشک مربی Mike D’Antoni گفت. “او بسیار باهوش دفاعی و درک آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و او را به خوبی. اما بزرگترین چیزی است که می کند که راسل 14 تا 20 بار به لبه و آن می کند. در حال حاضر این نوع از چیزی که ما دنبال آن هستید.”

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de