آموزش مجدد راه است که مغز شما در پردازش اطلاعات را با کمک این دوره

بسیاری از مردم بر این باورند که هوش پایین می آید به یک چیز: ژنتیک. اما چه می شود اگر من به شما گفت که شما به راحتی می تواند آموزش مجدد مغز خود را و باز کردن نبوغ درونی خود را?

معرفی تسلط بر مهارت های تفکر بسته نرم افزاری. این آموزش که شامل 14 ساعت از محتوا طراحی شده است برای کمک به شما در بهبود مشکل خود را حل و مهارت های تفکر انتقادی. با چهار دوره شامل در بسته نرم افزاری اجازه دهید نگاهی به آنچه به شما خواهد آموخت که در هر یک.

در تسلط بر مهارت های تفکر Vol 1 شما خواهد دست آوردن درک درستی در مورد نحوه درخواست ترین پیشگامانه مهارت های تفکر مانند فراشناخت به طوری که شما می توانید شروع به فکر کردن در یک سطح عمیق تر. به شما خواهد آموخت که مشکل حل ابزارهای چگونه به درخواست بازخورد موثر و چگونه برای ایجاد انگیزه در خود را به اقدام.

در جلد 2 شما را تغییر تمرکز خود را به این مفهوم است که نابغه متشکل از 80% استراتژی و 20% ژنتیک — نه راه دیگری در اطراف. به شما خواهد آموخت که زبان استعاره ساختارشکنی استراتژی های معروف نوابغ و ساخت یک سیستم برای اتصال به تمام بخش های مختلف مغز خود را.

بعد در جلد 3 شما خواهد دست آوردن درک درستی از مینی زبان بدن و زبان به کد نویسی و رمزنگاری زبان. شما کشف چگونه به تشخیص و کنترل آنها را در حالی که فکر کردن در مورد سیستم های نمادین.

در حجم نهایی شما را تقویت خواهد کرد ریاضی روان خود را. نه تنها شما به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتری در هنگام برخورد با اعداد مانند هنگامی که در تلاش برای محاسبه کامل نکته اما شما همچنین ساخت “BS سنج” که برای کمک به شما در پیدا کردن راه حل های سریعتر از همیشه قبل از.

یکی از بهترین بخش های این آموزش است که معلم متخصص آنها به شما خواهد شد یادگیری از. دیدار با تیموتی کنی یک 4.2/5-ستاره رتبه مربی که آموخته بیش از 115K دانش آموزان است. او به تدریس در دانشگاه هاروارد نوآوری آزمایشگاه دانشگاه تافتز کارآفرینان جامعه و مجمع عمومی در بوستون. با او به عنوان یک مربی شما خواهد بود در دست بسیار عالی.

این آموزش معمولا هزینه $796 اما شما می توانید بریده بریده 97% که قیمت و آموزش مجدد ذهن خود را در مجموع فقط $21.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>