خواهان رشد عصبی در مورد از دست دادن مجلس سنا در میان نگرانی های بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر

واشنگتن – جمهوری خواهان به طور فزاینده ای عصبی آنها می تواند از دست دادن کنترل مجلس سنا این سقوط به عنوان یک ترکیب قوی از یک cratering اقتصاد, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز دست زدن به همه گیر و افزایش شور و شوق در میان رای دهندگان دموکرات dims انتخاباتی خود چشم انداز.

در هفته های اخیر اوباما مجبور شده اند به یک مشکل سیاسی رقص به عنوان رای گیری تغییرات به نفع دموکرات ها: Tout خود را در واکنش به شیوع کروناویروس بدون آشکارا فاصله خود را از یک رئیس جمهور که مدیریت بحران تحت موشکافی شدید اما کسی که هنوز هم دارای نوسان قابل توجهی با رای دهندگان جمهوری خواه.

“این است که یک تصویر تلخ در حال حاضر در سراسر نقشه را با شما صادق باشد:” یکی از استراتژیست جمهوری خواه از نزدیک درگیر در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد نگرانی ها در درون حزب. “کل این مکالمه یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن است و یک مکان بد برای جمهوری خواهان خواهد بود. اما آن را نیز نه برای همیشه لطفا برای محل.”

جمهوری خواهان باید به بخش خصوصی تبدیل به احساس خطر در این وضعیت در کلید نژادها که در آن آنها در حال شمارش در ایران امتیازهای مانند بهداشت ، سوزان کالینز از مین و تهم Tillis کارولینای شمالی به نگه داشتن خط.

چند استراتژیست گفت: آنها معتقدند ایران نامزد بهبود می یابند پس از ملت و انتخابات ریاست جمهوری – بازگشت به حالت نرمال, فوت فتیش, مصاحبه, نوامبر انتخابات به عنوان یک مسابقه بین تهمت و فرض دموکراتیک نامزد جو بایدن. دموکرات سنا نامزدها در بسیاری از نزدیک به تماشای مسابقات نیز می تواند با بهره گیری از عدم نظارت و منفی تبلیغات با توجه کشور مصرف شده توسط این بیماری همه گیر.

اما بازگشت به حالت عادی پیش از انتخابات است به دور از یک داده به عنوان تلفات همچنان رو به افزایش و اقتصادی رنگ یک تصویر تیره و تار به این معنی که رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر می تواند عامل تعیین کننده نه تنها برای خود گشتند اما برای آمریکا توانایی برای نگه داشتن بر روی سنا. در کوتاه مدت به عنوان تهمت می رود بنابراین احتمال می رود که اکثریت سنا.

در حال ظهور اجماع از چند استراتژیست های جمهوری خواه است که ایران امتیازهای باید قادر به قطع در کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سال 2016 اگر رئیس جمهور می تواند آویزان بر روی این کشورها خود را. این لیست شامل کارولینای شمالی آریزونا و آیووا که دموکرات ها به شدت هدف قرار دادن این چرخه.

سمت تلنگر برای جمهوری خواهان این است که کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن از دست داد در سال 2016 – مانند کلرادو و مین – می تواند دور از دسترس است. بسیاری از استراتژیست ایران در حال حاضر نوشته شده است از سوی دیگر ، کوری گاردنر, R-Colo., محرومیت یک تغییر عمده و برخی از شک و تردید است که کالینز خواهد بود قادر به ادامه روند مراتب به مراتب بهتر در انتخابات از حزب جمهوری خواه نامزد ریاست جمهوری او به اشتراک گذاشته است رای گیری با.

جمهوری خواهان در حال حاضر نگه 53-به-47 صندلی استفاده در سنا است.

“فضای سیاسی است و نه مطلوب به عنوان آن را چند ماه پیش گفت:” یکی دیگر از حزب جمهوری خواه یکی از نیم دوجین حضور فعال در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به صراحت ارزیابی حزب را در چشم انداز.

از 35 کرسی سنا برای grabs این سقوط جمهوری خواهان در حال دفاع از 23 از آنها. استراتژیست از هر دو طرف گفت: کلید جنگ برای جمهوری خواهان باقی می ماند نژادها در کارولینای شمالی آریزونا, کلرادو, مین و به میزان کمتر, Iowa. جمهوری خواهان بانکی در برداشتن حداقل یک صندلی در حال حاضر برگزار شده توسط حزب دموکرات – آلاباما که در آن سن. داگ جونز برنده یک انتخابات ویژه در سال 2017 در برابر رقیب جمهوری خواه متهم به سوء رفتار جنسی در 1970s – اما اذعان کرد که آنها در حال بازی دفاع در اکثریت قریب به اتفاق متحرک نژادها.

به طور بالقوه رقابتی مسابقه بلندی در ردیف دوم از سنا مبارزات – که در آن جمهوری خواهان نیز در دفاعی – مطرح می تواند یک مشکل حتی بزرگتر برای ایران اگر حزب مجبور است به گسترش منابع در سراسر کشور در یک مشکل سیاسی محیط زیست است.

هر دو کرسی سنا در انتخابات در گرجستان یک دولت که تغییر روند به نفع دموکرات ها. در کانزاس جمهوری خواهان که از ترس ناقص اوباما نامزد کریس Kobach می تواند دوباره ظهور پیروز از اصلی اما از دست دادن یک ایالت نژاد به عنوان او را در سال 2018 مسابقه برای فرماندار.

و حزب دموکرات توانایی به محبوب مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک به اجرا در برابر جمهوری خواه ایالت استیو Daines زنده بار مرده نژاد به یک نزدیک به تماشای مسابقه به خصوص به عنوان بولاک سود حاصل از موج سیاسی حسن نیت رای دهندگان فراهم شده به دولت مدیران در طول بیماری همه گیر.

“این یک زمان خوب به فرماندار گفت:” سناتور. تاد Youn, R-Ind., که سران جمهوری خواه مجلس سنا انتخاباتی کمیته هر چند او قول داد Daines برنده خواهد بود در ماه نوامبر.

یک سوم ایران استراتژیست اذعان کرد که, کلرادو, آریزونا, مین و کارولینای شمالی تبدیل شده بود “فوق العاده رقابتی” اما گفت: وجود کمی حس در عین حال که دموکرات ها خواهد بود قادر به به طور جدی رقابت در tranche بعدی متحده که برنده برنده به آسانی در 2016.

هنوز هم دموکرات ها بهره مند شده اند از دو کلید تحولات گفت: جسیکا تیلور سنا ویرایشگر برای حزبی طبخ, سیاسی, گزارش: ظهور بایدن نه برنی ساندرز به عنوان presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و ظهور شواهد که باور نمی مغلوب ساختن پیشی جستن است و مدیریت این بیماری همه گیر به طور موثر.

“ما این را به عنوان حداقل یک شانس 50-50 برای اکثریت به تلنگر” تیلور گفت.

سه ماهه اول سال 2020 نیز یک مزیت در جمع آوری کمک مالی برای حزب دموکرات با 10 رقبای outraising ایران با مخالفان در کرسی برگزار شد در حال حاضر توسط جمهوری خواهان: آلاسکا, آریزونا, کلرادو, گرجستان, کانزاس, کنتاکی, مین, مونتانا, کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است. تنها نزدیک به تماشای مسابقه که در آن جمهوری وقت مطرح شده پول بیشتر از حزب دموکرات بود و از سوی دیگر ، جونی ارنست در آیووا.

جمهوری خواهان هشدار داد که موانع – none بیشتر را دارد از قوی دموکراتیک جمع آوری کمک های مالی و ترس که کوچک-دلار دموکراتیک اهدا خواهد شد بیشتر انعطاف پذیر در رکود اقتصادی از بالا دلار ایران اهدا کنندگان.

دموکرات ها همچنین برنامه ریزی برای حمله به اوباما برای مخالفت خود را به طور فزاینده ای محبوب در قانون مراقبت مقرون به صرفه با 2020 به مناسبت اولین انتخابات سنا که در آن دموکرات ها می تواند هدف یک نوار زیادی از جمهوری خواهان برای رای اولیه در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به لغو سلامت قانون است.

“دموکرات ها را گسترش داده اند سنا نقشه قرار داده و میچ مک کانل را اکثریت در معرض خطر قابل توجه رقبای شکستن رکورد ریشه های چمن جمع آوری کمک های مردمی و تمرکز بر مسائلی که مهم به رای دهندگان مانند دفاع از پوشش حمایت های از قبل موجود شرایط گفت:” استوارت, رئیس, سخنگوی سناتوری دموکرات کمیته کمپین.

سناتور جمهوریخواه در حال تلاش برای دفاع از قدرت وظیفه – رقیب آنها در حال انجام شغل خود را به طور موثر برای ترکیبات در طول بیماری همه گیر — به عنوان آنها را اجرا عمومی-سرویس-اعلام سبک مبارزات.

در طول تماس های خصوصی با اهدا کنندگان از طریق پوشش خبری و تبلیغات سنا جمهوری خواهان touting 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی شناخته شده به عنوان مراقبت, قانون تصویب شده توسط کنگره است. این شامل یک محبوب کسب و کار کوچک وام برنامه که تبدیل به یک محور جمهوری خواه تلاش برای نشان می دهد که چگونه آنها در پاسخ به این ویروس شیوع و تاثیر مخربی بر اقتصاد است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که برای انتخابات مجدد در ماه نوامبر در هفته گذشته راه اندازی یک ایالت آگهی مبارزات انتخاباتی است که شامل ترکیبات که بهره مند از مراقبت عمل می کنند. یک ملت وابسته به سازمان های غیر انتفاعی وابسته به اصلی super PAC اختصاص داده شده به انتخاب جمهوری خواهان به سنا نیز تبلیغات زد هفته گذشته نمایشگاه کالینز’ تلاش برای امن تجهیزات حفاظت شخصی برای خود دولت است. گاردنر که منجر به یک کلکسیون نظارت شرق آسیا سیاست برجسته که او امن 100,000 ماسک برای کلرادو از تایوان.

“من فکر می کنم این یک مسئله در این کمپین – خاص این انتخابات در حال رفتن به چگونه ما پاسخ به این بحران ؟ من فکر می کنم همه ملاحظات دیگر در حال رفتن به ثانویه” گفت: سناتور. John Cornyn R-تگزاس که دو بار زد سنا روحانی در مبارزات انتخاباتی بازو است و در انتخابات این سقوط. “اگر شما یک وقت شما می تواند نشان دهد که چگونه شما واکنش نشان می دهند به این بحران در واقع آن را انجام می دهند.”

غیر officeholders در مبارزات این سال – از جمله بایدن – تلاش برای شکستن از طریق همه گیر اشباع اخبار چرخه.

در عین حال ایران با مقامات تصدیق آن دشوار است – اگر نه تقریبا غیر ممکن است – برای سناتورها برای جدا کردن خود از رئیس جمهور با اشاره به خسارات وارده به خواهان کلی Ayotte از نیوهمشایر و یوسف هک نوادا زمانی که آنها سعی فاصله خود را از یک بحرانزده مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

“این همیشه ایده آل برای او به مانند lavishing ستایش بر شما” گفت: یک چهارم استراتژیست جمهوری خواه آشنا با سنا نژادها. “پس از آن واقعا دشوار پویا است.”

در خصوصی ارشد ایران با مقامات همچنین ابراز نگرانی کرد که سناتور نبودند گرفتن اعتبار برای محبوب فدرال کمک شده است که در doled در سراسر کشور در طول این بیماری همه گیر به عنوان رای دهندگان تمایل به مستقیم ستایش جای خود را به فرمانداران.

ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته اجرایی مدیر کوین مک لافلین تاکید کرد به اهدا کنندگان در اخیر کنفرانس تلفنی که اوباما تا به حال به “ماهرانه و با احترام” یاد رای دهندگان از اوباما و دستاوردهای.

“حدود 90 درصد از آمریکایی ها را مطلوب نسبت به مراقبت عمل می کنند و هر یک از ما سناتور نقش مهمی در گرفتن که گذشت” جوان گفت:.

وی افزود: “سپس شما در نظر گرفتن تعداد افراد ما سناتور شده اند قادر به اتصال با تقریبا بیش از این زمان در یک زمان زمانی که آنها بیشتر می خواهید به شنیدن و یا دیدن آنها ایالات متحده آمریکا, سناتور, شما می دانید, این می تواند بسیار مفید به سمت ما امتیازهای.”

در حال حاضر ملی جمهوری خواهان به نقشه برداری از یک استراتژی برای تغییر مسیر خشم در مورد کوروناویروس بحران به دور از تهمت و دولت نسبت به رژیم کمونیستی در چین است.

در خصوصی 57-صفحه استراتژی یادداشت های توزیع شده به نامزدها توسط NRSC و به بیرون درز ماه گذشته واشنگتن-منطقه استراتژیست جمهوریخواه توصیه کدام یک از کاندیداهای اصلی برای جلوگیری از دفاع رئیس جمهور و به جای محوری به حمله به چین برای coronavirus.

این NRSC گفت: این یادداشت به سادگی بخشی از روال توزیع مواد به نامزد. اما استراتژیست ایران گفت: تلاش ها به هدف چین ادامه خواهد داد در طول مبارزات انتخاباتی.

“من انتظار می رود نامزدهای جمهوری خواه به زور و اجبار تعریف نقش چین در ایجاد هرج و مرج در اینجا است که ما در حال حاضر در ایالات متحده و همچنین برجسته چگونه برخی از دموکرات ها را کمی بیش از حد گرم و نرم در رابطه با چین و به نظر می رسد تمایلی به انتقاد از دولت کمونیستی برای چگونه آنها اجازه این مشکل به چرک,” گفت: یک توافق رسمی آشنا با حزب استراتژی است.

اما جمهوریخواهان نیز بر این باورند که در حال غرق شدن اقتصاد که روز جمعه گزارش داد یک 14.7 درصد نرخ بیکاری در آوریل – کمک خواهد کرد که تعیین سرنوشت فعلی اوباما آمده نوامبر. چندین گزارش در حال حاضر بر نیاز به دقت بازگشایی کسب و کار و دیگر فعالیت های اقتصادی – هشدار از تاثیر دراز مدت به کشور اگر مستند نامحدود ادامه یابد.

“همه ثروت ها به اقتصاد” گفت: در خصوص بدبین جمهوری خواه رسمی. “این رفتن به یک سونامی است.”

– – –

واشنگتن پست Paul Kane, اسکات کلمنت و اریکا ورنر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>