موشک جامه رزمندگان در انتقام بازی

منتشر شده

سان فرانسیسکو – این زمان به نظر می رسد به عنوان اگر آنها تا به حال را فراموش کرده اید از دست دادن به رزمندگان تنها شک راکت مجاز بود که آیا آنها خواهد وارد NBA رکورد کتاب.

آنها نه رزمندگان, انتقام خود را از روز کریسمس از دست دادن 135-105 در پنجشنبه پیشرو به اندازه 35. آنها سقوط کوتاه از تنها چیزی که سمت چپ است که می تواند بازی به یاد ماندنی خود را تعقیب برای رکورد خود را از 27 3-اشاره گر.

راکت خود را غرق 20 3-اشاره گر با 1:26 چپ در سه ماهه سوم آنها حداقل 20 برای سومین بار در هشت بازی گذشته. آنها تا به حال به 20 در هر یک از قبلی 22 بازی رفت پنج شنبه 7-0 در هنگام ساخت حداقل 20 3s در یک بازی.

با بن McLemore ضربه سوم (در سه تلاش) از گوشه راکت رفت به سه ماهه چهارم با 21 3s شش از تساوی خود را در NBA رکورد.

خود را نجومی بالا بود 25 یکی از هفت بازی در تاریخ NBA است که در آن یک تیم ساخته شده حداقل 25 3-اشاره گر; راکت به حال پنج تن از آنها.

با 109-77 سرب به عنوان سه ماهه چهارم این سوال که آیا راکت شکستن رکورد خود را به نظر می رسید تنها سوال پاسخ داده شود.

جف سبز ضربه دوم خود 3-اشاره گر با 9 ½ دقیقه باقی مانده. Austin رودخانه ضربه اول خود را با 6 و نیم دقیقه چپ راکت 23 3s. سبز غرق راکت’ 24 شب با 3 و نیم دقیقه باقی مانده و دیگری با دو دقیقه باقی مانده است.

این موشک را ندارد یکی دیگر از اتمام 25 از 49 به بازی فصل خود را بالا.

در طول راه راسل وستبروک به دست آورده خروج زود هنگام ظاهر Damion لی در قفسه سینه پس از یک رودخانه رانندگی با مقامات برقراری تماس پس از یک بررسی تصویری که وستبروک آویزان در اطراف رزمندگان نیمکت باعث توقف. از ویژگی های ناپاک او 13 فصل با 16 درآمد یک خودکار-بازی تعلیق.

او با 21 امتیاز و 10 پاس گل دادن او در 27 بازی متوالی به ثمر رساند حداقل 20 امتیاز دوم-طولانی ترین خط در NBA پشت سر جیمز هاردن را 34 بازی. سخت بود از طریق بعد از سه چهارم نمره 29 امتیاز با 10 پاس گل اول بازی او و وستبروک بودند و هر دو در دو رقمی به کمک این فصل است. رابرت کاوینگتن 20 اضافه شده. سبز, در اولین بازی با راکت پس از امضای قرارداد در روز دوشنبه 5 تا 7 عکس به صورت 14.

راکت شروع بازی تعیین می شود نه به سقوط به دام گرفتن رزمندگان به آرامی به عنوان آنها در کریسمس زمانی که آنها حیرت زده شد در اولین دیدار خود به تعقیب و گریز از مرکز. اما آورده است که مرتب کردن بر اساس همان آزمون به عقب داشتن با عجله به 25 نقطه اول در سه ماهه منجر شود که آن را دشوار است به از دست دادن برخی از شدت.

راکت هرگز trailed بیش از یک نقطه که رزمندگان منجر به طول انجامید 50 ثانیه. موشک’ حرکت توپ به خصوص زمانی که رزمندگان از نقل مکان به دام انداختن سخت منجر به باز 3s. راکت ریخت و در 3-اشاره گرها در حالی که رزمندگان بدون یک چلپ چلوپ برادر در طبقه ساخته شده و فقط یک در نیمه اول.

با P. J. تاکر غرق شدن همه پنج تن از 3s در نیمه اول مطابق فصل خود را برای یک بازی راکت رفت 15 از 26 بر 3 اشاره گرها در نیمه اول.

رزمندگان کمک کرد در خط گرفتن مقدار از نمره راکت امیدواریم که برای به دست آوردن با گسترش طبقه با ساخت موشک فقط 8 17 عکس در خط. اما با بسیاری از باز کردن عکس از 3 نقطه خط راکت به 60 امتیاز در رزمندگان’ 60s شب با 5:15 سمت چپ در نیم.

موشک’ دفاعی تضعیف انرژی به طور قابل توجهی در سه ماهه دوم که رزمندگان ساخته شده 14 از 25 عکس و گل 33 امتیاز. شدت کاسته و منجر به پنج سه ماهه دوم گردش. اما این موشک هنوز در زمان 72-50 منجر به نیمه دوم.

آنها رفته بود 29-3 زمانی که نمره 70 در نیمه اول با امتیاز در Mike D’Antoni چهار فصل به عنوان موشک مربی 28-2 که منجر حداقل 20 سرفصل به نیمه دوم.

در عین حال داشتن اجازه دهید همه شدت و تمرکز است که آنها را آورده بود به شروع بازی افول بنابراین به طور قابل توجهی چالش خواهد بود برای دریافت به اندازه کافی از آن را به عقب. زمانی که رزمندگان به ثمر رساند و پنج امتیاز از نیمه دوم به آنها 13-2 اجرا به پایان سه ماهه دوم و سوم یک راکت منجر شود که رسیده بود 28 پایین بود به 17.

که به اندازه کافی به نظر می رسد به ضربه محکم و ناگهانی راکت از آن است. دفاع برداشت و دوباره. کاوینگتن قرار داده و در یک جفت از 3s. سخت شروع به ریختن در رایگان می اندازد. با 13-2 اجرا موشک تحت فشار قرار دادند که منجر به 32 و می تواند شروع به فکر کردن در مورد زمانی که این امر می تواند زمان برای پاک کردن نیمکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>