موشک’ راسل وستبروک است COVID-19 می گوید: ‘ماسک کردن!’

منتشر شده

در حال حاضر ما می دانیم که چرا راسل وستبروک نیست در اورلاندو با راکت هم تیمی.

راکت ستاره گارد پست شده در رسانه های اجتماعی شنبه که او در قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او همچنین اصرار همه را coronavirus جدی است.

جاناتان FEIGEN در HOUSTONCHRONICLE.COM: موشک’ راسل وستبروک تست مثبت برای COVID-19

“من آزمایش مثبت قبل به تیم من خروج برای اورلاندو” Westbrook ارسال شده در Instagram و توییتر. “من در حال حاضر احساس خوبی قرنطینه و به دنبال به جلو به پیوستن به هم تیمی های من وقتی که من پاک شده است. با تشکر از شما برای همه آرزوهای خوب و مداوم پشتیبانی می کند. لطفا به این ویروس به طور جدی. امن است. ماسک کردن! #whynot.”

موشک’ جیمز هاردن و لوک Mbah یک Moute نیز شده اند در NBA حباب که راکت نقل مکان کرد و به هفته گذشته اما این تیم داده نشده است, و یک دلیل برای سه نفر نبود جز به می گویند که آنها در نهایت می خواهم دوباره به تیم ملحق شوند.

“ما هنوز در انتظار آنها را در چند روز” موشک مربی Mike D’Antoni گفت. “این خواهید بود به زودی. آن را نمی خواهد بلند. شما هرگز نمی دانید اما ما فکر می کنم ما آنها را در اینجا وسط هفته است.”

راکت مرکز Bruno Caboclo که بازی های برگزار شده است فقط در پنج بازی از زمان پیوستن به این تیم در ماه فوریه در قرنطینه پس از خروج از اتاق هتل خود را و شکستن اجباری قرنطینه دوره با توجه به هوستون کرونیکل جاناتان Feigen. Caboclo در حال حاضر خواهد شد که به صرف هشت روز در قرنطینه قبل از او می تواند دوباره تیم خود را برای شیوه های.

لیگ برنامه ریزی شده است برای از سرگیری بازی در تاریخ 30 ژوئیه با راکت’ اولین بازی در تاریخ 31 ژوئیه در برابر دالاس ماوریکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>