گزارش: جلعاد را داروی آزمایشی Remdesivir منجر به ‘سریع’ بازیابی در coronavirus بیماران

Remdesivir تجربی داروی ضد ویروس ساخته شده توسط Bay منطقه Gilead Sciences, بنا به گزارش ها تا به حال موفق کارآزمایی بالینی در شیکاگو است.

بوستون گلوب آمار, اخبار, گزارش روز شنبه که دکتر کاتلین Mullane, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه شیکاگو پزشکی نظارت بر بیمارستان remdesivir مطالعات اطلاع دیگر اعضای هیات علمی که نتایج حاصل از آزمایش های دلگرم کننده بود.

تفکیک از موارد: کد پستی اطلاعات کمک به شهرستان هریس ساکنان تعیین coronavirus موارد در محله

جلعاد دو فاز 3 مطالعات بالینی درگیر 125 نفر با coronavirus با 113 از این موارد طبقه بندی شده به عنوان “شدید.” تمام بيماران تحت درمان با تزریق روزانه از remdesivir.

“بهترین خبر این است که بسیاری از بیماران ما در حال حاضر از بيمارستان مرخص شده است که بزرگ است” Mullane این گزارش گفت: در یک تماس تصویری. “ما تنها دو نفر هلاک.”

Mullane اظهار داشت که بسیاری از بیماران مرخص شد و پس از شش روز کاری, آمار, اخبار تلقی یک “سریع” بازیابی هنگامی که در مقایسه با معمولی طول بستری شدن در بیمارستان نیاز شدید COVID-19 موارد است.

‘تنهایی بیماری’: Coronavirus نابسامانی هوستون خانواده

اما شیکاگو محاکمه نمی شامل یک گروه دارونما برای مقایسه و Mullane هشدار داد به پرش به نتیجه گیری — و در عین حال. هنوز Mullane معتقد است که نتایج بسیار دلگرم کننده است.

“قطعا زمانی که ما شروع به [این] مواد مخدر ما دیدن تب منحنی سقوط” او گفت:. “تب در حال حاضر یک نیاز برای مردم به رفتن به دادگاه. ما را ببینید که زمانی که بیماران در آمده با تب بالا آنها را [کاهش] کاملا به سرعت. ما را دیده اند مردم می آیند هواکش یک روز پس از شروع درمان. به طوری که در قلمرو کلی بیماران ما انجام داده اند بسیار خوب است.”

مشابه آزمایش های بالینی در راه هستند و در دیگر بیمارستان ها در سراسر کشور اما هیچ نتیجه دیگر منتشر شده است به این نقطه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>