گزارش: تونی Romo بزرگترین شبکه ورزشی تحلیلگر معامله در تاریخ از CBS

قبلی گزارش ESPN آماده شد به سابق کابوی کارفرمایی تونی Romo بالاترین پرداخت گوینده برنامه ورزشی در NFL سابقه به نظر می رسد دقیق و انجام نگرفته است.

این بدان معناست که Romo را کمی بیش از 1 میلیون دلار برای هر بازی بیشتر از او تا کنون ساخته شده و در هر بازی بر اساس به عنوان یک کارفرمایی.

این قرارداد طولانی مدت مانع Romo از رسیدن به رایگان-بازار که در آن ESPN بود “آماده به شدت پیشنهاد برای او” ارسال گزارش. آن نیز جلوگیری خواهد شد ESPN — و یا هر شبکه دیگر — از گرفتن یک شات در او برای مدتی به عنوان منابع گفت: پست Romo جدید ایران برای “به طور قابل توجهی بیش از پنج سال است.” با توجه به طول کل ارزش برای Romo قرارداد است که در شمال $100 میلیون.

در اوایل 1990s, John Madden ساخته شده 8 میلیون دلار در سال برای ارائه تجزیه و تحلیل در بازی های NFL. سابق Dallas Cowboys QB Troy Aikman فاکس بالا بازی NFL تحلیلگر باعث می شود حدود 7.5 میلیون نفر در هر سال.

تا به حال Romo چپ CBS برای ESPN او می توانست جایگزین Booger مکفارلاند به عنوان تحلیلگر در MNF غرفه یا فرض حتی بزرگتر نقش اگر ESPN شرکت دیزنی قادر بود برای به دست آوردن یک بعد از ظهر یکشنبه بازی بسته در دور بعدی NFL تلویزیون مذاکرات در 2020-2021.

در حال حاضر که ESPN از دست رفته را Romo شبکه می توانید سعی کنید برای خواستگاری Peyton Manning (دوباره) و یا در نظر گرفتن یکی از آن بالا کالج فوتبال تحلیلگران به عنوان یک جایگزین برای مک فارلند.

آنها به بازنشسته فعلی بازیکنان NFL گرگ اولسن, Drew Brees فیلیپ رودخانه و لری فیتزجرالد خواهد تمام شود گزینه های بالقوه برای MNF غرفه.

مشترک شدن در اینجا برای ما رایگان خبرنامه روزانه.

ارسال گزارش: تونی Romo و CBS توافق می کنید برای شکستن رکورد قرارداد NFL پخش به نظر می رسد برای اولین بار در InsideHook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>