گزارش: ‘نژادی کلیشه,’ خاله Jemima با نام تجاری جدید را دریافت کنید نام قبل

عمه Jemima به نام تجاری از شربت و کلوچه مخلوط را به یک نام جدید و تصویر, Quaker Oats چهارشنبه اعلام کرد و گفت: این شرکت به رسمیت می شناسد که “عمه Jemima به ریشه ها بر اساس نژادی کلیشه ها” ان بی سی نیوز گزارش داد.

از 131 سال با نام تجاری ویژگی های یک زن سیاه و سفید به نام عمه Jemima که در اصل به عنوان یک خنیاگر شخصیت.

دفعات بازدید:همچنین: روح کنفدراسیون مجسمه رسما حذف شده از سام هوستون پارک

“ما می دانیم عمه Jemima به ریشه ها بر اساس نژادی کلیشه ها” کریستین Kroepfl معاون رئیس جمهور و رئیس بازاریابی افسر لرزنده غذاهای آمریکای شمالی گفت: در آزادی مطبوعات. “همانطور که ما برای پیشرفت به سوی برابری نژادی از طریق چند طرح ما نیز باید یک نگاه سخت در نمونه کارها ما را از برندها و اطمینان حاصل شود آنها منعکس کننده ارزش های ما و دیدار ما مصرف کنندگان انتظارات است.”

این تصویر در طول زمان تغییر کرده است و در سال های اخیر لرزنده حذف “لله” روسری از شخصیت به غیر نافذ رشد نقد است که با نام تجاری تداوم یک نژادپرست کلیشه ای که به تاریخ به روز میشوند.

خرید بلوک: کارآفرینان خرید کل بلوک در بخش پنجم به احیا و آن را در کسب و کار متعلق به

اما لرزنده یک شرکت تابعه از شرکت پپسی گفت: حذف تصویر و نام بخشی از تلاش های این شرکت “برای پیشرفت به سوی برابری نژادی.”

“ما در حال شروع به از بین بردن تصویر و تغییر نام. ما را در ادامه این گفتگو با جمع آوری دیدگاه های گوناگون از هر دو سازمان ما و جامعه بیشتر به تکامل برند و آن را یکی هر کس می تواند افتخار به شما در شربت خانه خود.”

عمه Jemima مواجه شده است و تجدید انتقاد به تازگی در میان تظاهرات در سراسر کشور و در سراسر جهان موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>