گزارش: trump’s حملات بر روی دکمه ‘خطرناکی تضعیف حقیقت و اجماع’

واشنگتن – یک گزارش جدید می گوید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را در حمله به مطبوعات “خطرناکی تضعیف حقیقت و اجماع عمیقا تقسیم کشور است.”

این مطالعه از کمیته حمایت از روزنامه نگاران شد نوشته شده توسط لئونارد Downie جونیور اجرایی سابق سردبیر واشنگتن پست.

این گزارش بر اساس مصاحبه با حدود 40 روزنامه نگاران و دانشگاهیان و رسانه های وکلا و آزادی مطبوعات طرفداران. آن را نیز شامل نظرات از مایکل Dubke که خدمت به طور خلاصه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید.

Dubke تا حد زیادی در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن اهانت به مطبوعات در این گزارش گفت: رئیس جمهور شگفت زده شد منفی پوشش به عنوان او شروع به فعالیت سیاسی خود را چرا که او احساس او تا به حال یک رابطه خوب با مطبوعات به عنوان یک New York توسعه دهنده املاک و مستغلات. Dubke همچنین استدلال کرد که برنده شده است و در دسترس ترین رئیس جمهور در دهه.

اما Dubke اذعان کرد که “چه نگرانی من این است که رهبران مستبد که در حال حاضر قرار داده و محدودیت های خود را فشار دهید در حال استفاده از رئیس جمهور تهمت کلمات برای توجیه آنچه که آنها انجام می دهند. آن را مناسب برای آنها را به انجام این کار است.”

‘چینی است نه بخشی از چین’: trump’s صدای جیر جیر در پلوسی است با انتقاد آنلاین

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن spars با خبرنگار CBS تماس خود را ‘شرم آور’ برای بازجویی اولیه coronavirus پاسخ

این CPJ گزارش ذکر شده یک لیست طولانی از نمونه هایی از تهمت و توهین آمیز مطبوعات است. این خدمات عبارتند از تهمت و تحقیر خبرنگار سوال در وزارت دادگستری بررسی روزنامه نگاران منابع خواستار تغییرات در قوانین افترا به مجازات گزارش مواردی او و پایان دادن به کاخ سفید روزانه جلسات مطبوعاتی برای بیش از یک سال است.

“ما در حال حاضر برخی از بهترین سازمان های خبری که جهان شناخته شده,” پل, سبک سگی, سردبیر سابق وال استریت ژورنال و موسس غیر انتفاعی, اخبار سازمان ProPublica گفت: در این گزارش. “اما مغلوب ساختن پیشی جستن به ایجاد یک آب و هوا که در آن بهترین خبر واقعیت-بررسی اخبار است که اعتقاد بر این توسط بسیاری از مردم است.”

این گزارش به نقل از دو مرکز تحقیقات پیو انجام مطالعات بیشتر به برجسته کردن آن را یافته است. یکی می گوید که بسیاری از جمهوری خواهان به طور مداوم اعتماد بسیاری از رسانه های خبری با استثنا برای رسانه ها تهمت پشتیبانی مانند رادیو فردا و رادیو-میزبان Rush Limbaugh.

بیشتر: سناتور. میت رامنی تنها سناتور جمهوریخواه دعوت نشده در مغلوب ساختن پیشی جستن جدید کروناویروس گروه مشاوره

“مغلوب ساختن پیشی جستن اختصاص داده شده افزایش مقدار از زمان به عصبانیت افشاگری مطبوعات در تظاهرات بزرگ از حامیان سرسخت در سراسر کشور تشویق خشن و بی ادب جمعیت واکنش نشان می دهند. او به طور منظم با اشاره به جمعی از خبرنگاران و عکاسان و فیلمبرداران گذراند تا در مطبوعات مطرح بخش پشت جمعیت, باعث مردم به نوبه خود در اطراف بو و فریاد چیزهایی مانند “سی ان ان با'” گزارش می خواند.

این علاوه بر برجسته روزنامه نگاران و سازمان های خبری مواردی او دریافت تهدیدات مانند زمانی که سی ان ان بود که با ارسال یک بسته بمب توسط یک حامی.

دوم نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه مارس نشان داد که 62 درصد از پاسخ دهندگان گفت: رسانه های خبری اغراق آمیز خطرات ناشی از کوروناویروس.

نظرسنجی: مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید رتبه قطره به کروناویروس همه گیر بحران اقتصادی ادامه

Downie می نویسد که او معتقد است مطبوعات افزایش یافته است به چالش های پوشش همه گیر به رغم سختی که چهره آنها.

“با وجود در اوایل عمومی شک و تردید در مورد عملکرد مطبوعات مخاطبان برای پخش از شبکه کابل و اخبار و روزنامه و وب سایت ها رشد فوق العاده” Downie نوشت. “که ممکن است به افزایش دو مغلوب ساختن پیشی جستن اشتغال ذهنی با پوشش او و شدت حملات خود را در مطبوعات به انتخابات نزدیک.”

این گزارش نتیجه گیری با توصیه هایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله به رسمیت شناختن اهمیت مطبوعات آزاد و برای جلوگیری از مقابله به مثل علیه و بد خبرنگاران و رسانه ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>