به روز شده

ققنوس – اولین نشانه ممکن است زمانی که موشک شروع به بازی به عنوان اگر آنها شب را صرف تماشای تکرار پیروزی خود را در لس آنجلس به نظر می رسد به از دست دادن بینایی است که آن را به ارزش بازی به عنوان بسیاری از نیمه دوم, بازگشت به عقب در ققنوس.

راه چیزهایی که رهبری روشن تر شد و حتی به عنوان راکت قطع 22-نقطه خورشید منجر به پنج اما نمی تواند عکس را در اطراف جیمز هاردن زمانی که او به دام افتاده بود.

زمان Eric Gordon چپ بازی پس از هشت دقیقه با کاهش آسیب های پا با راسل وستبروک در حال حاضر نشسته نیمه دوم back-to-back, فوران چاه نفت از دست دادن عنوان راکت راه بود به عنوان آشکار به عنوان آن را به حال تبدیل شدن به غیر قابل اجتناب.

این موشک به طور خلاصه ساخته شده نمره نزدیک اما نتیجه هرگز به نظر می رسید در شک و تردید. خورشید با ارسال موشک به بدترین فوران چاه نفت از دست دادن فصل 127-91 یقین قرار دادن یک توقف به موشک های’ 11 بازی برنده خط خط در ققنوس و 13 بازی برنده خط خط مقابل خورشید به عنوان راکت به پایان رسید با کمترین امتیاز در این فصل است.

موشک’ تنها کشش ظاهری رقابتی در آمد سه ماهه دوم اما جرم تبدیل شده بود به طور کامل در مورد آنچه سخت می تواند ایجاد. هنگامی که خورشید شروع به دام انداختن او را با راکت بورس ناقص اما سخت گرفتار شد نیاز به نیروی چیز و گرفتن کمی برای نشان دادن آن.

او تا به حال هفت امتیاز در سه ماهه سوم در پایان با 32. اما زمانی که او از طریق بعد از سه چهارم او تنها راکت بازیکن در دو چهره است. پس از آن دیگر از سخت موشک ساخته شده بود فقط 15 46 عکس 4 از 26 3s.

که به دور از راکت’ تنها مشکل. نبود حتی خود بزرگترین مسئله است. با کمی دفاعی انرژی خود را در راه Devin بوکر به راحتی به ثمر رساند 33 امتیاز 10 از 18 تیر اندازی. او حتی راکت بزرگترین مشکل است.

پس از کلی Oubre جونیور کردم رفتن او هرگز متوقف شد در پایان با یک حرفه ای-بالا 39 امتیاز ساخت 14 از 19 عکس, 7 9 3-اشاره گر و دادن خورشید متعدد در 30 نقطه گلزنان برای دومین بار در این فصل است.

در زمان او با 6:53 باقی مانده خورشید led 114-81 ساخت 54.9 درصد از عکس های خود 48.3 درصد از آنها 3s.

این موشک تا به حال طولانی پس از تحویل بیش از بازی به خود Vipers مجموعه اجازه می دهد آنها را برای شروع در حال استراحت برای روز یکشنبه مسابقه برگشت با موسیقی جاز. در بسیاری از آنها شروع به حفظ انرژی از باز کردن نوک.

راکت شروع بازی در حرکت آهسته است که به طور کامل نمی شد جای تعجب پس از بالا, انرژی عاطفی پیروزی شب قبل از. اما خورشید در زمان استفاده کامل گرمایش تا به سرعت و پس از آتش زدن موشک حتی زمانی که راکت سعی کردم به پا زدن شروع دفاعی خود را شدت.

خورشید’ 46 امتیاز در سه ماهه اول شد یکی خجالتی ترین موشک را تا کنون در باز سه ماهه. خود را 85 درصد و 80 درصد 3-نقطه تیراندازی در 12 دقیقه بود که تا بحال بهترین برای یک راکت حریف در این فصل است.

زمانی که آنها بسته سه ماهه در 17-4 اتهام خورشید led 20 با موشک نشان دادن هیچ نشانه ای از آوردن این نوع از عکسبرداری را برای همه آنها از دست دادن در انتهای دیگر.

راکت شروع سه ماهه دوم ساخت 1 از 6 عکس با یک جفت از گردش و trailed 22. اما دفاع را انتخاب کنید تا خورشید سرد و سخت سوار گشت.

پس از از دست رفته هر سه از 3-اشاره گر گرفت و در سه ماهه اول سخت غرق در چهار او قرار داده تا در دومین نمره 16 از 25 نیمه اول امتیاز.

آورده است که این موشک در پشت ظرف پنج, اما آن را نیز به ارمغان آورد خورشید را به دام در سخت برای به دست آوردن توپ از دست او بیرون.

راکت کردم عکس آنها می خواستند در برابر تله با رابرت, Covington, از دست رفته یک جفت 3s و P. J. تاکر از دست رفته دیگر. زمانی که کاوینگتن خراب بوکر در حالی که تیراندازی 3-اشاره گر در ثانیه های پایانی خورشید نه تنها تا به حال 10 نقطه حاصل کار دو تیم منجر, آنها تا به حال یک استراتژی روشن را به نیمه دوم.

دیگر از سخت راکت 4 از 19 در 3s با دیگر استارت 2 از 14. این موشک هنوز هم تا به حال برای نشان دادن آنها می تواند به توقف پس از کمک به روشن کردن آتش در خورشید جرم. خورشید شد مطمئن شوید که برای پیدا کردن اگر راکت’ بورس می تواند نگه داشتن راکت به ثمر رساند.

آنها می توانند, اما این تنها یکی از بسیاری از مسائل که اضافه شده تا به یک فوران چاه نفت از دست دادن کمتر از 24 ساعت پس از بیانیه برنده شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de