گزارش: تگزاس برنامه ریزی شده به صورت ویلانووا در شرق-بزرگ 12 نبرد

AUSTIN – اگر ما کامل بسکتبال کالج شروع فصل در سال 2020 تگزاس بازی خواهد کرد خیمه غیر همایش بازی برابر ویلانووا در هر CBS Sports’ جان Rothstein.

این Longhorns و Wildcats را-به عنوان بخشی از فرهنگ شرقی-بزرگ 12 نبرد سالانه interconference رقابت آغاز شد که در سال 2019 و اجرا می شود از طریق 2022. تگزاس در فصل گذشته از دست رفته در افتتاحیه edition در پراویدنس 70-48.

تگزاس و ویلانووا باید سه بار و برای اولین بار ملاقات در سال 2006. شماره 8 UT برنده اولین جلسه شماره 3 ویلانوا 58-55 پشت 19 امتیاز از LaMarcus Aldridge.

این Longhorns نیز منجر تمام وقت سری 2-1 و برنده اخیر matchup on Dec. 9, 2008. A. J. Abrams قرار داده تا 26 امتیاز در آن مسابقه به آسانسور UT بیش از یک ویلانووا تیم که رسیدن به این فصل چهار نهایی.

تگزاس نیز یکی دیگر از مشخصات بالا, غیر-کنفرانس حریف صف برای فصل آینده است. UT قرار است میزبان Gonzaga در اروین مرکز در ماه نوامبر هر چند COVID-19 همه گیر و همراه قرنطینه محدودیت می تواند تغییر دهد که جدول زمانی و یا نیروی نامحدود به تعویق افتادن.

ترکیب هیرو برای سال 2020 بزرگ شرق-بزرگ 12 نبرد در هر CBS Sports:

ویلانووا در تگزاس

کریقتن در کانزاس

بیلور در Seton Hall

مشیت در TCU

سنت جان در فناوری تگزاس

اوکلاهما در Xavier

غرب ویرجینیا در گئورگتون

اوکلاهما سنت در مارکیوت

DePaul در آیووا St

کانزاس سنت در باتلر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>