سوابق آشکار وحشتناک جزئیات در لردو سرمایه مورد قتل مربوط به خانواده چهار

مرد متهم به چهار برابر اتهام قتل با ضربات چاقو سه نفر از اعضای یک خانواده به مرگ قبل از خفه کننده این 2 سال به مرگ و آزادسازی خود بدن او را در خالی بسیاری توسط El Eden مرکز تفریح و سرگرمی با توجه به دستگیری و استشهاد.

مقامات همچنین شناسایی خانواده که بدن کشف شد توسط Vanessita دادگاه و Masterson جاده در جنوب لاردو.

پیاده کشته: 2, آمار کشته های بالا بردن سرعت راننده در جنوب شرقی هوستون, پلیس می گویند

قربانیان Zayra Marlen فوئنتس, 33, Lesly Sarahy هرناندز, 18, پدرو کروز 12 و جولیان Saracho, 2.

“این لاردو اداره پلیس می خواهم به گسترش آن صادقانه ترین مراتب تسلیت خود را به خانواده چهار قربانیان. غم از دست دادن این قدر عمیقا احساس در سراسر کل جامعه ما. این لاردو اداره پلیس نونهالان با این بررسی و ارائه عدالت برای قربانیان و بسته شدن برای خانواده عزادار” گفت: LPD رئیس کلودیو Treviño جونیور, در بیانیه ای.

ساموئل لوپز انریکه, 20 دستگیر شد در ارتباط با این مورد. او همچنان پشت میله های زندان در وب زندان شهرستان مواجهه با اتهام قتل پایتخت از افراد متعدد و قتل پایتخت از یک فرد کمتر از 10 سال.

بازپرس پرونده نشان می دهد وکیل خاویر Guzman است که به نمایندگی لوپز.

“من منصوب شده توسط دادگاه به نمایندگی آقای لوپز. من بررسی هر یک از این شواهد در این مورد هنوز خیلی خیلی زود است برای کسی که به ساخت فرضیات,” او گفت:.

Guzman افزود: “مردم باید به یاد داشته باشید که آقای لوپز برائت و ایالت تگزاس نیاز به اثبات آقای لوپز گناه فراتر از شک معقول. من مشتاقانه منتظر ارائه آقای لوپز با بی امان نمایندگی.”

تماس های ناشناخته

در آوریل 16, پلیس در پاسخ به “ناشناس ترافیک تماس” در 4500 جلوگیری از Vanessita. افسران کشف شده خون در داخل محل اقامت و متوجه شده است که ساکن خانواده از دست رفته بود.

تیراندازی پلیس: ساده-لباس معاون شاخه های کشته شدن مرد مسلح در ایالت میسوری شهر

یک جستجو از منطقه به همراه داشت سه بدن در عقب خالی زیادی از محل اقامت. یک بدن پیچیده شده در پتو و پوشش داده شده در سنگ در حالی که دو نفر دیگر نیز یافت می شود پیچیده در پتو در زیر یک قطعه تخته سه لا و تایر متحده استشهاد.

پلیس را در شناسایی قربانیان به عنوان فوئنتس, هرناندز و کروز. شوهر از فوئنتس و ناپدری به هرناندز و کروز اعلام کرد که هرناندز بود دوستیابی لوپز از 4500 بلوک سانتا اینز ، شوهر نیز اعلام کرد که لوپز گرفتار شده بود شکستن به اقامت از طریق یک پنجره. گشت افسران وظیفه با محل لوپز.

در ضمن یک کارآگاه بهبود نظارت تصویری از این منطقه نشان آبی چهار درب خودرو متعلق به لوپز. پلیس گفت که خودرو وارد و در حدود 9 بعد از ظهر مارس 13 و چپ در حدود 6:24 a. m. تاریخ 14 آوریل. یک فرد دیده می شود خروج از خانه و ورود به محل اقامت. که همان فرد دیده می شد حمل یک جسم سنگین و قرار دادن آن در ماشین.

کارآگاهان کشف شده چلپ چلوپ کردن خون در داخل محل اقامت و در راهرو منتهی به اتاق خواب استاد که در آن مقامات مستند خونین کفش چاپ.

دنباله از خون

یک دنباله از خون منجر به که در آن بدن کشف شد, به گفته پلیس.

محققان رفت و به 4500 بلوک سانتا اینز که در آن آنها صحبت کرد به پدر لوپز. او اجازه مقامات به جستجو در صفحه اصلی. پلیس گفت که آنها در بر داشت هرناندز گواهینامه رانندگی و IBC, دبیت کارت, کارت های اعتباری و اطلاعات حساب بانکی در یک کمد. کارآگاهان همچنین کشف یک جفت کفش با یک ممکن است مقدار کمی از خون داخل گنجه.

پس از بازداشت لوپز ظاهرا به توافق صحبت می کنند به مقامات. لوپز اعلام کرد او رفته بود به دختر سابق خود را اقامت در 4500 جلوگیری از Vanessita.

تراژدی: کودک پرتاب شدن از خودرو, کشته در تصادف با 18-ویلر در امتداد کمربندی 8

“ساموئل لوپز انریکه سپس در اعتراف سلاح سرد مرگ و میر ناشی از دوست دختر سابق خود را Lesly هرناندز, او برادر کوچکتر کروز و پدرو مادر خود را Zayra Marlen فوئنتس در محل سکونت خود واقع در (از 4500 جلوگیری از Vanessita دادگاه). آن را نیز یاد گرفته و در طول این مصاحبه که لوپز اعتراف به مصرف 2 سال جولیان Saracho با او به محل اقامت خود را در 4505 سانتا اینز که در آن او نگه داشته و کودک تا حدود 10 p. m. او سپس در زمان فرزند او را با خود به محل دیگری توسط 4700 آریاس که در آن او سپس خفه جولیان Saracho باعث مرگ او” متحده استشهاد.

لوپز پس از آن قرار داده شده Saracho در کیسه زباله ریخته و او را در خالی بسیاری واقع در محله مسکونی.

جسد سگ درخواست شده بود به صحنه است. مقامات گفتند سگ هشدار به سطل بازیافت در 4500 بلوک سانتا اینز. کیسه زباله موجود سیاه و خونین ، یکی دیگر از کیسه حاوی چندین کیف پول با کارت شناسایی متعلق به فوئنتس و هرناندز.

لوپز برای اولین بار اعلام کرد او داده بود Saracho به یک بی خانمان ،

“او سپس در نهایت اعتراف به قتل جولیان Saracho و دفع از بدن در خالی واقع شده توسط El Eden مرکز تفریح و سرگرمی. او موافقت کرد تا نشان دهد (کارآگاه) که در آن بدن واقع شده بود. بدن واقع شده بود توسط 4700 جلوگیری از آریاس پیچیده شده در یک کیسه زباله. بدن پاک کرده بود نوار پوشش بینی و دهان” ایالات استشهاد.

محققان گفتند آیا قرار دادن سه رول از نوار روشن لوپز در اتاق.

مراسم تشییع جنازه

خدمات مراسم تشییع جنازه برای فوئنتس, هرناندز کروز و Saracho در حال انتظار در زیر آرایش از Gamez & Sons مراسم تشییع جنازه و هولوکاست خدمات 1029 باب بولاک حلقه.

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات زمان و تاریخ تماس کفن در 701-3459. اعضای جامعه در حال استقبال به ثبت نام در دفتر خود را ابراز تسلیت و یا ترک یک سهم به خانواده آنلاین در www.gamezandsons.com.

بعلاوه یک GoFundMe حساب شده است تا برای خانواده با هدف از $5,000. از بعد از ظهر سه شنبه, صفحه مطرح کرده بود $3,130. افرادی که مایل به اهدای بازدید کنید https://www.gofundme.com/f/la-comunidad-en-apoyo-a-la-familia.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>