گزارش: ونسا برایانت فایل های غیر عمدی طرح دعوی در دادگاه در مقابل هلیکوپتر اپراتور

ونسا برایانت به طرح دعوی علیه شرکت است که عمل یک منشور هلیکوپتر خدمات ناشی از ماه گذشته سقوط که منجر به کشته شدن نه نفر از جمله شوهر سابق NBA ستاره کوبه برایانت و دختر خود را Gianna.

یک کپی از طرح دعوی در دادگاه به دست آمده توسط لس آنجلس تایمزادعا می کند خلبان هلی کوپتر Ara Zobayan شکست خورده “به استفاده از مراقبت معمولی در خلبانی هواپیمای موضوع” هنگامی که او در زمان خاموش در شرایط مه آلود بود که مبتنی پلیس هلیکوپتر در منطقه است که روز.

هلی کوپتر پرواز تحت ویژوال قوانین پرواز و قادر به ردیابی توسط رادار زمانی که آن سقوط کرد Jan. 26 به دامنه کوه در کالاباساس کالیفرنیا.

TMZ ورزشی برای اولین بار بود به گزارش دعوی در دادگاه.

کوبه برایانت یادبود: عاطفی شروع مراسم با Beyoncé عملکرد

این شکایت در زمینه Los Angeles County Superior Court با توجه به بار, متهم به جزیره بیان هلیکوپتر از “غفلت” است و ادعا میکند برایانت “کشته شد به عنوان یک نتیجه مستقیم” خلبان اقدامات است.

اداره هوانوردی فدرال سوابق نشان می دهد Zobayan شده بود مواخذه پنج سال پیش برای پرواز بدون اجازه به حریم هوایی در حالی که او تا به حال کاهش دید.

27-صفحه شکایت نمی کند, مشخص کردن یک مقدار دلار, اما آن را به دنبال کلی اقتصادی و خسارت تنبیهی که می تواند در کل به میلیون ها نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>