ریک Pitino بازگشت به کالج بسکتبال به عنوان جدید منگو مربی

ریک Pitino بازگشت به کالج بسکتبال.

67 سال Hall of Famer و ملی به عنوان برنده مربی پذیرفته شده در آیونا کالج در نیو راشل, نیویورک, مدرسه روز شنبه اعلام کرد.

Pitino صرف سال گذشته مربیگری پاناتینایکوس قبل از میلاد در یونان که در آن او هدایت طرفدار تیم یونان در جام حذفی سال گذشته است. او صاحب یک 647-271 کالج ضبط و جایگزین تیم Cluess که استعفا داد و در پایان 2019-20 فصل با توجه به نگرانی های بهداشتی.

“من عشق را در بسکتبال آغاز شده در نیویورک و به پایان خواهد رسید وجود دارد در آیونا کالج,” Pitino گفت: در بیانیه مدرسه. “تیم Cluess انجام کار های دیدنی و جذاب ایجاد موفقیت و برنده شدن روح. در آیونا من کار خواهد کرد و با همان شور و گرسنگی و رانندگی است که من تا به حال برای بیش از چهل سال است. وجود واقعی حرفه ای در چه چیزهایی در حال اجرا اینجا و این بسیار محکم و قوی جامعه است.”

Pitino صرف 30 فصل مربیگری بسکتبال کالج, اما اخراج شد به عنوان لویی مربی در سال 2017 میان پرداخت-برای-بازی بازی طرح با استخدام.

او هدایت کنتاکی به عنوان ملی در سال 1996 و لویی به یک قهرمانی در سال 2013. اما در یک رابطه جنسی-برای-پرداخت رسوایی خود را مجبور کاردینالها به تخلیه خود را به عنوان.

Iona اواسط عمده برنامه در مترو آتلانتیک کنفرانس ورزشی. Cluess دو زمان MAAC مربی سال در زمان Gaels به postseason در همه اما او آخر فصل از جمله شش NCAA tournament حضور و دو ابتلای سفر در 10 فصل است.

“پس از کامل فرآیند مصاحبه ما با اعتماد به نفس است که ریک تجربه و تعهد به Iona و جامعه ما او را به حق فرد” Iona کالج جمهور سایپا کری گفت: در بیانیه مدرسه.

حتی با یک NCAA کار Pitino ضمنی شنبه که او را پایان خود تصدی مربیگری در خارج از کشور اگر بازی را از سر گرفت پس از لغو به دلیل coronavirus.

Pitino توییتی شنبه مدت کوتاهی قبل از استخدام اعلام شد “امیدواریم که ما می تواند در پایان فصل با Euroleague. من گنج مربیگری پی ای بازیکنان برای بقیه زندگی من است. امید ما پیدا کردن یک واکسن و درمان به زودی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>