موشک های’ گشت می افتد کوتاه در مقابل نیکز

پس از ضرب و شتم گریزلیز در هفته گذشته یک پیروزی خارج از جیغ وداد بازی کردن گذشته نیکز زمانی که جیمز هاردن خواسته شده بود در مورد بازی آینده برابر صعودی سلتیکز به گمان او در مورد قرعه کشی محدود نیکز/

او ممکن است پیش بینی یاس اما او به سرعت با اشاره به این واقعیت است که بازی تعداد همان بدون توجه به کالیبر این رقابت ها است.

“من فکر می کنم هر بازی از اینجا است که مهم است برای بذر برای اعتماد به نفس همه چیز را” سخت گفت. “مهم نیست اگر آن را در نیویورک یا بوستون در هر بازی است که در مورد آنها, آن را در مورد ما. تا زمانی که ما این رویکرد و طرز فکر ما راست است.”

راکت اما بیشتر مورد نیاز از روز دوشنبه بازی مقابل نیکس به دفاع از خود در شکل اجازه می دهد تا باز گشت محوری از 21 به عرض دو با یک شات آخرین به زور دومین بازی متوالی برای اضافه کاری.

زمانی که راسل وستبروک 18-پاورقی نورد از نیکز برگزار شد در 125-123 این موشک’ رگه برنده به پایان رسید و در شش بازی و کسب سود از اضافه کاری برنده شدن در بوستون بود و نفی از دست دادن در نیویورک است.

از دست دادن به پایان رسید راکت 11-بازی برنده خط خط در Madison Square Garden, اما بعد از همه آن سالها از موفقیت در آن همه چیز می تواند آنها را به شانس.

راکت ها در عرض سه چهار دقیقه باقی مانده اما از دست رفته خود را سه بعدی عکس پایین با شش سمت چپ که دو دقیقه به سمت چپ زمانی که جیمز هاردن و وستبروک به پایان رسید درایوهای ترین هاردن و وستبروک از راه با سخت طراحی ناپاک و ساخت یک جفت رایگان می اندازد و وستبروک کوبیدن خانه angriest از dunks.

نیکز با این حال نگه داشته و تپش شیشه با ژولیوس Randle تبدیل یک شات دوم به یک پرتاب آزاد و 122-119 منجر شود.

وستبروک با قرار دادن در درایو دیگری کشیدن موشک در عرض یک و رابرت کاوینگتن swatted دور دیگری قرار داده و پشت تلاش.

سخت به حال یک درایو برای سرب اما از دست رفته خود را لیآپ با 30 ثانیه باقی مانده است. هنگامی که R. J. Barrett به پایان رسید او تا به حال یک حرفه ای-بالا 27 امتیاز و نیکز رهبری سه با 7.6 ثانیه باقی مانده است.

وستبروک درو سریع ناپاک و ساخته شده و هر دو پرتاب آزاد با 5.5 ثانیه باقی مانده است. بازی ناپاک بازی که دیر به راکت شانس به سرقت برد.

موشک فرستاده ژولیوس Randle به خط با 4.6 ثانیه به سمت چپ و او از دست رفته اولین تلاش خود را قبل از ساخت دوم خود را به صورت دو نقطه منجر شود.

وستبروک اما نمی تواند خود را برای اضافه کاری به سقوط.

این موشک انجام شد کمی به تداخل با نیکز از باز کردن نوک. آنها ممکن است بلافاصله متوجه شدن به یک 9-1 شروع و در سه دقیقه اول. اما نیکز گرفتن عکس آنها می خواستند از این رنگ به 3 نقطه خط, در حالی که موشک در حال حرکت بودند در حرکت آهسته.

راکت نگه داشته و آن را برای مدتی از خط اما زمانی که راکت شروع موشک شروع سه ماهه دوم با سراسیمگی از گردش های نیکز با عجله از طریق یک 10-0 اجرا به 15 نقطه منجر شود. با 5 و نیم دقیقه در نیمه اول نیکز به حال تحت فشار قرار دادند آنها منجر به 21.

که به اندازه کافی برای به دست آوردن موشک های’ توجه است. دفاعی فوریت برداشت هر چند در آن نیکز بورس نورد شد. با رابرت کاوینگتن نمره 14 سه ماهه دوم نقاط راکت بسته به عرض هشت و سوار توسط یک کنترل از 10 در حاصل کار دو تیم. اما آنها هنوز هم نمی شد توقف بسیاری است که نیکز در تلاش بودند تا انجام دهد.

زمانی که نیکز شروع نیمه دوم با لیآپ پس از لیآپ سرب به سرعت متورم بازگشت به 18 با راکت ساخت نزدیک به اندازه کافی 3-اشاره گر به را تشکیل می دهند که چگونه به راحتی نیکز بودند به ثمر رساند و در انتهای دیگر.

فقط با 2 و نیم دقیقه در سه ماهه سوم نیکز رهبری 19 با موشک نشان دادن چند نشانه وجود دارد که ممکن است یک اجرا در آیند. سخت و سپس غرق شد اولین 3-اشاره گر شب در نهم تلاش و پس از یک درایو به یک سه نقطه بازی. با بن McLemore غرق شدن 3-اشاره گر و سخت اضافه کردن یکی دیگر از این راکت ها به 10 نقطه حاصل کار دو تیم کسری.

آنها نیز ضربه زدن 3s آنها تا به حال از دست رفته از طریق بیشتر از سه چهارم. مقصد juist دو دقیقه به سه ماهه چهارم, آنها تا به حال تحت فشار قرار دادند از طریق یک 23-6 اجرا به صعود تمام راه برگشت به عرض دو.

آنها تا به حال نه اما نشان داده شده که آنها به طور مداوم می تواند به توقف تیم آنها کمک کرده بود به طوری داغ برای مدت طولانی.

راکت رو متوقف می شود مورد نیاز آنها اما از دست رفته خود را نهایی دو عکس به سقوط کوتاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>