موشک’ سه ماهه چهارم سال دفاع امنیت پیروزی مقابل پلیکان

به روز شده

تا به حال موشک شناخته شده نیست که هنگام رفتن در طول تاریخ کوچک است که rebounding ممکن است یک مسئله – و آنها – پلیکان ساخته شده است که کاملا روشن به ارائه یک یادآوری است.

این موشک می تواند به پیدا کردن مقدار زیادی از به ثمر رساند و حتی در حالی که ناقص با جیمز هاردن تمام راه برگشت. آنها کردیم تا دفاع خود را در سه ماهه چهارم.

به بالا صهیون Williamson, پلیکان, بهترین تهاجمی rebounding تیم در NBA پس از او پیوست آنها راکت را به کنترل تخته.

آنها متعلق به آنها را در سه ماهه چهارم صعودی گذشته پلیکان 117-109 روز یکشنبه دوم خود را-پیروزی متوالی در حالی که رفتن را با یک 6-6 و کوتاه تر صف.

پلیکان بود گل دوم 10-شانس امتیاز در فینال هفت دقیقه از نیمه اول. در حالی که ساخت 5 از 22 سه ماهه چهارم عکس های آنها نیست نمره هر, و تا به حال فقط سه تا در نیمه دوم.

سخت خود را به حال بهترین بازی گذشته 12 گل 40 امتیاز و 10 پرتاب ریباند و نه کمک می کند در حالی که راسل وستبروک و بن McLemore اضافه شده 22 هر.

براندون Ingram led پلیکان با 28 با ویلیامسون اضافه شده 21. اما آنها به ثمر رساند ترکیب چهارم-چهارم امتیاز به عنوان راکت برگزار شد نیواورلئان به 16 امتیاز در سه ماهه یکی از بدترین برای یک راکت حریف در این فصل است.

راکت به دست آورد که منجر Danuel خانه جونیور زدم اول 3-اشاره گر میدوی را از طریق سه ماهه چهارم. آنها آن را در زمان به پنج توسط دو بار به ثمر رساند در حاشیه اولین بار در یک خانه حمله هیئت مدیره و سپس بر روی یک درایو سخت.

آنها به رهبری پنج عنوان به نهایی 3 و نیم ساعت داشتن تبدیل به اطراف rebounding مسائل سه ماهه دوم اجازه می دهد فقط سه دوم-شانس امتیاز در 20 دقیقه نخست نیمه دوم.

آنها همچنین به طور فزاینده ای رو به سبد تا خانه غرق دیگر 3 با 58.7 چپ برای هشت نقطه سرب راکت’ بزرگترین بازی.

راکت خود را به حال توپ کوچک استراتژی کار از شروع. مشکل این بود که آنها از دست رفته عکس های آنها با استفاده از محدوده عکسبرداری صف دریافت کنید.

که باعث آسیب بیش از حد هر چند پلیکان را نه نقطه منجر شود چرا که از این راه سخت که قرار بود از شروع. در نهایت بن McLemore افزود: sharpshooting نمره 16 امتیاز در 14 دقیقه 3 از 5 3-اشاره گر در نیمه اول. با سخت شدن نمره 26 امتیاز راکت بسیج پشت به اندازه هفت.

آنها ممکن است با OK کردن که با توجه به ضعیف تیراندازی برای شروع بازی و پس از پر شور ژانویه راسل وستبروک ساخته شده فقط 4 از 12 عکس.

اما به عنوان نیمی پیشرفت خود را نگرانی بزرگ با کوچک ترکیب اولیه شروع به تبدیل شدن به یک موضوع است.

پلیکان برداشت 10 ریباند تهاجمی در نیمه اول تطبیق بیشتر برای هر راکت حریف در این فصل است. پلیکان 15 به ثمر رساند دوم-شانس امتیاز در نیمه اول 10 در فینال شش دقیقه از نیمه.

این موشک به نظر می رسید برای حل آن است. پلیکان تا به حال فقط یک دوم احتمال درست هدف در سه ماهه سوم. اما پلز ادامه داد: برای رسیدن به لبه به راحتی و اغلب. این موشک هنوز هم نمی تواند باز عکس آنها به طور منظم.

به عنوان تنگ است که بازی باقی مانده با هیچ دو رقمی سرب در سه ماهه اول و 21 روابط منجر شود و یا تغییرات به عنوان موشک به سمت چهارم انتهایی 93-92 به نظر می رسید معلوم نیست اگر آنها می تواند به اندازه کافی متوقف می شود اگر پلیکان تا کنون متوقف دادن توپ به دور است. پلیکان کاهش در گردش اما راکت’ چرخش بر روی تخته در زمان بیش از بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر