قرمز و آبی امریکا دیدن چشم به چشم در یک مسئله: ملت سیستم مراقبت های بهداشتی نیاز به تعمیر

مراقبت های بهداشتی یکی از مهمترین مسائل تفرقه از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری با نامزدهای توهین به بیمه و پلاریزه برچسب ایجاد اختلافات عمیق حتی در میان دموکرات ها. اما حذف buzzwords از سیاست و رای دهندگان خواهد شد که تصمیم گیری در این انتخابات نیست بنابراین دور از هم در موقعیت خود تحقیقات جدید نشان می دهد.

بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی تقریبا هر کس می خواهد برای دیدن این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی بهبود یافته و اکثریت می خواهید تغییرات بزرگ است. که شامل افراد برای آنها سیستم در حال کار هست و کسانی که ممکن است سیاسی متضاد.

که تصویر بزرگ پیدا کردن یک جدید در دستور کار/آمریکا/ایپسوس نظرسنجی از آمریکایی ها نگرش در مراقبت های بهداشتی. بررسی بخشی از زمینه های مشترک 2020 ابتکار که به دنبال کشف زمینه های توافق در مسائل مهم پیش روی ملت است.

از سراسر کشور نماینده نظرسنجی از 1,020 بزرگسالان آمریکایی 18 سال و بالاتر انجام شد دسامبر 19-26, 2019. آن را به یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 3.3 درصد است.

بررسی حذف های سیاسی به اتهام زبان مانند “مدیکر برای همه” و “Obamacare” و به سادگی توضیح اصول اولیه مراقبت های بهداشتی روش در تلاش برای جذب رای دهندگان واقعی نظرات.

“وجود دارد ساخت یک گفتگو در مورد این و آن نیاز به اطراف ایدئولوژی” گفت: فریدمن رئیس جمهور از دستور کار بگمارند و غیرانتفاعی تحقیقات و نامزدی عمومی سازمان است. “مردم فقط تا مجموعه آنها چه می خواهند.”

بیشترین تقسیم شدند بر اندازه دولت و مالیات.

به طور کلی دموکرات ها شد راحت تر با یک نقش بزرگتر برای دولت فدرال مانند تک پرداخت کننده دولت برنامه بیمه نیز نامیده می شود مدیکر برای همه و یا یک گزینه است.

به جای گفتن “عمومی گزینه” هر چند نظرسنجی خواسته پاسخ دهندگان چگونه به شدت آنها توافق کردند که با مفهوم جدید فدرال برنامه بیمه درمانی است که به مردم یک انتخاب جدید فراتر از زمان خصوصی در بازار بیمه.

هر فرد بالغ می تواند به خرید این برنامه در مقیاس کشویی به آنها گفته شد و 48 درصد به نفع. یک بررسی منتشر شده در هفته گذشته توسط حزبی بنیاد خانواده کایزر, یافت مشابه پشتیبانی با همان درصد از آمریکایی ها طرفدار چنین گزینه ای.

هنگامی که شرح داده شده در شرایط عمومی 46 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که حمایت از بازار مبتنی بر برنامه ها و 45 درصد می تواند بازگشت مدیکر برای همه نوع برنامه.

اهداف پنج امتیاز شد بیش از 90 ٪ از افراد مورد بررسی به عنوان بسیار یا تا حدودی مهم: ساخت مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه تر برای آمریکایی ها عادی; کاهش هزینه داروهای تجویزی; مطمئن شوید که مردم با موجود شرایط پزشکی می تواند بیمه درمانی مقرون به صرفه; پوشش مراقبت طولانی مدت برای افراد مسن و از کار افتاده و مطمئن شوید که همه جوامع باید دسترسی کافی به پزشکان و بیمارستان ها.

پس چرا gridlock?

“وجود دارد این نوع flashpoints با اصطلاحات سیاسی است که مردم را به خود حزبی گوشه” گفت: سابق ورمونت رژیم صهیونیستی است. جیم داگلاس یک جمهوری خواه است که در هیئت دو حزبی غیر انتفاعی ایالات متحده از مراقبت. “اگر ما از آنها ميخواهيم موفق تر باشد.”

جان Greifzu یک نظر سنجی مخاطب و سرایدار مدرسه در Fulton, ایلینوی با استفاده از به عنوان یک دموکرات و “تقریبا وسط جاده.” در حال حاضر پس از یک پدر سه فرزند خود را تا زمان های اخیر, ازدواج, هزینه های بیمه را ساخته اند او را بی اعتمادی خود را ،

همسر او است “پرداخت یک دست و یک پا” — تا یک سوم از یک چک برای “پایین در هر بشکه” بیمه است که می آید با یک $2,000 معافیت از طریق خرده فروشی ، و حتی در پزشکی برنامه ای است که پوشش زن و فرزندان وجود دارد که نه, او گفت:.

Greifzu تماشا بیمه خود را افزایش هزینه های آن را به عنوان شد پیشنهاد به بیکاران.

“من کار سخت را برای چه به من گفت:” Greifzu. “من قصد ندارم به پول بیشتر برای افرادی که کاری ندارد.”

امیلی بارسون ایالات متحده مراقبت مدیر اجرایی گفت: بررسی “تایید ما جهان بینی … که مردم موافق بیشتر از زمان شعارهای سیاسی که شما باور دارید.”

آن را نیز نشان می دهد موفقیت در سطح دولت است به خصوص امیدوار کننده بارسون اضافه شده است.

قبل از اینکه میان دوره ای کنگره در انتخابات برخی از اعضای جمهوری خواه کنگره اجتناب unscripted سالن های شهر با رای دهندگان به عنوان نگرانی های رز در مورد سرنوشت قانون مراقبت مقرون به صرفه و حمایت از افراد با شرایط موجود. در ایالت آریزونا گفت: فرمانداران و مقامات دولتی نمی تواند جلوگیری از رای دهندگان — و یا هر یک از دیگر.

مقامات دولتی نیاز به انتخاب بیش از حد, اما “از همه مهمتر ما (متحده) باید به تعادل بودجه ما هر سال گفت:” داگلاس در حال حاضر یک استاد علوم سیاسی در Middlebury College.

فریدمن اشاره کرد که رای دهندگان روشن ساخته است در پاسخ های خود را که آنها نمی خواهند سیاستگذاران به ترک مراقبت های بهداشتی و مسائل مربوط به ایالات متحده است. زمانی که تردید در ویژگی های پاسخ دهندگان گفتند که آنها نمی خواهند در حال حرکت از یک دولت به دولت به مراقبت های بهداشتی هر یک پیچیده تر است.

“در شرایط فراگیر راه حل عمومی می خواهم به آن را ببینید حل شد, در سراسر کشور,” او گفت:.

لری لویت معاون ارشد رئیس جمهور در بنیاد خانواده کایزر, گفت: بیشتر از همه آن را روشن رای دهندگان می خواهید چیزی انجام می شود در مورد قیمت آنها پرداخت.

“آمریکایی ها در سراسر طیف سیاسی به شدت می خواهید رهایی از هزینه های مراقبت های بهداشتی” لویت “و در برخی از نقطه آنها در حال رفتن به نگه داشتن رهبران سیاسی به حساب برای ارائه نمی.”

Obamacare, مدیکر و بیشتر

‘مدیکر برای همه است که واقعا از دست رفته نقطه’: کارشناسان می گویند برنامه نیاز به کار

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می خواهم به ‘نگاهی به’ در حال تغییر, حقوق, مانند مدیکر

دیوان عالی کشور حاضر در حال حاضر به شنیدن درخواست تجدید نظر از تصمیم تهدید قانون مراقبت مقرون به صرفه

این یافته ها از دستور کار/آمریکا/نظرسنجی ایپسوس بخشی از یک انتخابات سال پروژه توسط ایالات متحده آمریکا امروز و در دستور کار عمومی. پنهان مشترک ابتکار به بررسی زمینه های توافق در مسائل مهم پیش روی ملت است.

بررسی 1,020 بزرگسالان آمریکایی 18 سال و بالاتر در نظر گرفته شد دسامبر 19-26, 2019. آن را به یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 5.7 درصد برای دموکرات ها به علاوه یا منهای 6.2 درصد به جمهوری خواهان و به علاوه یا منهای 5.7 درصد به صورت مستقل.

پنهان مشترک پروژه های پشتیبانی شده توسط John S. and James L. نایت بنیاد چارلز کخ بنیاد و صندوق برادران راکفلر. این کترینگ بنیاد به عنوان یک پژوهش شریک به زمینه های مشترک ابتکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر