موشک طرفداران کباب Charles Barkley پس از ‘munchkins’ ضرب و شتم لیکرز

ظاهرا اندازه مهم نیست همه که زیاد است.

پنج شنبه شب برنده شد مسلما بزرگترین فصل موشک — و آن را از یک تیم است که در حال حاضر یکی از کوتاه ترین در NBA.

اگر شما در حال حاضر نمی دانم که شما احتمالا نمی شد با توجه … بودند و یا به تماشای بازی در قطع.

دیدن این گالری در بالا برای الگوهای رفتاری خنده دار است که باعث از کوچک توپ راکت غلبه بر عدم خود را از ارتفاع به ضرب و شتم لیکرز.

ورود پنج شنبه شب مسابقه های زیادی ساخته شده بود در مورد هوستون عدم ارتفاع. این تلویزیونی در سراسر کشور بازی خواهد بود که برای اولین بار از موشک تصمیم گرفتند برای رفتن همه را کوچک توپ استراتژی معاملاتی ستاره مرکز Clint کپلا در یک معامله برای جلو رابرت Covington.

قبل و در طول بازی TNT پخش خدمه به ظاهر نمی تواند پیدا کردن هر چیزی دیگری به بحث در مورد دیگر از این راکت ها’ اندازه کوچک است.

این موشک در واقع کوتاه (خود را شروع صف نیست که یک بازیکن بیش از 6 پا-6) اما وجود دارد یک خط خوب بین متفکر انتقاد و به طور مداوم ragging در یک تیم برای تلاش چیزی جدید در تعقیب یک قهرمانی.

آنچه که ما آموخته: کوچک-توپ راکت تحت تاثیر قرار دادن در برابر لیکرز در TNT

طبق معمول تحلیلگر Charles Barkley ارائه سخت ترین نظرات.

“در حال حاضر آنها در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و با همه آنها کمی munchkins و خود را لعنت مغز ضرب و شتم در هر شب” چاک گفت: قبل از بازی نشان می دهد.

این اتفاق نمی افتد.

“جیب راکت” به عنوان ضرب و شتم نویسنده جاناتان Feigen محبت با نام مستعار آنها مقدار زیادی از مردم در سراسر کشور به آنها سرنگون غرب بالا تیم 121-111. این یک بیانیه پیروزی برای تیم ملی اعتقاد بسیاری خواهد کرد در رنگ بدون یک مرکز واقعی.

داخل بازی: موشک بی حس کردن لیکرز پشت راسل وستبروک را 41 امتیاز

چیزی که در مورد راکت طرفداران این است که نگه داشتن آنها رسید. اگر شما به طور مداوم انتقاد هوستون برای اندازه کوچک آن شما باید آماده به خوردن برخی از کلاغ اگر آنها را باد برد.

از برشته Barkley به سطل زباله خود رای Lakers fans, از طریق کلیک, گالری بالا برای دیدن واکنش خنده دار به توپ راکت’ وبگاه بزرگ برنده شوید.

اردن ری یک پیام خصوصی به تولید کننده برای هوستون کرونیکل. او در توییتر دنبال. جزئیات کار خود را در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت HoustonChronicle.com. | jordan.ray@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر