برنج تظاهرات به شکست میانه تنسی

منتشر شده

برای بخش زیادی از روز یکشنبه بازی, برنج, کنفرانس ایالات متحده آمریکا مسابقات امیدوار به نظر می رسد در خطر آن را به عنوان trailed تنها جایزه بازی دشمن است که آن را تا به حال مورد ضرب و شتم در اوایل این فصل است. اما نیمه دوم تیر توهین آمیز کمک کرده برنج نگه داشتن این امید زنده در یک 77-66 پیروزی در برابر میانه تنسی در خانواده سلطنتی تودور Fieldhouse در روز یکشنبه.

“واقعا فکر می کردم که نیمه دوم بود اگر نه بهترین, یکی از بهترین نیمه ما تمام سال در هر دو به پایان می رسد از زمین” مربی اسکات پرا گفت. “ما به خوبی به عنوان ما شده است, دفاعی و به عنوان خوب به عنوان ما شده است ادبانه و شما را دیدم نتیجه.”

یک 11-0 میانه تنسی (7-22, 3-13) اجرا کشیده و باریک منجر به دو برابر ارقام در اواخر نیمه اول, اما برنج (14-15, 6-10) برش آن را به پنج توسط halftime.

جغدها از دست رفته چهار نفر از اولین و شش عکس در نیمه دوم اما در نهایت در بر داشت یک ریتم در طول یک مهاجم آبی به ثمر رساند خشکسالی است که به طول انجامید حدود سه دقیقه است.

با 15 دقیقه مونده رابرت مارتین آغاز شده جغدها باز گشت زمانی که او به ثمر رساند lay-up ساخته شده و سپس متعاقب آن پرتاب آزاد پس از ناپاک است.

بیش از پنج دقیقه بعد برنج و پشت سر هم جلو در 19-4 اجرا و طی آن تیم تبدیل سه سه نقطه بازی می کند. با 10 دقیقه در سمت چپ آن به پایان رسید در یک 15-0 اجرا هنگامی که Jayce Johnson رایگان پرتاب متوقف خونریزی.

یک دقیقه بعد Drew Peterson به برنج 13-نقطه مزیت است. او به پایان رسید و با 16 امتیاز و 10 پاس گل اولین بار یک برنج بازیکن ثبت دو رقمی کمک می کند پس از سال 2016. مارتین—که به قدرت اواسط نیمه اجرا با پترسون—و Trey مورفی سوم هر یک به پایان رسید و با یک بازی-بالا 21 امتیاز.

“(پترسون) واقعا یک بازیکن منحصر به فرد. او یک بازی سخت تا” پرا گفت. “همانطور که او همچنان به توسعه و کار بر روی 3 نقطه ضربه او را تبدیل به حتی بیشتر خطرناک است. نکته دیگر جلب شده است که فوق العاده چشم انداز و پیش بینی. یک زن و شوهر بی دقتی گردش امشب من می تواند انجام دهد بدون هفت گردش اما این واقعیت است که او تا به حال 10 کمک شما نشان می دهد که او یک بازیساز برای ما است.”

برنج است که رقابت را برای یکی از دو C-ایالات متحده آمریکا مسابقات نقاط در میان چهار تیم در چاله کنفرانس پایین ترین جایزه بازی ،

در میان کسانی که چهار (Southern Miss, برنج, UTEP و میانه تنسی) آبی اظهارات شانس بودند باریک ترین و برنج به طور موثر به پایان رسید هر آنچه در امیدوار است که آنها را ترک کرده بود.

اما پس از از دست دادن آن باز جایزه بازی به UTEP آخر هفته پیش—پس از از دست دادن به کارگران معدن در ماه ژانویه—جغدها را تقویت کرده اند شانس خود را در یک سه راهی مسابقه نهایی دو دانه.

برنج را بازی Southern Miss در مارس 4 و نتیجه گیری فصل به طور منظم در خانه در برابر UTEP در مارس 7.

“با این پیروزی ما سرنوشت ما در دست خود ما در حال حاضر” پترسون گفت. “ما را انتخاب کنید اگر ما به این مسابقات چگونه بازی کنیم.”

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>