موشک را وارد کنید همه ستاره با پیروزی سلتیکز

به روز شده

راکت بوده است اجرای تمام بازی ها. آنها گرفتن عکس های خوب دفاع هست. آنها تا به حال انجام همه آنها می خواستند به جز به دست آوردن هر گونه جدایی در سلتیکز.

سلتیکز شد و هنوز هم در زمانی که دو راکت جرم در زمان خاموش در یکی از بهترین آن اتمام ضربات فصل به ثمر رساند در هفت متوالی اموال به جلو و سر به All-Star قطع 116-105 برنده شوید.

راکت outscored سلتیکز 17-4 در 2 و نیم ساعت قبل از سلتیکز مربی براد Stevens خود را پاک نیمکت با 2:08 باقی مانده پایین 15.

جیمز هاردن و راسل وستبروک ترکیب برای 78 امتیاز 25 در سه ماهه چهارم به نوبه خود یک بازی به اواخر فوران چاه نفت.

راکت ها به خوبی دفاع از اجرای هوشمندانه گرفتن عکس های خوب به طور منظم. آنها تا به حال حتی بدست به یک شروع خوب برای نیمه دوم با به ثمر رساندن شش امتیاز به چهار نقطه منجر شود.

آنها نمی ساخت 3s و سلتیکز دفاع با تله در سخت شدن و کمک به در کوچه بود و نه از دست دادن مقدار داخل 3-نقطه خط.

این زمانی است که سخت در زمان بیش از راکت جرم به عنوان او قبل از ماه گذشته 10-بازی تیراندازی رکود و اخیر متناقض تیراندازی.

آغاز سه دقیقه از نیمه دوم زمانی که موشک به رهبری پنج او خود را به ثمر رساند بعدی 19 امتیاز مخلوط کردن در stepback 3s و درایوهای به دندان سلتیکز جرم.

او تحت فشار قرار دادند راکت ” منجر به آنجا که 12 و در زمان یک صندلی داشتن گرفته شده به عنوان بسیاری از پرتاب آزاد (12) به عنوان سلتیکز ضربه 11 از آنها. اما آنها تا به حال در هر یک از محله های قبلی سلتیکز به پایان رسید با سراسیمگی دربسته در محیط با حمله دوباره بجای اول برگشتن.

زمانی که آنها گل اول شش امتیاز از سه ماهه چهارم سلتیکز به حال 14-4 اجرا شد و در عرض یک.

آورده است که سخت به عقب زود است. هنگامی که او بازگشت های مختلف دفاعی در انتظار او بود. سلتیکز تا به حال نقل مکان به یک منطقه اما راکت استفاده می شود که در حال اجرا خود را به جرم مشابه در برابر مناطق به عنوان آنها را در برابر تله.

مشکل خود را با این حال آمد و در انتهای دیگر. سخت برداشت خطا را در سه دوره متوالی به اموال او پنج با 7:43 باقی مانده است. وی همچنین به دور از تلاش برای قرعه کشی شارژ علاقه خود را پای راست و حرکت نمی کند هست. با سلتیکز به ثمر رساند بیشتر به طور مداوم از آنها تا به حال تمام بازی های آنها در عرض یک با 5:40 چپ به عنوان موشک همچنان به جستجوی خود را به 3 نقطه را لمس کنید.

سلتیکز را آغاز کرده بود ارسال آشنا در تله سخت زمانی که وستبروک از بازی میپره بیرون اما آن کار می کرد به خوبی به اندازه کافی که در اواسط سه ماهه دوم آنها نگه داشته و آن را حتی زمانی که او روی زمین با سخت.

برخی از این دلیل بود که وستبروک بود در پایان به عنوان او را برای بیشتر از شش هفته گذشته غرق شدن 5 از 12 عکس در نیمه اول. اما اغلب راکت ها نه ضربه زدن به پایین به اندازه کافی باز 3s آنها را از تله برای متقاعد کردن استیونس به آنها را خاموش.

رابرت کاوینگتن و Danuel خانه جونیور را غرق 3s کردن تله ها و ضربه سخت دیگری به عنوان موشک در زمان هشت نقطه برتری 3:47 چپ در نیم. اما راکت ساخته شده فقط 2 از 10 عکس با یک جفت از گردش بقیه نصف سلتیکز به پایان رسید با یک 14-4 افزایش به یک 49-47 منجر شود.

سلتیکز’ لبه خفیف شده است می تواند حداقل در بخشی نسبت به آنها چگونه به پایان رسید هر سه ماهه. دانیل Theis کردم سلتیکز اولین حمله دوباره بجای اول برگشتن از بازی در فینال دوم از سه ماهه اول. گوردون هیوارد برداشت carom 46-پاورقی Kemba واکر توضیح راه اندازی شد به ضرب و شتم ساعت با 29.1 ثانیه های باقی مانده, راه اندازی Jaylen قهوه ای برای لیآپ و سرب.

اما راکت’ مسئله بیشتر بود مشکلات خود را با سلتیکز دفاع خفگی کردن خط و به چالش کشیدن عکس, Westbrook, Covington و سخت را دریافت کنید وجود دارد. سخت تلاش می کرد خود را 11 در نیمه اول با امتیاز ساخت 3 از 9 عکس. کاوینگتن بود فقط 2 از 8.

موشک ساخته شده فقط 34.1 درصد از عکس های خود را به اندازه کافی باز 3-اشاره گر را چگونه کمی از آنها قادر به انجام در خط. آنها از دست رفته بیش از حد بسیاری از کسانی که در حال غرق شدن فقط 7 از 26 تلاش های به سلتیکز به پشت کردن تله ها در سخت شدن و یا شل کردن خط.

آنها تا به حال دفاع کرد و بازگشت خوبی به اندازه کافی که سلتیکز هرگز رهبری بیش از پنج. اما آن را تا به حال روشن شده است که هیچ چیز آسان خواهد بود تا زمانی که با بازی در خط آنها ساخته شده آن را نگاه کنید که راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر