ریور اوکس خانه می پردازد ادای احترام به اصل ملک

منتشر شده

این 2 هکتار midcentury ملک در 2 تیل راه واقع شده است و در یکی از هوستون ترین روستایی بی سر و صدا تنظیمات در ریور اوکس محله هوستون. این خانه منحصر به فرد طراحی شده توسط معمار مشهور کریستوفر رابرتسون طراحی شده بود برای ادای احترام به اصل مکی و Kamrath خانه است که پس از اشغال این سایت.

این ساختمان جدید خانه ارائه می دهد آرایه ای از امکانات مدرن و ویژگی های ایجاد شده توسط جریمه صنعتگران و مواد.

این 6,540 فوت مربع معاصر مدرن خانه های تک خانواده ویژگی های سقف مس, سقف, سنگ مرمر و گرانیت کانتر چوب کاج اروپایی سیبری و گرم خاکستری تگزاس سنگ آهک کف برای تعریف فضاهای.

آشپزخانه شامل یک نوار صبحانه, جزیره با اجاق برقی و اجاق, شربت خانه, گلدان و تابه زیر شلواری دوم نزول و نرم بسته زیر شلواری. این خانه همچنین دارای یک نوار شراب.

حمام و سرویس بهداشتی شامل دو غرق اولیه حمام و دوش جداگانه. هوای امکانات شامل استخر با پاشش چشمه گسترده چمن و سایه دره باغ و همچنین به عنوان یک بخشی از حصار حیاط خلوت پشت فضای سبز و سیستم بارانی. عقب هکتار جداگانه است بسیاری (با حقوقی خود را شرح) است که خریدار می تواند فروش و/یا ساخت.

قیمت $6,900,000 این خانه با چهار اتاق خواب 4½ حمام ذکر شده است توسط جی مونرو با مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

برای اطلاعات بیشتر www.sothebyshomes.com/houston.

بیشتر اطلاعات

مشخصات ملک

عامل: Jay مونرو

لیست آژانس: مارتا ترنر ساتبی

بین المللی دارایی غیر منقول

محل: 2 تیل راه

داستان: 1

فضای زندگی: 6,540 s.f.

اتاق خواب: 4

حمام: 4½

قیمت: $6,900,000

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>