راکت ثبت نام جف سبز برای بقیه فصل

به روز شده

بوستون – راکت به عنوان انتظار می رود امضا مرکز/جلو جف سبز برای تعادل نجومی روز جمعه پس از او به پایان رسید 10 روز قرارداد او را امضا کرده بود با تیم Feb. 18

در چهار بازی با راکت و سبز است به طور متوسط 9.8 امتیاز در 70 درصد ضربه زدن 61.5 درصد از 3-اشاره گر همراه با 3.5 ریباند در هر بازی. او تا به حال شده است بازی 19.3 دقیقه در هر بازی به عنوان P. J. تاکر پشتیبان اصلی.

“من واقعا دوست دارم جف” موشک مربی Mike D’Antoni گفت. “او متناسب با دقیقا آنچه ما نیاز داریم. ورزشی است. او می تواند گارد در محیط گارد bigs آمار 3s اجرای کف. او می تواند غوطه دادن و پایان رول و پاپ. او یک بازیکن کامل است که مکمل آنچه که ما انجام دهد.”

سبز تا به حال به طور متوسط 7.8 امتیاز در هر بازی فقط 38.5 درصد تیراندازی در 30 بازی با موسیقی جاز در این فصل است. اما زمانی که او حداقل 20 دقیقه او ساخته شده 51.4 درصد از عکس های خود را در آن و نه بازی.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>