محققان هشدار می دهند covid-19 می تواند ناتوان کننده بیماری طولانی مدت در برخی از بیماران

در پاییز سال 2009 یکی از ما بث شد ضربه توسط یک بیماری او مظنون شد آنفلوآنزای H1N1 که در گردش بود ، در سال 2012 از سوی دیگر برایان توسعه یک تب ناگهانی که پزشکان او گفت: همچنین به احتمال زیاد ویروسی مبدا.

نه از ما بهبود و ما هر دو معلول به این روز است.

طولانی مدت بیماری است که می تواند به دنبال عفونت های ویروسی می تواند ویرانگر – و devastatingly رایج است. در سال 2015 این کشور را بالا مشاوره پزشکی, بدن, موسسه, پزشکی, تخمین زده است که بین 800000 و 2.5 میلیون ساکنان ایالات متحده زندگی می کنند با این بیماری یا بیماری های ناشیانه به نام myalgic encephalomyelitis/سندرم خستگی مزمن (ME/CFS). حدود سه چهارم از این موارد باعث شد توسط عفونت باکتریایی یا ویروسی.

در حال حاضر به عنوان یک ویروس همه گیر در حال سوختن است و باعث مرگ بسیاری از محققان در حال بالا بردن آلارم که رمان coronavirus و covid-19 بیماری علل آن را نیز ترک و در پی آن یک برنامه به طور بالقوه جمعیت بزرگ با پست-مشکلات ویروسی است که می تواند مادام العمر و در برخی موارد ناتوان.

در موسسه ملی سلامت و در جای دیگر دانشمندانی که در حال مطالعه پست-ویروسی ME/CFS در حال تصرف این فرصت را به تمرکز بر روی covid-19 بيمار. آنها می خواهند به درک عوامل بیولوژیکی جداگانه کسانی که به دست آوردن مجدد سلامتی خود را از کسانی که بیمار باقی می ماند.

“ما می خواهیم به نگاه کنید که در بهبود و که نمی کند” گفت: Avindra Nath سر بالینی مغز و اعصاب در NIH بالینی مرکز در Bethesda, Maryland که در حال آماده سازی برای مطالعه covid-19 بيمار. “این کاملا ممکن است برخی را هرگز سلامت خود را به عقب.”

در علاوه بر این به گزارش ظهور آسیب به ریه ها و کلیه ها و قلب covid-19 بیماران شکایت از جریان خرد کردن خستگی و درد عضلانی, مشکلات شناختی و علائم دیگر است که هر کسی با من/CFS است.

“من 69 روز پس از اولین علائم و هنوز هم احساس خستگی” نوشت: کانادا کمدین وین جونز در توییتر گفت که آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. “من هم چشم درد و ضعف و سردرد که می آیند و بروید. همه نشانه های نقطه به نقطه پس از ویروسی خستگی.”

گاهی اوقات پیشرو به ME/CFS پست-ویروسی سندرم خستگی می تواند رخ دهد پس از تقریبا هر نوع عفونت ویروسی است. علائم موم و افول; یک فرد می تواند احساس خوب یک روز وحشتناک ، ورزش و یا دیگر فعالیت های معمول می تواند تب و اغلب علائم عجله برگشت. اگر چه هیچ درمان شناخته شده و این مشکلات اغلب حل و فصل خود را.

اما بیمارانی که تجربه کرده اند پس از ویروسی سندرم خستگی توصیه به تازگی بیمار به استراحت, استراحت و, استراحت بیشتر به عنوان بازگشت به فعالیت های عادی می تواند باعث عود. اگر علائم ادامه برای شش ماه یا بیشتر پس از ویروسی سندرم خستگی می تواند تبدیل به یک تشخیص ME/CFS است که معمولا مادام العمر و اغلب ویرانگر است. تا 25% of ME/CFS بیماران housebound یا bedbound برای سال. وجود دارد هیچ درمان تایید شده توسط اداره غذا و دارو.

یک بررسی سازمان یافته توسط یک گروه از covid-19 بیماران مبتلا به نام بدن اجتماعی نشان می دهد که بسیاری از coronavirus علائم با هم تداخل دارند با کسانی که پس از ویروسی سندرم خستگی. خستگی از جمله خستگی شدید مغز مه – مشکلات با تمرکز و تفکر – لرز و عرق و مشکلات خواب معمولا در میان 640 پاسخ دهندگان که انتخاب شدند از پشتیبانی آنلاین گروه. بدن اجتماعی که شامل برخی از بیماران با تخصص در بررسی طراحی و آمار محاسبه شده است که پاسخ دهندگان تا به حال فقط 20 درصد شانس بودن علامت-رایگان 50 روز پس از شروع بیماری. این گروه هشدار داد که در حالی که این نظرسنجی نشان می دهد بسیاری از پاسخ دهندگان به حال بیماری های طولانی نتایج ممکن است اعمال به جمعیت وسیع تر از covid-19 بيمار.

رمان coronavirus خیلی جدید می گویند که آیا چنین طولانی علائم نشان دهنده گسترش covid-19 بیماری و یا یک پست-سندرم ویروسی. اما محققان گمان می برند حداقل برخی از covid بیماران باقی خواهد ماند و بیمار و در نهایت توسعه پست-ویروسی ME/CFS. سوء ظن خود را در حال ریشه در پژوهش های قبلی. مطالعات دیگر شیوع – از جمله کسانی که از Epstein-Barr virus راس رودخانه تب و تب Q – نشان داده اند که تا 12 درصد از افرادی که کاهش شدت بیمار هرگز به دست آورد سلامت کامل. بسیاری از آنها در نهایت تشخیص with ME/CFS.

پس از اولین شیوع بیماری سارس است که بیمار از 8000 نفر در سراسر جهان در 2002-2003 یک مطالعه نشان داد که 27 درصد از 369 بازماندگان که انواع coronavirus ملاقات معیارهای سندرم خستگی مزمن چندین سال بعد. اگر چهره های شبیه به این دیده می شود با این رمان coronavirus SARS-CoV-2 که اپیدیولوژی هشدار می دهند در نهایت آلوده 50 تا 70 ٪ از تمام ساکنان ایالات متحده ملت ما در مسیر به صورت یک موج ویرانگر از میلیون ها نفر از بیماران مزمن پس از بیماری های ویروسی.

“مهم ترین مطالعه از چند ما در حال شروع است برای دریافت coronavirus-بیماران آلوده و به دنبال آنها را در طول زمان برای دیدن اگر آنها تبدیل به ME/CFS” گفت: Ron Davis, یک متخصص ژنتیک در دانشگاه استنفورد. او پسر بالغ, ویتنی دافو است به طور جدی بیمار مبتلا به این بیماری است.

“اگر شما به این واقعیت است که شما ممکن است تا کنون بیش از covid-19 آن را قرار داده و توجه مردم را به این مشکل بر” دیویس گفت:. “ما نیاز پزشکان به خواندن covid-19 اطلاعات و در مواظب برای افرادی که هرگز به خوبی دریافت کنید. من فکر می کنم که بسیار مهم است.”

– – –

در حالی که این ممکن است صدای عجیب و غریب است که بسیاری از ویروس های مختلف می تواند به علت همان مشکلات طولانی مدت جواب این است ریشه در بدن چگونه دفاع از خود را. عفونت های ویروسی باعث مشترک پاسخ ایمنی از جمله تب و التهاب است. گاهی این دفاع چپ چپ بروید و یا در گیر “در” و موقعیت حتی زمانی که ویروس پاک شده است در حال ظهور تحقیقات نشان می دهد.

در سال 2017 و 2018 یکی از ما, برایان شرکت در بستری مطالعه در NIH جستجو برای بیولوژیکی اساس پس از عفونی ME/CFS. بیش از دو بازدیدکننده داشته است بیمار در این مطالعه تحت گسترده باتری از آزمایش پزشکی. در حال حاضر Nath و تیم او در حال تطبیق این مطالعه به دنبال پست-covid بیماران. NIH امید را covid-19 بازماندگان به NIH بیمارستان در بتسدا در این تابستان.

NIH قصد دارد به مطالعه سیستم ایمنی covid-19 بازماندگان همراه با انجام تست ورزش به نقطه با مشکلات سوخت و ساز بدن و تست های دیگر به سند هر گونه اختلال در مغز چگونه تنظیم ضربان قلب و فشار خون است. مشکلات در این منطقه سیستم عصبی خودکار شایع در پست ویروسی سندرم خستگی and ME/CFS.

Nath یک neurovirologist نیز انجام کالبد شکافی بر روی “حدود یک دوجین” بیماران او گفت که درگذشت covid-19. زمانی که شرایط اجازه می دهد خود را در آزمایشگاه به بازگشایی نات طرح به دنبال coronavirus در مغز این بیماران و به جستجو برای سیستم عصبی آسیب ناشی از التهاب طاقت فرسا است که می تواند همراه covid-19. محققان منتشر شده سرنخ است که پایدار التهاب از جمله سطح التهاب در مغز ممکن است در حال حاضر در ME/CFS.

گزارش در حال حاضر نشان می دهد که این رمان coronavirus می تواند در موارد نادر نفوذ به سیستم عصبی مرکزی. برخی از 30 covid-19 بيمار در ایتالیا شده اند با تشخيص سندرم گيلن باره, hallmarked توسط سریع آسیب های عصبی است که می تواند منجر به فلج. در دیترویت یکی covid-19 بیمار که فوت شد به گزارش گسترده آسیب های مغزی ناشی از سیستم ایمنی بدن خود را به پاسخ قاطع به کروناویروس یک بیماری به نام هموراژیک انسفالوپاتی.

تحقیقات on ME/CFS که نادیده گرفته شد و برای چندین دهه بوده است حرکت جمع آوری در سال های اخیر است. در حالی که بودجه فدرال باقی می ماند پایین ME/CFS محققان مستند, اختلال عملکرد مغز و گسترده ای از مشکلات در سیستم ایمنی بدن بیماران. ظهور کرد و همچنین آسیب به توانایی بدن را برای تولید انرژی و برخی از دانشمندان فکر می کنم تحت اللفظی کمبود انرژی می تواند دروغ در قلب من/CFS. Nath و دیگر محققان طرح به بررسی تولید انرژی در covid-19 بازماندگان.

NIH نیز بودجه تحقیقات طولانی مدت در یک گروه از بالا به 2000 covid-19 بيمار بستری در ایالات متحده گفت: یوسف Breen یک immunologist در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. “کسانی که مردم را می توان ردیابی” Breen گفت. “اگر شما یک طولی دنبال مطالعه به درستی آن را واقعا می تواند در کمک به درک میزان ME/CFS و مشکلات دیگر که ممکن است در حال حاضر. ما در حال رفتن به یادگیری چیزهایی که ما یاد گرفته که هرگز با سارس و MERS” دو بیماری قبلی ناشی از متفاوت coronaviruses در اوایل این قرن است.

یکی از چالش Breen گفت: در حال افتراق پست-ویروسی سندرم خستگی and ME/CFS از اثرات طولانی بودن در بخش مراقبت های ويژه و یا بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی که عوامل خطر شناخته شده برای طولانی مدت بیماری.

– – –

Mady Hornig یک immunologist در دانشگاه کلمبیا مرکز عفونت و ایمنی گفت: گروه او قصد دارد به دنبال covid-19 بيمار با علائم عصبی از جمله از دست دادن بویایی به ببینید که چه کسی توسعه ME/CFS. او قصد دارد برای جذب افریقایی, امریکایی, اسپانیایی و آمریکایی هندی بیماران که در کمتر ME/CFS پژوهش است. Hornig خودش تا به حال covid-19 علائم به مدت شش ماه از جمله مسابقه ضربان قلب است که می تواند سیگنال مسائل با سیستم عصبی خودکار است.

در Stanford Davis همکاری با سازمان های غیر انتفاعی باز پزشکی پایه و اساس است. در حال حاضر درمانگاه تامین OMF در حال جمع آوری خون از covid-19 بيمار و درخواست از آنها برای پوشیدن فعالیت دستگاه های ردیابی. “ما می خواهیم آنها را به مطالعه در سه ماه, شش ماه دیگر و ببینید که چه کسی خواهد بود تشخیص داده with ME/CFS,” دیویس گفت:.

Hornig و دیویس هر دو می گویند که تماشای covid-19 بيمار می تواند به سرعت جستجو برای مواد مخدر برای معکوس کردن هر آنچه که چپ چپ می رود در پست-بیماری های ویروسی.

“از نظر علمی من فکر می کنم مهم ترین چیزی که در نگاه است . . . چرا آنها تبدیل به ME/CFS. چه چیزی متفاوت در مورد آنها؟” دیویس می گوید. “است که می تواند بسیار با ارزش است که می تواند به ما یک سرنخ با ارزش است . . . چگونه به درمان آن است.”

شخصی و اجتماعی هزینه های ME/CFS ویرانگر است. در 2015 موسسه پزشکی حدود یک 24 میلیارد دلار سالانه آمریکا بار در هزینه های پزشکی و بهره وری از دست رفته. برای بث بود که کار به عنوان یک مدیر محصول برای یک شرکت نرم افزار در سان فرانسیسکو با رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه MIT خود را از دست داده و درآمد بالقوه در طول دهه گذشته به احتمال زیاد می تواند اندازه گیری شود در میلیون ها دلار. به جای پرداخت مالیات در آن حقوق از دست رفته او نقشه کشی ماهانه تامین اجتماعی بیمه از کار افتادگی. برای برایان هفته قبل از او به طور ناگهانی بیمار او نوشت: صفحه اول داستان برای واشنگتن پست که در آن او یک علم نویسنده در یک پیشرفت عمده در فیزیک نظری, کشف بوزون هیگز. شش ماه بعد خود را تشخیص داده نشده پست-بیماری ویروسی تا به حال بدست بنابراین بد او نمی تواند به یاد داشته باشید یک عدد چهار رقمی به اندازه کافی بلند به آن ضربه بزنید به گوشی خود را.

بیش از حد بسیاری از بحثهای covid-19 تمرکز بر روی این بیماری مرگ و میر در حالی که غفلت از خطر مشکلات سلامتی بلند مدت. به نام مير این اندازه گیری از بار بیماری طولانی مدت است و بنابراین مهم است که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر بخوانید انتشار است “و مرگ و مير گزارش هفتگی.” به طور موثر برنامه ریزی برای یک پست-covid آینده کشور باید صندوق پژوهش بر بازماندگان و حساب عوارض مرتبط با رمان coronavirus. به جای آن وجود دارد متحده مانند پنسیلوانیا آمریكا هر covid-19 بیمار در مرزهای خود هنوز زنده پس از 30 روز به عنوان “بهبود است.” که ساده را دست کم نگیرید درست انسانی و هزینه های مالی ایالات متحده بیماری همه گیر. برخی از covid-19 بيمار با صدمه به کلیه نیاز های گران قیمت دیالیز برای یک عمر; برخی از آسیب ریه; دیگران غیر فعال خواهد شد پس از ویروسی ME/CFS.

با توجه به تاریخی غفلت از ME/CFS – تعداد بسیار کمی از دانشجویان پزشکی و حتی یادگیری در مورد آن – بسیاری از پزشکان و محققان که به دنبال covid-19 بیماران ممکن است فکر می کنم آنها در حال کشف یک پدیده جدید در بیمارانی که به کندی بهبود می یابند. به جای آنها می توان کشف یک بیماری شایع است که شناخته شده و مورد غفلت قرار گرفته و دچار بسیاری از مردم – برای چندین دهه است.

– – –

Vastag بود علم گزارشگر در این پست از سال 2011 تا 2014. Mazur است که از بنیانگذاران #MEAction یک حمايت از بيمار ، آنها ازدواج کرده و در هاوایی زندگی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>