سرقت دوباره ؟ جرثقیل جونز جونیور stuns هارون گوردون را به نفع خود غوطه دادن مسابقه

شیکاگو بوس بودند با صدای بلند به عنوان سردرگمی مجموعه در سراسر جمعیت است.

جرثقیل جونز جونیور ادعا Slam Dunk Contest عنوان کردن-دوئل هارون گوردون در یک خطر ناک سه گانه-اضافه کاری غوطه دادن ، جونز’ با شدت بهم زدن نهایی دریافت نمره از 48 به سختی مورد ضرب و شتم Gordon نمره 47. گوردون نهایی غوطه دادن او را دیدم جهش بیش از 7-پا-5 مرکز Tacko سقوط به جمعیت روی پای خود و ارسال همکار ستاره NBA در حاشیه به دیوانگی. اما این کافی نیست برای دلجویی از پنج قاضی پنل.

گوردون نیز از دست 2016 غوطه دادن مسابقه در همین دلخراش مد به ژاک Levine.

“قرار دادن آن فرض” گوردون به خبرنگاران گفت: پس از آن سیگنالینگ خود غوطه دادن مسابقه جایزه تحصیل شد. “من احساس می کنم باید دو غنائم. …پریدن از کسی 7-5 و dunking هیچ شاهکار آسان است. چه من مانند 47? بیا مرد. آنچه ما انجام می دهند؟”

وجود دارد هیچ کمبود نمرات عالی در شب شنبه. گوردون به حال شش و دو در دور اول دو دوم و پس از آن دو در مایع فرو کردن دور. خود را خاموش backboard تمدید 360 در دوره جایزه درو ترین raves با همه ستاره Giannis Antetokounmpo گرفتن گوردون در هیجان پس از آن.

“ما اینجا هستیم برای انجام چهار dunks” گوردون گفت. “پس از چهار dunks باید آن را به بهترین از چهار dunks.”

اما آن Gordon یکی غوطه دادن که نمی توانید نمره کامل است که ممکن است صحبت کردن در مورد.

“که غوطه دادن که هارون بود بسیار دشوار است” جونز گفت. “(Tacko پاییز) بسیار بلند قد شخص. اگر من فکر می کردم از آن قبل از آن من می خواهم که آن را انجام داد.”

جونز در جشن تولد خود را و او آن را در سبک دوم خود غوطه دادن از شب wowing جمعیت زمانی که او یک پیاده روی 360. سپس سوم خود غوطه دادن از شب یک, پاهای سکسی, با شدت بهم زدن پس از او همگانی روندی بیش از دو نفر است. او بین-the-پاها سلام کردن طرف backboard و معکوس بین پاها جم در مایع فرو کردن دور نیز هیجانی جمعیت است. برنده خود را غوطه دادن به ضرب و شتم از گوردون بود که ادای احترام به مایکل جردن جهش از نزدیکی خط پرتاب آزاد برای یک صاعقه وار با شدت بهم زدن.

پنج قاضی پنل شامل سابق شیکاگو بولز افسانه Scottie Pippen سابق Miami Heat ستاره Dwyane Wayde, WNBA ستاره Candace پارکر رپ شایع و پلنگ سیاه بازیگر Chadwick Boseman.

در دور اول کهنه دوایت هاوارد بازگشت به غوطه دادن مسابقه برای اولین بار پس از سال 2008 و آورده امضای خود را سوپرمن لباس و شنل در حالی که ادای احترام به کوبه برایانت با یک شماره 24 نوشته شده در سراسر سوپرمن S.

و تازه وارد پت Connaughton برنده بیش از شیکاگو جمعیت با دو dunks در دور اول. میلواکی دیگران گارد دریافت 45 برای اولین بار خود را غوطه دادن برای ادای احترام White Men can’t Jump شخصیت بیلی هویل پوشیدن عقب کلاه و امضای برگ از وودی Harrelsson شخصیت او به عنوان پریدم بیش حذفی, بازیکن بیس بال مسیحی Yelich. شیکاگو جمعیت هو با صدای بلند در مخالفت زمانی که Connaughton اولین نمره نازل شد.

دوم خود غوطه دادن دست آورد نمره کامل از 50 اما آن را در زمان برخی از زمان برای قضات برای دیدن آنچه که او انجام داد. Connaughton leapd بیش از هم تیمی Antetokounmpo و پانچ backboard با توپ قبل از کوبیدن آن خانه است. هنگامی که جمعیت و قضات شاهد پخش آنها بر این اساس عمل در ناباوری.

دنبال اسکات Gleeson در توییتر @ScottMGleeson.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>