منتشر شده

قبل از اولین بازی خانگی پس از مرگ کوبه برایانت در روز یکشنبه این موشک نشان داد که تصویری از برایانت اغلب در تعامل با موشک بازیکنان قبل از 24-دوم لحظه سکوت به افتخار نه افراد که کشته در سقوط یک هلیکوپتر از جمله سابق دانشگاه هوستون بازیکن بیس بال جان Altobelli و خانواده اش در هفته گذشته.

نام و عکس از تمام قربانیان سقوط شد و نمایش داده شده در این ویدئو را از هیئت مدیره قبل از بازی و خارج تویوتا مرکز در طول روز و شب.

موشک قرعه کشی: برنده چهار بلیط برای راکت در مقابل سلتیکز (Feb. 11)

“این یک فوران احساسات است که به درستی سزاوار” موشک مربی Mike D’Antoni گفت. “او یک آیکون برای بسیاری از سال است. آن را یک فاجعه برای همه خانواده ها و همه بچه ها تحت تاثیر قرار. بار دشوار است. فقط باید از طریق آنها. از آن خواهد شد خوب ادای احترام امشب.

“همه معاملات با آن در راه های مختلف. این چیزی است که ما انجام دهد. بیرون رفتن و انجام کار خود را و دریافت به روز بعد. زندگی دشوار است و آن را بی رحمانه گاهی اوقات. شما باید برای مقابله با آن است.”

موشک گارد جرالد سبز به تن خود, قدیمی, Kobe Bryant نیوجرسی به بازی و گفت برایانت بود در نقش یک مدل و مربی.

“او الهام بخش من از زمانی که من بچه بودم” سبز گفت. “او به من گفت به تونل چشم انداز و نگه داشتن کار بر روی بازی من. “تا کنون و پس از آن الهام بخش من به یک بازیکن بهتر است.

“وجود خواهد داشت هرگز دیگر شماره 8 یا شماره 24. هرگز.”

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de