برنج و دانشگاه برگزار خواهد شد کلاس ها در فضای باز چادر می پرسد دانش آموزان را به خود صندلی

شما ممکن است در نظر گرفتن کلاس برگزار شد در چادر سیرک کمی غیر متعارف اما دانشگاه رایس معتقد است که این یک ایده آل اجتماعی فاصله استراتژی است.

زمانی که دانشگاه رایس به از سرگیری برنامه های خود را در محل کلاس ها در ماه اوت دانش آموزان خواهد بود و آوردن لپ تاپ خود را و صندلی به نه بزرگ چادر و ساختمان های موقت به منظور مدیریت اجتماعی فاصله در طول COVID-19 pandemic توجه کنند.

“کاهش تراکم جمعیت به ما نیاز به استفاده از فضاهای در راه های غیر سنتی و افزایش تعداد زیادی سالن در محوطه دانشگاه” در دانشگاه رایس در بیانیه ای به عنوان خوانده شده.

با توجه به دانشگاه رایس مدیر اخبار و رسانه ها, روابط داگ میلر خواستار طرح برای پنج (40 x 60 پا) چادر که در حال حاضر در سفارش. این را نگه دارید در هر نقطه از 25 تا 30 دانش آموزان است. در علاوه بر این به چادر وجود خواهد داشت چهار موقت ساختمان طراحی شده اند که به جای 50 نفر از دانش آموزان و استاد با شرط 6 پا از فاصله حفظ شود.

“به منظور ایجاد بهترین استفاده از تمام فضاهای باز ما را از دانش آموزان بخواهید که صندلی قابل حمل به آنها را زمانی که آنها بازگشت به تقویت کسانی که در حال حاضر در اطراف محوطه دانشگاه. ما همچنین خرید تعداد بسیار سبک وزن و قابل حمل کمپینگ-سبک صندلی دانشجویی استفاده کردند.”

بله هوستون است سوزان و داغ در ماه اوت, اما نگران نباشید. این سازه های موقت خواهد بود “روشن, سرد, گرم و تهویه” با توجه به دانشگاه رایس مقامات.

“بودن در هوستون ما را می توان در خارج از منزل در کل سال تحصیلی” کوین کربی, برنج, معاونت اداری و صندلی از آن مدیریت بحران کمیته مشورتی گفت: هوستون کرونیکل. “همانطور که همه ما یاد گرفته در مورد coronavirus خطرات کاهش می دهد زمانی که شما خارج است.”

“پس…دانشجویان در پرداخت شهریه به نشستن در زیر چادر با ماسک به گوش دادن به سخنرانی در تگزاس گرما با رطوبت بالا. من فقط نمی دانم اگر آن کار خواهد کرد–شاید نوامبر تا مارس (مگر اینکه ما یک دیوانه جبهه – آب و هوای گرمسیری)” نوشته دبرا Cerasa Courville on Facebook.

“پشه!” نوشت: نانسی زیره تاکر Chambless on Facebook.

“زمستان باید خوب” نوشت: در سندی Hawkenson on Facebook.

این مفهوم برای اولین بار ذکر شده توسط مقاله نویس نیویورک تایمز دیوید Leonhardt که تبلیغ این فضای باز طرح به عنوان منحصر به فرد و ابتکاری است.

“دانش آموزان و استادان را تزئین فضاهای با نقاشی های دیواری و تصویری, پیش بینی” کربی نیویورک تایمز گفت.

کربی افزود این عهد به هوستون به عنوان یک جامعه است.

“ما خلاق هستند. ما انعطاف پذیر. و ما آنچه مهم” کربی گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>