لس آنجلس لیکرز شد فقط بیش از حد بلند است.

یا که یا آن را نمی شد در مورد چگونه قد بلند لیکرز هستند و یا راکت نیست. آن را یک رفراندوم در مورد موشک’ سبک یا کوچک-توپ قمار و یا حتی تجارت هر چند رابرت کاوینگتن همه چیز را در هر دو به پایان می رسد از زمین را نشان می دهد که چرا این موشک می خواستم او را به شدت.

راکت و لیکرز به جای آن ساخته شده در مورد دو تیم ایستاده و پا به پا, اگر نه چشم به چشم و پرتاب همه چیز را تا به حال در هر یک از دیگر راه خود را.

که زمانی که با بازی در خط در واپسین دقیقه این راکت لیکرز با ناگهانی اجرا است که نه تنها در زمان آنها را به یک 121-111 برنده پنجمین پیروزی راست در هنگام بازی کوچک ترکیب اولیه اما این روایات که سوار پس از بحث تجارت Clint کپلا بی ربط.

راکت تعطیل لیکرز در فینال دقیقه به عنوان کاوینگتن قرار داده و در یک جفت از 3s و راسل وستبروک به پایان رسید خود 41-نقطه بازی در یک 19-5 بسته شدن ضربه به نفع خود.

راکت خود را از دست داده سرب با 4 و نیم دقیقه به سمت چپ در سه ماهه چهارم با آنتونی دیویس نورد. او به ثمر رساند 13 سوم-چهارم امتیاز پس از خروج از بازی در آخرین دقیقه از نیمه با یک رگ به رگ انگشت اشاره. اما فقط به عنوان لیکرز با تمرکز بر گرفتن او توپ داخل راکت نگاه به وستبروک در محیط با دادگاه گسترش و اتاق به حرکت می کند.

وستبروک نیز تا به حال 13 در سه ماهه عمدتا با گرفتن از لبه بلکه ضربه زدن جامپر او از دست رفته بود زمانی که بازی آغاز شد. هنگامی که او بازگشت و برای دقیقه آخر سه ماهه او به راکت دیگر پشت سر هم به ساخت بزرگترین سرب 97-91 و نگاهی به چهار نقطه منجر به سه ماهه چهارم.

به عنوان او ادامه داد: برای رسیدن به لبه او در زمان موشک ” منجر به هفت, بزرگترین سرب از بازی با یک جفت پرتاب آزاد به او 36 امتیاز در 30 دقیقه و 20,000 برای کار خود را به پیوستن به LeBron James و اسکار رابرتسون به عنوان تنها بازیکن با 20000 امتیاز 7,000 ریباند و 6000 کمک می کند.

اما زمانی که راکت ها از دست رفته یک جفت کفش 3s آن را فقط به اندازه کافی برای لیکرز به عجله از طریق یک 7-0 اجرا است که با ارسال بازی به فینال هفت دقیقه گره خورده است دوباره.

با Davis غرق شدن یک لمس بلوز و جیمز در اوج از دست لیکرز ساخته شده آن را یک 11-0 اجرا به چهار نقطه منجر شود. اما P. J. تاکر غرق در 3 راکت را به عقب در عرض یک و راکت حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای وابسته به 3s.

وستبروک بازگشت و با کاوینگتن دادن به یک نگاهی به آنچه در حال حاضر می تواند موشک’ بسته شدن صف اما جیمز هاردن تبدیل به توپ بیش قبل از او به نام برای حمله ناپاک به عنوان اریک گوردون غرق در 3.

هنوز راکت بهبود مداوم الگوی برای هر دو تیم در طول بازی. پس از Avery Bradley داد لیکرز پنج نقطه سرب وستبروک به پایان رسید یک درایو و گوردون ضربه از گوشه.

آن را در موشک های طولانی برای دیدن آنچه که مورد نیاز بود در هنگام بازی با این ترکیب. آنها نیاز به بازی بهتر است.

تا آنجا که گفتگو در مورد آنها را در مرکز بازی نیست یک مرکز آنها موفق به انجام آنچه آنها باید در هر صف. آنها گسترش طبقه اما حمله از دست رفته جامپر و سپس موفق به عقب بر گردیم در لیکرز’ رعد و برق سریع سریع ،

لیکرز با عجله به هفت نقطه منجر به وستبروک که توانایی برای رسیدن به لبه در برابر دفاع کشیده محدوده عکسبرداری ساخته شده 1 از 5 عکس و لیکرز به دام افتاده توپ را از سخت شدن دست.

زمانی که وستبروک شروع به گرفتن در خط او را شکست لیکرز دفاع و موشک ریخت و در 3s در اطراف او. وستبروک آمار 5 از 8 عکس بقیه نیم. Danuel خانه جونیور و گوردون هر رفت 2 از 3 از عمیق است. راکت led از طریق خیلی از بقیه نیم و تا آنجا که شش بعد از خود را ناقص شروع می شود.

در اواخر نیمه به جای ضرب و شتم تا راکت در داخل لیکرز سوخته آنها را از محیط.

آنها ساخته شده 4 خود را نهایی 5 عکس های نیمه تمام از 3 نقطه خط, با تنها دست آمدن هنگامی که خانه swatted دور جیمز درایو.

که در اواخر اجرا ارسال بازی به نیمه دوم گره خورده است با موشک’ نیاز به شکستن دفاع کردن دریبل و با ضربت بزمین کوبیدن 3s حتی بیشتر آشکار نسبت به زمانی که آنها به انتظارنشسته بودند تا برای باز کردن نکته ایستاده بود و چشم-به-قفسه سینه با لیکرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de