موشک جیغ وداد بازی کردن گذشته گریزلیز گسترش به پیروزی پنج بازی

به روز شده

موشک گارد راسل وستبروک دریافت کرده بود ویژگی های ناپاک برای لذت بردن دو دست با شدت بهم زدن بیش از حد و یا فقط بیش از حد با صدای بلند بود اما این یک بازی است که در آن موشک نمی تواند هر چیزی کار می کنند.

پس لحظاتی بعد هنگامی که او در زمان سرقت برای breakaway, خونتان خانه دیگری غوطه دادن او به رهبری راه دیگر سیگنالینگ برای تویوتا مرکز جمعیت برای انجام این فریاد برای او.

او خود را می خواهید. آن بود که مرتب کردن بر اساس از شب.

زمانی که راکت ها حق دفاع با خالی-از-مخزن انرژی و اجرای با سهولت آنها تبدیل به یک بازی برابر گریزلیز در روز چهارشنبه به یک آزمون چه مدت آنها می تواند توجه است.

با جیمز هاردن ریختن در 3s و وستبروک حمله به لبه آنجا که موشک قرعه کشی آن تا راکت نورد به 35 نقطه منجر دقیقه به نیمه دوم و پس از آن cruised به 140-112 شروع-به-پایان فوران چاه نفت را برای یک فصل-بهترین پنج بازی برنده خط و حرکت آنها در 18 بازی بهتر از .500 برای اولین بار در این فصل است.

اسمیت: ارتفاع را بی ربط برای سوزان موشک

موشک ساخته شده بود 58.2 درصد از عکس های خود را و 47.5 درصد از آنها 3-اشاره گر زمانی که موشک مربی Mike D’Antoni نشسته وستبروک در کنار سخت با بیش از شش دقیقه باقی مانده پاکسازی مانده از او در دسترس نیمکت (صرفه جویی تایسون چندلر) لحظه بعد. اما راکت نمی جیغ وداد بازی کردن با sharpshooting.

آنها به عکس های خوب از آغاز تا پایان تحت سلطه دفاعی در نیمه اول و به نظر می رسید برای لذت بردن از هر لحظه.

سخت مورد نیاز برای بازی فقط 28 دقیقه به نمره خود 30 امتیاز ساخت 7 12 3-اشاره گر. وستبروک تا به حال 33 امتیاز با نه ریباند و هشت پاس گل.

پس از نشستن دوشنبه با انگشت شست درد وستبروک به ثمر رساند تا حداقل 30 امتیاز در 14 از 17 بازی گذشته خود. او در 19 بازی به ثمر رساند حداقل 30 است برای یک راکت بازیکن دیگر از سخت پس از کوین مارتین در 2010-11 و تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از هر سخت هم تیمی با راکت ترکیب شده است.

آنها نه تنها با شش بازیکن به ثمر رساند در دو چهره است. حتی با اریک گوردون با کبود زانو راست راکت گل 52 امتیاز زمین با آستین رودخانه ساخت 9 از 12 عکس به نمره 23 امتیاز اضافه کردن یک ژست او به عنوان ضرب و شتم زنگ با 3-اشاره گر به پایان سه ماهه سوم.

در مورد تنها دلیل برای نگرانی بود که وستبروک ویژگی های ناپاک او 14 برای فصل دو از یک خودکار-بازی تعلیق.

دیگر از آن, این موشک غرق گریزلیز با شروع دفاع از خود در نیمه اول.

این موشک در نهایت ریخت و در سهم خود را از عکس های خوب آنها اما است که همیشه اجتناب ناپذیر به نظر می رسید با توجه به انواع به نظر می رسد آنها تولید می شود. حتی در حالی که ساخت 59.2 درصد از عکس های خود 42.1 درصد از 3s آنها نمی ساخت 73-47 حاصل کار دو تیم منجر به قدرت تیراندازی خود را.

سخت شدن را کاهش 4 از 6 3-اشاره گر. وستبروک رفت و 12 از 18 در نیمه. بین آنها آمد یک نقطه از گریزلیز’ حاصل کار دو تیم در مجموع.

این موشک در زمان فوری کنترل کردن بازی دفاعی تعویض به شدت کمک پافشاریای و hounding گریزلیز به وحشتناک شروع که مجموعه ای از تن برای فوران چاه نفت.

زمان موشک قرار دادند و با خود منجر به 20 گریزلیز ساخته شده بود 9 28 عکس با نه گردش کمتر از چهار دقیقه به سه ماهه دوم. بالا-نمره تیم در رنگ در NBA 16 دقیقه به بازی ممفیس تا به حال 10 رنگ امتیاز.

هنگامی که جرم نقد در این راکت ها به پایان رسید نیمه اول در یک 16-3 پشت سر هم دربسته در محیط توسط رابرت کاوینگتن 3-اشاره گر در زنگ.

زمانی که موشک به ثمر رساند اولین نه امتیاز از نیمه دوم قبل از بسیاری از جمعیت بازگشت به پایین کاسه صندلی – 3-اشاره گرها توسط P. J. تاکر و وستبروک و کاوینگتن 3-نقطه بازی – راکت به حال 25-3 اجرا به پایان سه ماهه دوم و سوم با 23-3 اجرای آنها در اوایل بازی.

پس از کاوینگتن سریع شکستن سطل آغاز شده توسط یک سخت شدن سرقت و خروجی عبور هاردن و وستبروک آمد با هم در backcourt و لبخند زد که اگر حتی آنها تحت تاثیر قرار گرفته بودند.

موشک نمی تواند حفظ شدت ساخته شده است که منجر به 35. گریزلیز به ثمر رساند بعدی 13 امتیاز. اما راکت انجام داده بود بیش از اندازه کافی نه تنها برای ایجاد یک امن کوسن اما برای به دست آوردن یک مثال دیگر از آنچه امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>