موشک های’ جیمز هاردن راسل وستبروک فضل GQ cover

راکت ستاره جیمز هاردن و راسل وستبروک در حال بر روی جلد شماره ماه مارس GQ با تیتر خواستار آنها را “شیک ترین اواز یا موسیقی دو در ورزش است.”

در پوشش سخت با پوشیدن $1,720 قنتد, ژاکت, $790 پیراهن $780 و شلوار $39,250 رولکس سازمان دیده بان. وستبروک چک در بسیار ارزان تر اما عمدتا به این دلیل که او با پوشیدن یک پیراهن در همه. مجله گفت وستبروک شلوار دلار هزینه 2,075.

جاناتان FEIGEN در تگزاس ورزشی ملت ایران: موشک اعتماد به نفس از ساخت قوی فشار پس از همه ستاره

پوشش داستان توسط مارک آنتونی سبز می دهد بینش خوب نه تنها به این دو حس مد, اما همچنین چگونه آنها همراه در دادگاه است.

سخت و حتی در دفاع از سبک خود را از بازی در جرم و مقايسه آن به راه برخی از نوابغ بازی کرده اند ایزو توپ.

“بنابراین شما نگاه شکیل اونیل, Tim Duncan, Michael Jordan…آنها iso می خواهم درست است؟,” سخت می گوید: در این مقاله است. “تیم دانکن و Shaq شد مردان به طوری که آنها iso می خواهم در این پست. این همان چیزی به عنوان iso مست روی بال است. هدف این است که برای رسم یک دو تیم ایجاد فرصت برای هم تیمی های خود را و آنها را باز میکنه. خوب من iso را در بالای زمین است. و در حال حاضر ما دو تیم سه تیم است. و تمام انواع مختلف از سیستم دفاعی قادر به سعی کنید برای محافظت از ما. خوب این همان چیزی. ما در بالای طبقه به صورت iso و من یک دو تیم و من نوسان آن را به ما باز میکنه. زمانی که تیم دانکن ارسال شده تا آنها دو تیمی او لگد آن را نوسان باز سه تا هم تیمی اش است. “آه که خوب جرم.’ خوب این همان چیزی.”

این جفت ارز نیز می گویند که آنها می خواهم که برنده مسابقات قهرمانی در شهر اوکلاهما اگر تندر نگه داشته بود این تیم هم به جای تجارت سخت به موشک در سال 2012.

جاناتان FEIGEN در تگزاس ورزشی ملت ایران: نگاهی به موشک های’ شده در All-Star شکستن

به عنوان مد, Westbrook, تخمین زده است که احتمالا سخت صرف $500,000 تا یک سال بر روی لباس. سخت حدس زده وستبروک خرج می کند در هر نقطه بین $300,000 و $350,000 سالانه بر روی لباس.

آنها همچنین افتخار در این واقعیت است که آنها می پوشند همان ساز و برگ به postgame مصاحبه که آنها به تن در راه خود را به عرصه – مهم نیست که چقدر عجیب و غریب – برنده یا از دست دادن.

همچنین در CHRON.COM: آنچه مشهور در NBA All-Star Game به تن نشسته courtside

“شما باید آن را خود” Westbrook گفت. “همین دلیل است که اگر شما در حال انجام چیزی برای افراد دیگر و سپس شما با قرار دادن چیز دیگری است. اما اگر شما از درست بودن خود را, شما می شود مانند: “من قصد دارم برای قرار دادن من (مسائل) و من قصد دارم به ایستادن.'”

سخت موافقت کردند: هرگز تغییر لباس فقط به خاطر شما از دست داده است.

“و i’ma پاسخ به سوالات مانند یک رئیس” سخت گفت. “شما باید نگه دارید که همان انرژی هنگامی که شما از دست دادن زمانی که شما برنده شوید. شما باید قادر به خود به اشتباهات خود را هنگامی که شما از دست دادن زمانی که آنها در حال دادن به شما سپاس و دادن اعتبار شما, شما باید قادر به همه حق و…’ [ائتلاف] که حرفه ما زندگی می کنند.”

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به صورت یک نگاهی به برخی از لباس های جیمز هاردن و راسل وستبروک را فرسوده دادگاه در سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>