Rep. کابل تگزاس در پاسخ به COVID-19 تشخيص پس از امتناع از پوشیدن ماسک

Rep. کابل یک جمهوری خواه از تگزاس آزمایش مثبت برای coronavirus درست بعد از قبلا امتناع از پوشیدن ماسک. Gohmert تست آمد و قبل از او قرار بود به هیئت مدیره یک نیروی هوایی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان برگ برنده سفر به غرب تگزاس.

Gohmert, 66, توییتی از یک بیانیه پس از تشخيص عمومی شد و گفت: او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در هر دو تست سریع و بینی سواب آزمون در کاخ سفید در اوایل امروز.

Gohmert استفاده می شود به طور گسترده ای محکوم عبارت زمانی با اشاره به این ویروس در بیانیه ویدئویی. “من بدون علامت من لازم نیست که هر یک از علائم ذکر شده به عنوان بخشی از COVID-19 اما ظاهرا من ووهان ویروس,” او گفت:.

CORONAVIRUS به روز رسانی: شهرستان هریس کد پستی با کمترین تعداد از تایید COVID-19 موارد

Gohmert نیز عقب رانده برابر گزارش گفت که او اندرز برای پوشیدن یک ماسک در روز سه شنبه قضائیه جلسات که در آن دادستان کل ویلیام بر شهادت در حدود شش ساعت است.

“نگاه من پوشیده ماسک بیشتر از دو هفته گذشته یا از من در کل چهار ماه” Gohmert گفت. “من با پوشیدن ماسک من در قوه قضائیه شنوایی.”

“اما جالب است و من نمی دانم در مورد همه اما زمانی که من یک ماسک بر روی صورت من در حال حرکت آن را به آن را راحت و من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر قرار می دهد که برخی از میکروب ها در” Gohmert ادامه داد. “به هر حال می داند.”

Gohmert است گزارش شده است راه رفتن در اطراف کنگره بدون ماسک گفتن سی ان ان او در حال آزمایش به طور منظم برای COVID-19 و نبود احساس نیاز به پوشیدن یک.

“من نمی باید coronavirus معلوم که از دیروز من تا به حال هرگز آن را. اما اگر من آن را هرگز به شما خواهید دید من بدون ماسک” Gohmert سی ان ان گفت در ماه گذشته.

او پس از آزمایش مثبت Gohmert گزارش بازگشت به کاپیتول هیل به اطلاع کارکنان خود را “فرد” است که او تا به حال قرارداد coronavirus, ABC News خبرنگار کاترین Faulders توییتی. Faulders گفت در توییتر که Gohmert با پوشیدن ماسک زمانی که او صحبت کرد و به کارکنان خود را.

Gohmert می گوید او را منزوی برای 10 روز پس از تشخیص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید