گزارش: سابق لویی ستاره فوتبال Mekhi Becton تا به حال تست مواد مخدر پرچم در NFL ترکیب

سابق لویی چپ مقابله با Mekhi Becton تا به حال تست مواد مخدر پرچم در NFL ترکیب در ماه فوریه با توجه به NFL شبکه broncos.

Becton یک 6-پا-7, 364-پوند lineman نمی شکست تست مواد مخدر در طول زمان خود را در لوییویل اما او در میان بازیکنان که تا به حال یک آزمون پرچم در ترکیب با توجه به Rapoport.

“چند بازیکن تا به حال تست مواد مخدر پرچم در NFL ترکیب و در میان کسانی است که پیش بینی شده بالا 10 انتخاب #لویی OT Mekhi Becton من گفت:” او در توئیتر خود نوشت کمتر از یک هفته قبل از پیش نویس است.

با توجه به گزارش تیم مطلع شده است از Becton را تست مواد مخدر. Becton خواهد شد و در حال حاضر وارد “مرحله 1” از لیگ برنامه مداخله برای بیش از 60 روز با توجه به جدید NFL توافق دسته جمعی. در این مرحله یک مدیر پزشکی ممکن است نیاز به یک بازیکن به ارسال به تست برای مواد, سوء استفاده, به عنوان اغلب به عنوان مورد نیاز است برای ارزیابی این بازیکن به اندازه کافی.

اگر او پرچم دوباره در آن 60 روز او را فرض کنیم همان وضعیت به عنوان یک بازیکن که هرگز با اشاره به برنامه است.

سوال: Tua Tagovailoa یا جاستین هربرت دوم QB در پیش نویس ؟

نظر: بالا RB چشم انداز باید تشویق McCaffrey را معامله بزرگ

NFL باز: که در استودیو فوتبال ممکن است بهترین مسیر برای لیگ

این Becton خانواده را بلافاصله بازگشت پیام به دنبال نظر.

در ترکیب Becton ساخته شده یک نام برای خود را پس از در حال اجرا یک 5.10 40-yard dash یک عملکرد است که بسیاری از شوکه به دلیل اندازه خود.

که جامد Becton به عنوان یکی از چهار توهین آمیز می پردازد در سال 2020 کلاس و یک پتانسیل بالا-پنج انتخاب بسته که تیم ها ترجیح می دهند. او ترکیبی از اندازه و ورزشکاری را بسیاری از تحلیلگران پیش نویس از جمله Dane Brugler های ورزشی, باور Becton مطمئن top-10 انتخاب کنید.

“صعودی بیش از حد بزرگ است برای او را به سقوط بیش از حد” Brugler گفت: در ماه مارس است. “توانایی همیشه وجود دارد اما می تواند شما را در گذشته از مناطق که در آن او نیاز به تمیز کردن به او را که بالا؟”

Becton که هم 21 روز پنج شنبه برای اولین بار بود تمام تیم-ACC انتخاب کنید و یک دوم تیم آمریکایی به عنوان یک تازه وارد در سال 2019. او برنده Jacobs مسدود کردن جایزه در فصل گذشته با توجه به بهترین offensive lineman در این کنفرانس است.

اگر او انتخاب شده است در 10 صفحه به عنوان بسیاری از پیش بینی Becton خواهد بود فقط دوم لویی بازیکن به عنوان یک بالا 10 انتخاب در برنامه, تاریخ, برای اولین بار پس از Amobi اوکوی در سال 2007. اگر او را برداشت در بالا نه او را پاس اوکوی به عنوان بالاترین انتخاب کنید در برنامه تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>