ریور اوکس صفحه اصلی ارائه می دهد امکانات فراوان

منتشر شده

این خانه واقع در 3640 اینوود درایو در اصل طراحی شده توسط معمار مشهور مشعر Salisbury و نشسته در یک و نیم هکتار بسیاری در قلب ریور اوکس.

آن را در حال حاضر ارائه می دهد با کیفیت زیبا با بهبود توسط صاحبان فعلی.

در داخل خانه فراهم می کند استقبال entryway با حرص پله باز به رسمی اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری برای ساخت استثنایی سرگرم کننده امکانات.

ویژگی های دیگر عبارتند از یک خانواده بزرگ اتاق با منظره استخر و حیاط خلوت مطالعه با قاب چوب شراب اتاق ساخته شده است-فهم و حیاط خلوت انداز به عنوان به خوبی به عنوان یک آشپزخانه با فراوان ذخیره سازی های متعدد فضاهای کار و لوازم خانگی با کیفیت و یک بازی اتاق با آشپزخانه و حمام کامل.

خانه نیز شامل دو پله یک سیستم زنگ خطر, صبحانه, نوار پرده/پرده/پنجره, پوشش, آسانسور آتش/دود زنگ هشدار, یک, آی فون, سیستم تیرهای فولادی و نوار خیس.

آشپزخانه جزیره و همچنین می آید با یک شامل یخچال و فریزر.

کارشناسی ارشد مجموعه طبقه بالا همراه با پنج اضافی اتاق خواب بزرگ در اطراف محور دنج دن/رسانه های اتاق. استاد حمام شامل دو غرق نیمه حمام با وان حمام و دوش جداگانه.

بیشتر اطلاعات

مشخصات ملک

عامل: پاتریشیا نی

آژانس: داگلاس Elliman

محل سکونت: 3640 اینوود درایو ریور اوکس

داستان: 2

فضای زندگی: 9,270 فوت مربع

اتاق خواب: 6 یا 7

حمام: 6½

قیمت: $5,750,000

خانه نیز ارائه می دهد یک طبقه بالا فضای اداری و همچنین چهارم با آشپزخانه و خصوصی ورود و کار کردن/انعطاف پذیری فضا.

در خارج شما پیدا کردن یک ایوان با کوره و شومینه زیبا استخر با تخته سنگ های اطراف آن و یک حیاط حصار و همچنین به عنوان یک سه-گاراژ ماشین با مقدار زیادی از پارکینگ و فضای بازی.

قیمت $5,750,000 این خانه دارای شش یا هفت اتاق خواب 6½ حمام و ذکر شده توسط پاتریشیا نی با داگلاس Elliman.

برای اطلاعات بیشتر www.elliman.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>