راکت ستاره مرکز حکومت از بازی مقابل Mavericks

منتشر شده

پاشنه پا آسیب است که به راکت مرکز Clint کپلا مسائل برای بیش از یک ماه را حفظ خواهد کرد او را دوباره امشب برابر دالاس ماوریکس.

کپلا بازی 17 دقیقه در نظر گرفتن فقط یک شات و گرفتن هفت ریباند شنبه در برابر Trail Blazers پس از نشستن از روز دوشنبه بازی برابر جاز.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: موشک’ دفاع نیاز به تعمیر سریع

کپلا صدمه پاشنه Dec. 21 برابر خورشید, بازی دو بعدی, بازی های قبل از نشستن دو بازی به عنوان او شروع به یک ماه از رفتن در داخل و خارج از راکت صف. بازی روز جمعه خواهد بود پنجم او از دست رفته پس از آسیب.

مرکز اشعیا Hartenstein آغاز شده است دو بار با کپلا با راکت حرکت برای کوچک با ترکیب اولیه P. J. تاکر در مرکز در بازی های دیگر از جمله پنج شنبه در برابر موسیقی جاز.

موشک مربی Mike D’Antoni گفت: آن شب که او تا به حال گفته شده است که کپلا ممکن است همچنان به مبارزه با این آسیب از طریق همه ستاره از Feb. 12 تا 23.

“خوب, این مورد, اما آنها اطمینان من از این همه ستاره باید مراقبت از آن,” D’Antoni گفت. “شاید او می روید قبل از آن اما است که او بستگی دارد. آن است که آزار او.”

ماوریکس ستاره گارد لوکا Doncic است در روز جمعه با یک رگ به رگ راست مچ پا. به جلو Tim Hardaway جونیور به روز رسانی احتمالی با سفتی در کمر.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر